Арабско слънце тук изгрява и с нежна обич ни дарява~::~60

  • 25 311
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 333
Аз нещо не мога да спа.  Tired Много ми е напрегнато и нервно и в момента съм така  smile3511 smile3514 smile3516 smile3518 Имам чувството, че скоро ще се побъркам.  Weary Тоз тази вечер пак ми писа смс и пак ми се оправдава и се мъчи да ме обеди в невинността си.  smile3512  #2gunfire И аз не му отговорих нищо. Писна  ми вече...чувствам психически изтощена. Cry Не стига, че ми е гадно и се чувствам в дупка в момента той още повече ме изнервя. Така го ненавиждам.  #Cussing out
С тези думи с които се оправдава да успокоява себе,защото явно се чувства гузен и изпитва нужда да се оправдава.  Sick АМАН ВЕЧЕ!  #Cussing out

пожелавам ти от сърце скоро да срещнеш човека, който да накара душата ти да танцува от щастие и да ти даде цялата любов и внимание които заслужаваш   bouquet

ИншаАлла  Hug
И аз ти пожелавам щастие с твоето масри.  Hug

сабинка ще я научим. Тя още от малка  има тренинг, не се и съмнявам да не се научи.  Grinning А песничката на която танцува Пенка е на Haifa Wahbe - Fakerni

принцеска бг танците и на мен са ми начин за разтоварване. Те ми създават настроение и самочувствие. И е много вярно, че зарежда с положителна енергия. А и по принцип ориенталския танц е много древен и символизира живота и плодовитостта, зачеването и раждането. Например тези вълнообразните движения с корема са вдъхновени и съмволизират начина по-който рита бебето в корема на майката. Има и други движения вдъхновени от природата- цветята, животните, луната. За мен ориенталският танц си е цяло изкуство. Много го обичам.  Heart Eyes

лили каква виза?  newsm78 че не можах да светна нещо какво имаш в предвид?
Той със сигурност няма да иска да е с мен, защото няма да се върне тук, а и да се върне и да иска (което е невъзможно) вече не мога да го приема. Погнусих се един път от него. Трябва да преодолея няма начин, само дето в момента се чувствам изтормозена и изтощена и се сещам с голяма омраза и ненавист към него. Като знам само с колко чисти чувства го обичах и му се отдадох и му дадох най-ценнното нещо, което има едно момиче - девствеността. Той не ме оцени. Бях толкова мила и отдадена. Никоя не съм виждала да обича приятеля си по такъв начин. А аз не го обичах само като гадже, а го обичах като съпруг.   Cry Защо на мен ми се случва всичко това. Егати съдбата дето я имам.  Cry

кате браво отървала си се от госта...  Laughing Защо като дойде някой досадник у вас не отиваш някъде стига да не ги виждаш, че да не се нервиш поне.
И искам да ти кажа, че ако си сигурна , че наистина мн го обичаш твоя човек и ако се разделите няма да можеш без него - оженете се не се бавете. Те техните има да ги чааакаш....забрави ги ...мисли за своето щастие, а те след време като те опознаят ще те разберат всъщност, че не си била такава каквато са те мислили. Оженете се докато не са се намесили. Не позволявай странични хора да ти развалят щастието. Тази вечер се сетих, че имам една братовчедка на баща ми, която се омъжила за циганин. И цялата рода не са го приели мъжа й, защото е циганин. Но и циганин да е - любовта си е любов явно..народност не пита. И нея също вече не я искали да стъпва в тяхната къща....абсолютно цялата рода се опълчила и я опозорили, защото се омъжила за циганин. И тя без нито една подкрепа от нейните хора си живее 13-14г. без да се види с тях....далеч от дома. Живеела е в София с мъжа си. Аз даже не я знаех коя е. Но след време върнала се тя по някаква причина в семейството и при роднините си и след години и гнева на всички е бе утихнал....запознаха се с мъжа й "циганина" (така му викаха) и в момента всички боготворят този човек колко добродушен и културен човек е бил. Та искам да кажа, че времето и обстоятелствата променят възгледите на хората.

тарикмам права си. Яд го е явно, че вече не е обичан от онова честното момиче, както казваше той.

# 241
  • Мнения: 110
Добро утро, момичета!
Как сте, мили? Едвам гледам - боли ме гърло, имам температура, болят ме стави, глава,  Sad ,та затова будувам, а и за да не е сама нашата пустинна принцеска.
 
Близнаците - наскачахте ли се? Във Варна моите племенници - близнаци живеят един етаж над нас и като бяха малки и се разтропкваха, казвахме "Млади кончета пият вода" и поне си лудееха несмущавани над нашите глави!  smile3533  261uu  animal085 А за календар - имаш го!

Катенце, как си, то тази одисея с чичото... Дръж се! Ако трябва, докато е при вас, да дойдем софиянките, ще си носим храна, ще се набутаме в една стая, но да говорим високо - при това той надали разбира български, да не му е комфортно.    newsm78 newsm78

Тарик Мом, мъчно ми стана за тебе, а и нашите постинги вече с бележник и молив да се четат - май така трябва - поне за себе си го отчитам. smile3529

Вече питах, няма повече, но имате ли новини от Мама Мия? Дали си реши кота да дойде в София?       

         

# 242
  • Мнения: 206
Добро утро момичета, да започна деня с вас и с позитивните мисли, които искам да ви пратя Simple Smile
Кате убий врага с любов е казано, този човек това заслужава за да се засрами от действията и думите си. Трябваше да си го посрещнеш, да си го нацелуваш и краката да му измиеш Simple Smile така. така и на Ахмед ще му стане гадно пък и на този хубостник...
Принцеске, бъди внимателна защото няма разлика между любовта и омразата, те са като огледални образи на едно и също чувство Simple Smile Сега си мисли, че на него му е много по-гадно от тебе защото вече е наясно какво има да себе си. Ако беше щастлив там нямаше да ти пише и да се надява на чудо:)
Така, че всеки каквото си е надробил... ама неговото бая попара ще бъде, че ще си я яде цял живот, докато ти все още можеш наново да намериш щастието си и да бъдеш щастлива (за разлика от него)
akhyal_katya какви са тези болести в това хубаво време, я се стегни, направи едно чайче, напари краченца, разтрий снагата с мазило и много, много усмивки от форума. Хайде оправяй се, че какви хубави неща пишеш.
Деси, как са ти принцесите? Близнаците как е по вашия край Simple Smile

# 243
  • Мнения: 216
      Сабах ал хейр -сабах ал нур bouquet
     -хайде Наде щом си на линия -вземай чашката и наргиле ако предпочиташ... Heart Eyes

и на всички-щастлива Жумаа(петък)-Алла иатина афие-ншаала

# 244
  • Мнения: 206
DUA супер си, аз таман съм си наляла голямата чашка кафе и на девойките си направих. Със шишата малко ще изчакам за по-късен час на деня Wink иначе съм си на линия нали такава ми е работата.
Ние имаме една шиша тук в къщи Ели я донесе от Кувейт ама само веднъж сме я палили по късна доба Simple Smile

# 245
  • Мнения: 73

Добро утро момичета,
едно шарено кафенце от мен,то така е направено,че човек да не знае как да отпие-май най удачно е със сламка.
Близнаци-тази перука е косата на една кукла на каката и като му я сложих реших да го снимам,защото ми заприлича на момиченце,така просто за майтап.Много сладка снимка стана.
Тахмине-недей да оставяш момчето много насаме с гостите,защото те са с мисия-всяка минута ще използват да го настройват срещу теб.Напротив,лепни се за него с двулична усмивка и им покажи кой командва парада. #2gunfire
Дуа.Амал ми каза,че и вие сте в Надежда-като живеехме в България и ние бяхме там.Мъжът ти на Илиенци ли работи?Ако е така сигурно се познават с мъжа ми. bowuu

# 246
  • Мнения: 800
Добро утро и от мен  bouquet

Катя, адашке, идвайтеее, ама няма да го стреснем и засрамим, напротив, ще се накефи, че са се насабрали жени около него и ще почне да раздава похотливи погледи и да се мисли за много важен Confused Иначе български  знае по-добре от мен, 15год е живял тук.

Траикмам, абе то мен не ме е толкова яд за чичито, той за 1 месец ще е тук, ще мине ще напълни главата на Ахмед с глупости и ще си замине. А братовчеда ежедневно, ежечасно виси в нас #2gunfire Не може да не ме е яд, ела пий един чай и си тръгни, ама той не, трябва да яде #Cussing out  Момчето се радва, че му пратили фурми, магдуз, сладки, къббе , казвам му " да не са ги пратили за мен, за теб са ги пратили, а братовчеда-лешояд ще ги изяде".  не знам какво да правя с него, нищо не помага, знае , че ни е неприятно, но не му пука. Мисля ще няма да издържа и пред вуйчото ще направя скандала Embarassed

Дезърт,не е честно това, което прави с теб. Станалото, станало, защо продължава да те тормози, иска да пробуди съжалението ти #Cussing out Правилно, че не си  му отговорила, но сигурно ти е коствало огромни усилия да се сдържиш.
А за девствеността, май за нас е по-важна отколкото за тях, и как иначе нали там си имат разни мурафети и чалъми как да си я върнат, тука поне никоя не се преструва на честна Confused Нали майка му и сестрите  това му разправят, че не било възможно, магия съм му направила да вярва, брей само те са честни на света. Хубаво, в Бг никой не наказва затова вече, но не я ли е срам да говори така,  дъщери има, не дай боже, на тях да не повярват, при кюрдите се убиват за такива неща Confused
Оня ден четох във вестника подобна история , дето акза за любов между циганин и туркиня. Момичето било на 17, от богато семейсто, цигането също не било бедно, работело. Влюбили се, но брата на момичето го пребил пред цялото училище, бащата, майката също. Отървалия с полиция,но дори пред полицаите я гонели да я бият. Хората казват, че по-жесток побой не са виждали. Настанили момичето в социален дом, ходела на изпити като частна ученичка, но техните постоянно я гонели да я бият Confused
Знам защо майка беше против връзката ни. Още много преди да се запозная с него, съм чувала нашите да разсъждават, че смесения брак крие много повече трудности и опасности, породени от културните различия, от различното възпитания, различната среда. И сега виждам ,че са прави, ако беше бг 90% от проблемите ни нямаше да ги има. Е, злата свекърва не е гаранция, че шях да избегна, но поне нямаше да има такава зависимост от роднините до 9то коляно Confused А пък, ако той си беше с жена от техните, тя нямаше да се възмущава от постоянните гости, от това, че крещят и сякаш не те забелязват. Изобщо, проблемите ни щаха да са много по-различни от тези сега. Нямапше да се тормозя, че не мога да с адаптирам.
Но майка ми никога, никога не е казвала, не искам да си с него, защото мюсюлманите са терористи, забулват си жените, бият ги, тормозят ги, много са гадни и мръсни, тия дето са в Бг повечето се занимават с лоши неща и т.н . Докато неговото семейство точно това казва: не може да има свестна жена там, всички са.  .....   #2gunfire Никой не се намери да поговори спокойно с него, да пита какво иска, да даде съвет, само крясъщи и забрани и заплахи. Само единствено вуйчо му , който от студент си живее в Полша и е попил не само лошото от западната култура, само той ни каза да правим каквото искаме.

Така че ,Дезърт, най-добре да спрем с плановете, защото живота не спира да ни изненадва. А най-мразя, когато уж нещата почнат да се нареждат и човек се поуспокои, тогава идва най-лошото Cry Ако можеше да изхвърлиш спомена за него от главата си....Като гледаш момичетата колко гаджета сменяват нито си спомнят, нито им пука. А ние сме седнали и се тормозим. То и момчето много пъти си е признавало, че друга нямаше да изтърпи тия неща и нямаше да се замисли дори и да го зареже Confused  Дуня..

Снежанатанар, акцията срещу мен още не е започнала Simple Smile Вуйчото е гастроном, сега момчето се обади и каза, че отивал до магазина да изпълни поръчката за салам Камчия, шпек, лщтеница, кашкавал Laughing  изгладнял е човека в Сирия, толкова време без салам , пък много обича Бг храна  особено месата:) А лицемерната усмивка не мога да нагодя, не съм се и опитвала де  Sick  Ако опитам, сигурно с времето ще се науча и така неустено ще стана като тях, а точно това не искам да ми се случва

Айде да не изпадам в повече размишления, все пак днес е петък-ден на майстора. А който работи в петък , му умира шефа Mr. Green  Ох, докато пишех и се подсилвах с шоколад, но отхапах и парче станиол, усещам го как се придвижва към стомаха ми Confused

# 247
  • Мнения: 468
Момичета, добър ви ден и от мен.  Heart Eyes Heart Eyes
Дуа, мерси за наргилето, ама като се наобядваме. Първо сервирай обяда.  chef

Малко се почудих докато открия темата.  Joy

Принцеске, я не се ядосвай, радвай се, приеми го откъм веселата и положителната страна, залъгвай го, играй си с него, накрая го ритни.  Mr. Green Така ще му стане много по-гадно.

Кате, е честито.  #Crazy Mr. Green

Дала, ужас, самата праведност.....ами децата накъде след това?  newsm78 #Crazy

Скай блу, рядко се появяваш, но точно на време.Simple Smile

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 11:12 от amal

# 248
  • Мнения: 216
      Тази сутрин може да се кажа ,че Рабуба е по-добре-снощи и излях завидно количество натриев хлорид в нослето Mr. Green и успя да суче в продължение на 15минути-та и аз се облекчих от напрежението-и тя напълни коремче-та спахме непробудно -за разлика от миналите няколко нощи  sleepuu-ей как ценим спането,когато ни липсва-поне спах до 7.00часа като бебе  bouquet

Наде твоите момичета Публична администрация ли учат-понеже и аз и Катето това сме завършили-тя си работи по специалността момичето,а аз бая се отклоних Joy...но все пак сме колежки  bouquet

Дала-такава е политиката(ционистката)-за ориентация виж знамето на държавата -от Нил до ефрат-две сини ивици ,а по средата Маген Давид(звездата на Давид)-е то се видя,че териториялно едва ли ще стане -такава Ционистка идея-но поне икономически е зора да се държи власт над района-и доскоро успяваха-предвид политиките на някои от съседите им-но вече сериозна съпротива срещнаха в лицето на други свои съседи-мина времето на шестдневната война Mr. Greenи превземането на територии без никаква съпротива-загубените и тъпи араби-взеха да се образоват-налице е ново поколение с будни сърца,отворени очи и достойно жадуващи за свобода и независимост-дойде времето на юлската война от 2006 и последващите събития...
-в крайна сметка всеки заслужава  да е щастлив и да се радва на дечицата си -а не едни да властват ,а други да са завряни в миша дупка и послушно да си траят и да се задоволяват с огризки и остатъци-двойният стандарт е голяма несправедливост-но за жалост го има-ако някой иска да е честен и справедлив трябва да помисли какво може да направи срещу тази несправедливост...
...за уточнение само- във връзка със статията дето постна-евреите ядат месо  в събота(шабат)-но съблюдават други хранителни правила-основно е правилото Кашер(нещо като халал на арабски)но има по-строги изисквания-освен,че трябва да е заклано по даден начин(като при нас),месото не бива да се консумира заедно с млечни продукти-примерно -не можеш сега да ядеш сандвич с шауарма,пък след това да хапнеш шоколад,защото той съдържа мляко-трябва да изчакаш шест часа.След консумация на млечен продукт се изчаква три часа-строги са изискванията ,та ги спазват по-вярващите-Дати-но аз не ги намирам за лоши-вярата няма общо с гнетта-едно е религията-на пророците Ибраим(Авраам)и Муса (Моисей),а друго е това ,което чрез нейното изкривяване се опитват да постигнат ционистите...Помня ,че преди година в Ливан бяха на посещение няколко Равини от Британската общност(от тези с масурите и бомбетата)-те казваха-Йауди ло циони-тоест-Евреин не значи ционист-и носеха палестинското знаме на ревера си...малеее Дала мн.дълго стана #Crazy-мое и на лични-че току виж не пратили службите за сигурност-нали сме про-про-апропо в България-послушни като-каквито винаги сме били-първо про-Съветски,сега про американски...може някой ден да станем и про китайски-да видиш барем как ще се справим с проблема с Бездомните животни Wink


Кате
да дойда аз бе(при вуйчото )ама ще си облека не само кърпа ми и черна абая ще си навлека-па да видим кой кого ще гледа похотливо-ама ти що не вземеш да сложиш един хиджаб като си си в къщи-та да видим как ша са опули вуйчата smile3556  angel008-а по некое рвеме ще им кажем,че е време за молитва и всичко мъжко ще се наложи да излезе от стаята-па като зачетем едни молитви-няколко часови-да стои в коридора-друг начин няма-ако пречи на молещия се Бог няма да му прости... Twisted Evil-така няколко пъти на ден-па после да върви да се жалва в Сирия,че си станала много вярваща мюсюлманка и е трябвало да стои половината от времето в антрето на жилище в студентски град... Joy...а, и да не забравиш сутрешната молитва-в5.часа сутринта го събуди да се изнесе-и се моли вместо 5 минути-поне един час Joy Twisted Evil

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 10:30 от DUA

# 249
  • Мнения: 112
добро утро и от мен  bouquet
DUA-аз съм публична администрация,а принцесата и сестра й са в друга специалност.
ахахахах-това с молитвата ме изкефи страшно много,аз ако съм на този вуйчо няма да издържа и ще избягам Simple Smile Simple Smile Simple Smile
хихиххиххиих само планове,що не го пробваш?
лек ден!

# 250
  • Мнения: 502
здравейте!
тук е много мрачно, но днес имам да гладя тонове дрехи, така че се запрятам и ги почвам... 1ironing, а после  wash и hang!
хайде усмихнат ден на всички!  bouquet

# 251
  • Мнения: 800
Дуа, златна си. От понеделник натам те чакам, и всичките софийски мами също, доведете и дечурлигата, та докато се молим, вуйчото да ги наглежда Mr. Green
Сериозно, аз съм навита, ще се позабавляваме. Но нямам нито абая, нито хиждаб. Една червена рокля имам от там само, дето я сложих вчера в албума снимката, но все се спъвам в нея и омотавам, та не я нося Tired

Леле, спомням си първата си среща с чичито( той си е в Бг) и вуйчото. Аз още малка, стресната, съвсем от скоро бяхме заедно, 2-3 месеца, още не знам на кой свят съм, а те пристигат.  Влизат и се настаняват на 2 стола, аз шетах нещо на терасо-кухнята, момчето пова да ме бута към тях , аз се дърпам, те гледат, но не стават, седят си. Чичото тогава имаше черни мустаци като на Йоджелан, ох, колко страшни ми изглеждаха, как ме гледаха изпод вежди. Най-накрая ме изтласка към тях,  аз ни жива, ни умряла, проговарям :"добър ден, добре дошли", а те тежко-тежко отпускат ръка, бавно и царствено пророниха поздрав, ей такова великодушие не бях виждала  Mr. Green  Голяма веселба
 #Crazy

# 252
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пия си кафето kaffeetrmker_2 и се хиля! дуа, кате, наде! Mr. Green направо ми запалихте настроението,4е тука природата така е сбър4ила вежди! Hug 4ак сняг в4ера за сефте от 6 г,много дребен скреж, хвър4еше във фортуната, как валя дъжд, да има за житото, 4е тука ще уморят народа от високи цени!
много готино отмъщение, дуа, за вуй4ото на катето! иха, искам скрита камера! bye ще се смея до под масата!кате,а ко надянеш хиджаб ,оня да не се сбърка  към летището да потегли!  travelкате, с 4ервенкото си много добре!  bouquet
дала, про4етох статията, днес може да се посветя малко на алжир, отдвана не съм ровила из техните сайтове и форуми! изобщо не се у4удвам на факта, знаете,4е има доста евреи все пак по магреба, макар и да са си заминали от мароко пове4ето и  от алжир , пак се намиргат такива!ето под прикритие шпионира!а тези събития от на4алото на цивилната война наистина са трагедия за страната и хората! ама кое ме шокира най-много -децата,като си такава гад що ги създаваш?  #2gunfire #Cussing out

# 253
  • Мнения: 800
Марси, радвам се , че те разсмяхме. То така е смешно, ама наживо занеш как е, имаш си в къщи, толкова трагично, че чак комично Sunglasses
Тука (Сф) пък е слънчице. Смятам утре да го ударя по гори и поляни, да набера коприва и други треволяци, вуйчото не е познал, ако мисли, че само шпек и Камчия ще яде Mr. Green
Друго си е с червенко, нали Mr. Green Много обичам червено, но се въздържам.

Я кажете, просветените, имаше май някакъв пророк, той ли носли червено или го отрекъл, каква история имаше, та не бива да се носи този цвят newsm78

# 254
  • Мнения: 1 727
Добър ден момичета, Hug големи сте "писателки" ще ме увоялнат от работа, ако трябва да изчитам всичко  Twisted Evil
дезърт миличка, много болно ми става от поведението на този "тип", да не го нарека с по-обидна дума  Confused, то бива наглост голяма  #Cussing out Опитай се да игнорираш приказките му и гледай напред, щастието и късмета те очакват някъде с някого тук или навън  Peace Толкова ме е яд, как сме емоционални същества жените и колко преживяваме тежко всички несгоди и обрати в живота си.... Да сме живи здрави, другото ще се нареди рано или късно.

Миленка, къде си бе душа ........липсваш, как са малките сладурчета?

За коментираното кафе Costa има такова в софия и в мола до х-л Хемус, аз съм ходила там няколко пъти, но каквато съм завеяна, кой да ти помни че costa се казва заведението   Joy

Я кажете фенките на шишата, кои аромати са ви любими? Моят опит е скромен опитвала съм само ябълка и мента, ябълката по ми хареса, имало и някакъв по-специален аромат от саудито май, но не му запомних името....

Общи условия

Активация на акаунт