втвърден корем.....

  • 1 979
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 201
Съветвам те да си запишеш час възможно най-скоро при него или иди при друг за да те прегледа. Не разчитай само на телефонен разговор.
Това бих те посъветвала и аз. Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 6 011
Отиди най - добре наистина да те прегледа, ще ти засече колко чести са контракциите и въобще за твое успокоение го направи. Иначе да, всичко, което описваш е свързано помежду си.
И аз в напечените моменти пиех 3х2, а иначе от 4-ия месец до края ги пих по принцип 3х1. Но аз много пътувах и всеки път влизахме в спорове с лекаря, който държеше да спра работа. Сега си се чудя на акъла каква патка съм била, да рискувам всичко само за да ходя на безценната ми работа...

# 32
  • София
  • Мнения: 5 566
Контракции... със сигурност! Преглед - задължително! Пий много вода, освен магнерота! И си почивай. Без секс. Ето! Назначих ти лечение, но се надявам да отидаш на лекар! Щото аз не съм. Стискам палци да мине!

# 33
  • Мнения: 82
Контракции... със сигурност! Преглед - задължително! Пий много вода, освен магнерота! И си почивай. Без секс. Ето! Назначих ти лечение, но се надявам да отидаш на лекар! Щото аз не съм. Стискам палци да мине!
а защо без секс?аз също имам контракции,пия Диаспорал,но докторката не ми забрани секса и пътуванията  newsm78

# 34
  • София
  • Мнения: 6 011
а защо без секс?аз също имам контракции,пия Диаспорал,но докторката не ми забрани секса и пътуванията  newsm78
За секса и аз не съм питала, пък и лекаря нищо не е казвал.  Peace Но конкретно при мен пътуването беше наистина много, не просто разходка или екскурзия - работех в друг град.

# 35
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
имах подобни втъврдявания на корема става като камък, това били подготвителни контракции които не са болезнени и са нормални да се случват по около 10 пъти на ден Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт