Арабско слънце тук изгрява и с нежна обич ни дарява~::~60

  • 25 313
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 590

Кате[/color] да дойда аз бе(при вуйчото )ама ще си облека не само кърпа ми и черна абая ще си навлека-па да видим кой кого ще гледа похотливо-ама ти що не вземеш да сложиш един хиджаб като си си в къщи-та да видим как ша са опули вуйчата smile3556  angel008-а по некое рвеме ще им кажем,че е време за молитва и всичко мъжко ще се наложи да излезе от стаята-па като зачетем едни молитви-няколко часови-да стои в коридора-друг начин няма-ако пречи на молещия се Бог няма да му прости... Twisted Evil-така няколко пъти на ден-па после да върви да се жалва в Сирия,че си станала много вярваща мюсюлманка и е трябвало да стои половината от времето в антрето на жилище в студентски град... Joy...а, и да не забравиш сутрешната молитва-в5.часа сутринта го събуди да се изнесе-и се моли вместо 5 минути-поне един час Joy Twisted Evil

 rotfImbo rotfImao rotfImbo

Ох, Дуа със сълзи съм се смяла   bouquet.Представих си как строени в коридора под друсват ревящи бебета.Искам и аз да ходя на гости, такова шоу не е за изпускане  Joy

# 256
  • Мнения: 800
Ама, моля ви се, заповядайте Hug  Рали, какъв театър предлагаш, театъра не важи пред моето всекидневие, и билетите са безплатни Flutter
Наистина съвсем сериозно ви говоря, че ще се радвам да дойдете.

Анисимза наргилето, знам, че черешата е предпочитана, ябълката също. На мен ми става лошо, вие ми се свят, от 2 години на рождените ми дни, направо се усмъртявам Tired

# 257
  • Мнения: 323
Дала,дължи ти отговор.
1.Защото съм християнка няма да питам нищо.Спори ли сме много пъти с момичетата в еврейската тема за Христос,но това ме означава ,че трябва да се обвиняваме.
2.В християнството има доста неясноти,много скрити неща,които едва ли ще излязат на бял свят.Ако допуснем,че "Шифърът на Леонардо" е истина,то ще излезе,че евреите са прави.Но понеже аз съм християнка,вярвам на това,което пише в Библията,НО не виня и не коря никого затова ,което станало преди много векове.
3.Аз не тръгвам към хората с презумцията  да ги виня за неща ,които те самите не са виновни(съвременните хора).Все едно в БГ по тази логика да храним непрекъснато омраза към турците за доста зверства по отношение на българите.
4.И евреи и араби са живели години в тези земи,щом Господ е допуснал по една или друга причина пак да живеят там,значи не съм аз човека,който трябва да коментира кой прав и кой крив.
Всеки излага своята гледна точка,но истина е винаги по средата.И ако вие в неприязънта си към тях не виждате и хубавите неща ,които те притежават,не означава ,че ги нямат.Същото се отнася и за вас.

# 258
  • Мнения: 216
  Амал-и аз така се замотах с темата-май-нови правила има   newsm78...а за обяда-идвай да ядеш у нас...днес ще прая мутаббел патладжан(баба гануж)-има и руло Стефани (без яйца)с гъби,таратор а за десерт карамелен сладкиш eat...

Марси -направих го този исторически сладкиш-стана ОПАСНО вкусен cook-ако ми се залепи туй парченце дето излапах снощи-върху задницата ми -ще пратя мъжът ми да се разправя с теб и с Манел-за дето ми давате тия рецепти-но няма страшно-той ще се ошишка повече,защото омете три пъти повече от мен hahaha

Дезърт-този човек дето ти звъни е едно слабо същество и лицемер-сега ще ти обясня защо-когато те е имал и си му дала всичко ,което си могла ти се е наситил, а сега,когато не му отговаряш и му се изплъзваш почна да те търси-какви са тия лигавщини-такива слабости ще проявява цял живот...нали е женен-какво е това нещо-както в момента посъпва с жена си-предателски-точно както постъпи преди това и с теб-е на това му се вика Егоист-с голямо Е-ето защо не можеш да го забравиш,защото си му се отдала-но горе главата-бъди силна и не се поддавай на слабости-учи се от грешките си-другия път ,не бързай с това нещо,че нали ти казах и преди мъжете са си малкоизползвачи и играчи-ако им дадеш това дето търсят-бързо им писва-ето защо не те ,а ти тях трябва да разиграваш-пак си помисли за кюрда-че да не го грабне някоя хитруша докато се чудиш-малко са достойните мъже на днешно време-Хайдее пак ти дръпнах конско-ама аз що не взема да те осиновя--все те наставлявам като някакъв настойник  umnikuu-или пък сухар от възпитателен дом... hahaha

Кате-то и аз нямам абая-само една леко манго -джери стил-един племенник ми я донесе-ма то едни оранжеви лъвове върху нея #Silly-децата я обичат много и се карат кой да я облича-па като се заплетат в краещата и -но на шейхове се правяд-Аз съм шейх Асад(аз съм шейх лъв)-така казват...ама за червения цвят няма проблем-мен пък ми е любим-и моя човек го харесва-и аз имам една рокля червена с черни точици-пък като сложа един червен хиджаб и черен мрежест потник отгоре-на летището във варна  Embarassedмного ме зяпаха-ма не щото съм некоя убавица,а щото съм забрадена-и с туй червено погледи се привличат...а на теб рокля мн.ще ти отива

Анисим -на мен ябълковото ми е любимо,ама и  на мен ми се завива свят от мното смучене Mr. Green-мъжът ми пък хич не го обича-но ми поръчва като се разхождаме по крайбрежните улици в Сур(тир)-и е мн. приятно да отседнем край морето и да си поръчаме от палестинците дето предлагат -кафе,наргиле,сокчета,ядки-ей-така романтично става-като се смеси мириса на вечерно море по залез ,с аромата на ябълково наргиле и кафе с кардамом-стана ми пак носталгично  bouquet-хайде,че да не те уволнят заради тия аромати Joy

Смомиче-значи си ми колежка-леко следване  bouquet

Манел -ми нали трябва да се измисли нещо...а да ти кажа още преди да се върнеш-бая хубави рецепти от твоя милост съм си приготвила-вчера сладкиша с карамел,а и едно мариновано пилешко-ма то стана като шиш таук-много го харесаха  chef

Тарик мом-ние вече сме по-добре-пък при вас много топло бе-0гр- Joy

Снежна-така е в Надежда съм-ма повече подробности на лични,щото точно Амал Heart Eyes-ме е заразила от параноя... hahaha

Катя-бързо да се оправяш-таман щях да те питам за твоята работа още,че с тия проекти съвсем се оплетох-нали от време на време се облейвам като офффчица  animal085-та все съм недоразбрала-а и там от линка видях разни болни дечица,пък и теб се чудех коя си на снимчицата newsm78(не видях светлосиня блуза-но нещо подобно-е,хайде като стигнеш до албума  bouquet



# 259
  • Мнения: 610
 Привет  Hug Хайде след кафенцето по едно сокче и кексче от мен  Party  Аз днес пак съм на вълна сладкищи, после ще правя пак на малките кекс с орехчета   chef  Кате   Hug  и ние сме в групата на софииската подкрепа , Йоанка ще го управи , каквито ги нарежда  smile3540 blahblah Wink  Дуа  радвам се че сте по-добре  Hug  и аз по-цял ден съм след малките със стеримара, пръскам им по сто пъти в нослетата  Whistling  Миленка  как сте, свърши ли ремонта  Thinking много целувки на слънцата ти  Heart Eyes  Катя  това ми прилича на нашия вирус, дано да не е де, че ние още се влачим  Whistling взимай мерки, чайчета, витамини .......  bouquet  а иначе на спалнята добре скачаме,таткото май скоро трябва да мисли за нова  Crazy  а комшиите под нас са младо семейство, готини са, неудобно ми е заради шума но и няма как да ги спра малките .  Дезърт  ама много нахален този, че и по нощите пише , добре си направила че не си отговорила, трудно ти е знам, време трябва ....... Hug  а Йоанка вчера като пусках танца на Пенка и сто пъти ме караше да го повтарям - вика мами пак, пак....... извадила си чаршафа от леглото и я имитира, паднахме от смях с майка, и аз много обичам да танцувам, танцувам от много малка, първо в градината в една детска група Калинки, после играех в оперета, после с още 2 момичета си имахме група и първата ни изява беше в едно детско предаване Бързи, смели, сръчни , голяма радост беше  Simple Smile наште се виждаха в чудо с мен , на какви ли не танци ходех а и по-концерти, свирех на акордион и на тамбура , така като я гледам Йоанка и тя като мене май ще бъде  Whistling Simple Smile  Наде  ние живеем в София, а моя край е Пазарджишкия, нямам търпение да дойде май и да отиваме там да се надишаме на чист балкански въздух а и малките да играят на воля, имаме и една виличка в една местност Юндола, близо е до Велинград е там е приказно  Party Рали   как е в новия офис ? Деска  къде си ? На пазар за дрешки или пак приготвяш нещо вкусно на твоето богатство  newsm78  Heart Eyes   Леле аз докато изпиша романа и 6 нови отговоро, ами така е като по средата на постинга ме изнудиха да четем приказка  Whistling  Лек и слънчев ден на всички   bouquet

# 260
  • Мнения: 468
Ах, ама си хитрушка Дуа, не била хубавица.  Heart Eyes Баш затова са те зяпали - щото си хубавица, пък си забрадена. Че то се "предполага" дето всички хубавици трябва да са голи като новата президентша Саркози.  Joy Joy
Мдааа, и сладкиша на Манел изглежда много вкусен. Ние моичикия го привлякохме с крем карамела и с рулото на мама с домашно сладко от праскови. Mr. Green Та го позагладихме толкова, че вече не ще и да погледне крем карамел.   Sick
Ама вкусен обяд си сготвила, но как да дойда?  newsm78 Cry Колко романтични прозвучаха тия разходки. Я дай малко снимки де, няма само ти да се ползваш.   Mr. Green
Криси, да глупаво е да се винят хората за грешките на предците им, но все пак нашето днес е бъдещото минало на нашите внуци.   bouquet
Сабинка, сериозна подкрепа за Катето ще бъде Йоанка. Така трябва, нека си развива талантите детето.  Heart Eyes

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 12:08 от amal

# 261
  • Мнения: 590
SkyBlue, отдавна не съм те засичала в темата   bouquet.Как са децата ?Ходите ли към Сирия ?
Дезърт, Господ да го съди този мъж  Confused.Това , което ти е причинил и продължава да те тормози няма да му се размине  Praynig.Бъди сигурна, че няма да му е лесен живота, наясно е какво е имал и какво е изгубил.Игнорирай го да знае, че не те заслужава .
Дуа,радвам се, че са ти харесали рецептите  Hug.Това, което си измислила е много идейно, ако Катя го закъса сериозно не е лошо като вариант  Whistling
Катя, какво да правим много ти е сложна ситуацията, нищо не помага.Освен да се посмеем на вуйчата, като му кроим шапки виртуално май друго не остана.Неспасяем случай е тая рода  ooooh!

# 262
  • Мнения: 720
Оф момичета , хайде стига с този Израел Tired....какво да правят такива като мен -които НЕ са против нито към едните ,нито към другите. Наистина ,които иска нека направи отделна тема ...защо тук, не може ли просто да се ограничим до сладки раздумки,съвет,полезни информации и т.н.  Другото мен лично ме натоварва ...незнам как е при вас.

хубав ден  bouquet


Дезъртке, мисли за напред. PeaceНазад не се обръщай ...

 

# 263
  • Мнения: 216
Хари-прости,че те товаря-но като има хора,които се интерсуват трябва да се обяснява и дискутира,ако не се говори проблемът винаги ще тегне като сянка-по добре да поддържаме добрият тон,но да изясним нещата-нека се види кое откъде е тръгнало и защо въобще е този конфликт...уважавам твоето желание да не влизаш в пререкания...но то и няма нужда да търсим конфронтация-трябва да търсим справедливост и истината-защото без тях не се живее -живееш с бучка в гърлото(както се казва)...но така не решаваме проблема а се правим,че не забелязваме неприязънта и преднамереното отношение,на което навярно ти самата не веднъж си ставала жертва-наистина там където живееш (Британия)си далече от много гадост и хората са свикнали с араби,евреи,китайци-всякакви,но като цяло светът е ориентиран негативно към арабите заради Исляма благодарение на властващата пропагандна политика,на която сме свидетели Sad.....добре знам за каво говоря и зная какво мислят за мен и арабите почти всички в съседния форум,които живеят в т.нар.изрел...
...не виня никого за това как се е стекъл неговият живот,но аз съм тук за да черпя сили споделяйки си с момичета,които имат подобна на моята съдба ,и които чувстват,че да се живее под нечии крака -не е никак достойно,а е болно и обидно  bouquet  bouquet-пак те моля да ми простиш Peace
...как са твоите прекрасни дечица-ще станат супермодели-ще видиш  bouquet

# 264
  • Мнения: 323
Момичета хрумна ми една идея,малко е налудничава,а може би на някой ще  се стори и наивна,но си струва да опитате:Защо не се опитате да комуникирате с момичетата от другия пост,без да засягате тема политика-просто човешки и цивилизовано,някои от вас вече го правят и знаят,че може да имате съвсем нормален диалог.Самите вие може да откриете интересни неща един за друг и по принцип.Те са толкова хора,колкото и вие само дето има една огромна пропаст по между ви,но човек когато иска може.Щом Свеар и Хари могат, защо да не могат и останалите да общуват,без излишно напрежение.

# 265
  • Мнения: 590
Момичета хрумна ми една идея,малко е налудничава,а може би на някой ще  се стори и наивна,но си струва да опитате:Защо не се опитате да комуникирате с момичетата от другия пост,без да засягате тема политика-просто човешки и цивилизовано,някои от вас вече го правят и знаят,че може да имате съвсем нормален диалог.Самите вие може да откриете интересни неща един за друг и по принцип.Те са толкова хора,колкото и вие само дето има една огромна пропаст по между ви,но човек когато иска може.Щом Свеар и Хари могат, защо да не могат и останалите да общуват,без излишно напрежение.

Аз не мога, нецивилизована съм  Joy
Знам ,,къде е темата за Израел, ако изпитам нужда да си комуникирам с тях ще го направя и без покана.Предложи ли и на тях тази хрумка ?

# 266
  • Мнения: 110
Извинявам се предварително за острия език ...  и от какъв зор за го правя? Да ходя да си общувам с богоизбраните лицемери? Понеже някой тук / в частност ТИ/ има нужда от сеир. Не стига, че се намести, моме неразумно, в този форум, под предлог, че защитаваш анди, под предлог "търся информация за Вас", направи много обидна констатация за правата на жените, ами и сега продължаваш да сееш недомислени и никому ненужни предложения: не ни стигаш ти с твоите приказки, ами сега и в другия пост да ходим... Ти на какво - на световен спасител ли се правиш... или ти е скучен живота и се чудиш на чий гръб да се забавляваш? Лек ден ти желая. Ние тук, независимо в кой подфорум, сме хора с мнение и предпочитания, а не пластмасови войничета ...   

# 267
  • Мнения: 323
Ок щом така го виждате и смятате -няма повече да говорим затова-споко.
Довиждане и мерси за желанието за диалог,явно ви е го нямате.И без това 3 дни изтекоха.

# 268
  • Мнения: 216
   отговарям на въпроса на Крис...защото,мила ако се срещнем в други условия-тогава личностните качества (добри-лоши)ще са на заден план(или ще са без значение)-момичетата от другия форум са жени като всички други по света-има приятни и добри,и мили....-но когато един ден -тя или нейният съпруг,или нейните синове и дъщери отиват в армията или се качват във военният самолет ф-16-за да изхвърят бомбите си над гражданите на съседната или др.държава-тогава тези отношения се изпепеляват-и се оказва,че колкото и приятни хора да са в личностен план-животът им е част от двигателя на една голяма машина ...машина за производство на нечии интереси-чиито цели са пагубни за нас...
...ти примерно вярвам,че си добронамерена,но какво знаеш за проблема...иначе отстрани навярно изглежда просто -обаче аз съм се чудела през войната 2006г-тези хора в самолетите,тези от военните кораби и танковете,които ни атакуваха-и реално убиваха (без да го виждат)-с какви мисли си отиват при семействата,как целуват децата си,как спят...това е Ливан-във военно и в мирно времеhttp://www.youtube.com/watch?v=wywUFwSXPtA&feature=related-върни се  бейрут-от Фейруз
http://www.youtube.com/watch?v=LkoAuq7e6lo&feature=related-това е от любимата ми Джулия Бутрос Heart Eyes

http://www.youtube.com/watch?v=2XJaNnlSiQE&feature=related-Сами Юсуф...

Крис-добре е да се запиташ-Вкакъв свят живея-справедлив ли е той-какво мога да направя
bouquet

Последна редакция: пт, 28 мар 2008, 15:08 от DUA

# 269
  • Мнения: 800
АААаааа, 3 дни ли е бил изпитателния срок? Ама какъв диалог, какво желание  newsm78 Или може би 3 дни беше срока, който си постави да ни запалиш фитилите и взривиш с твойте констатации от сорта "вие там нямате права, та затова певиците ви демонстрират предизвикателно поведение" newsm78 Трудно се провокира диалог с такива твърдения.  
Ако ти имаше желание за диалог, както казваш,щеше да използваш друг подход. Но уви, тактиката ти на неуспешни опити първо за лъжливо предложение за мир, а след това за контраатака, се провалиха още в зародиш, 3 дни, а Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт