за аватарите на мъжовете във форума

  • 3 518
  • 89
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 423
Четири страници бълвоч. Два нови аватара.
Казвайте, моля ви, кого ще линчуваме.
Щото ме боли гърло и не мога да чакам.

# 76
  • Мнения: 984
Абе що го взимате толкова лично, хич не ми е ясно, споделих  мнение за аватари, не за личности, пък вие рипате като ощипани булки..  егати и мъжовете  hahaha
Ми как няма лично да се приема? Аватарът е носител на присъствие на конкретен човек. Ти си изключила двама хубавци. Което означава, че ТВОЕТО мнение е, че всички останали са грозни. И аз да съм и аз ще се засегна. Помисли.

# 77
  • Мнения: 1 650
Ми аз съм грозен
с или без аватар все съм грозен
и кво от това
Ugly As I wanna Be
ама в това ми е чара !
сигурно мен пак ще линчуват, като пушач
 Joy

# 78
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Сега ми стана ясно  Embarassed
Със сигурност доста съфорумци също не са го знаели

Съмнявам се.  Thinking
Но за теб определено не е оправдано, предвид надписа на автара ти. Kiss of cherry и да не знаеш кои са Kiss???  Shocked

Естествено , че знам кои са Kiss въпреки ,че не съм им почитателка , но не съм свързвала никога неговия аватар с тях По горе писах с какво го свързвам  Thinking

# 79
  • Мнения: 17 546
......... считам че е идеологически издържан и носи в себеси дълбоко античалга послание..........
Абсолютно и 100%! Много идейно предвид форума в който пребиваваш + личното ти себеусещане = супер подходяща кобинация, претворена в аватар! А за античалга посланието е от ясно по-ясно! Ма не мога да разбера изобщо кой кво го бОли за аватарите на другите. Има опция да си гледкате без аватари и ето ви спокойствие за очите, и всичко друго, което ви е притеснено. Crazy

# 80
  • Мнения: 1 650
Балу радвам се, че отцени този малък вид изкуство
 Joy

# 81
  • Мнения: 17 546
Балу радвам се, че оцени този малък вид изкуство
 Joy
Е как не! Та то е очарователно! Grinning

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Пък аз се радвам, че зеФс си върна предишния аватар Grinning...

# 83
  • Мнения: 3 835
никът на Розов пухчо е Експрес...

 Joy Евала, машала! Сега разбирам, много яко! Laughing

Лиске, не ти харесвам аватара, никога не съм го харесвала.

По темата, не ми пука особено, иначе аватарите много говорят за собствениците им, ако имаш време да се замислиш над това.

# 84
  • Мнения: 1 650
мен пък ме дразни един тигър от един подпис

щот това не ми прилича на скачане на опашка, ами на съвсем други работи, като му гледам ухилената физиономия, дори не съм уверен че е опашка

# 85
  • Мнения: 262
Лиске, благодаря за искренната загриженост, но това намалено ще изглежда като сгъната черна пръчица, пък и как да го сменя, нали съм момиченце. Или поне ми харесва да се гледам като такова.
Това, че ми говориш вече в мъжки род е толкова очарователно... Кажи ми, кои са точките, въз основа на които установяваш мъжката индентичност на човека, стоящ зад виртуалната личност на Sedada, като изключим любовта му към Мариус, споделяна, между впрочем, и от толкова братя жени, както успях да науча, и втората - липсата на индикация за пол, несъзнатателен или съзнателен пропуск - това си е моя работа...

А това, ако ми позволиш да питам - какво е?


Ха, Лиска изобщо не я бях сметнала, просто всички знаем, че е мъж, мноо ясно.  Joy


Има ли нещо вярно? Аз тъкмо рисувах във въображението си едно крехко, грацилно, апетитно... Лично на мен си ми много женска като манталитет, като усещане...
Да знаеш, че ако Ти си мъж, моят внезапно изпитан интерес към тебе се заменя със също така внезапно изпитана липса на такъв, и на негово място се настанява една порядъчна омразка, предизвикана от... можеш ли да се присетиш от кое си изказване?

# 86
  • Мнения: 75
Ех,как липсват сега някои момчета,така щедро нахранени с банани...

# 87
  • Мнения: 3 423
Да знаеш, че ако Ти си мъж, моят внезапно изпитан интерес към тебе се заменя със също така внезапно изпитана липса на такъв, и на негово място се настанява една порядъчна омразка, предизвикана от... можеш ли да се присетиш от кое си изказване?
Тоест, ако съм жена, всичко ми прощаваш.
Ето ти още едно доказателство, че си мъж.
Мене ме остави. Темата е за мъжките аватари.

# 88
  • Мнения: 262


Не всичко.
Но определено конкретно изказване, което, ако си жена, е даже занимателно, а ако си мъж - нека не го назовавам с точния епитет...

Пак ми остава неизяснено с какво съм ти толкова прозирна. Поне подай нещо, за което се хващаш, сламчица поне.

И защо да те оставя?
Ако не си жена, защо си толкова ентусиазирана от "откритието" си? (Въпросът беше всъщност за пръв път зададен от Кроасания)
Двама мъже под женски имена да се занасят един друг в този женски форум - това да ти налича на нещо?

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 3 034
.... това да ти налича на нещо?
На нея/него не знам на какво и прилича, но на мен ми прилича на повод за заключване на инак тъй интересната и познавателна тема. И ако може обясненията от тук нататък да си ги продължите на ЛС. Уточняването на половата ви принадлежност би било значително по-бързо и лесно.

Общи условия

Активация на акаунт