Рицарки на Бялото кантарче 24.03.2008 - 30.03.2008

  • 19 109
  • 567
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 5 873
ей,бърборани! Heart Eyesнямате изчитане значи. Crazy
"придружена" а,А? Whistlingама и да не бях,б*си сателитите трябваше да имам,че да чуя всичко.няма начин. Crazy

отивам да къпя малкото зверче.до после. Hug

# 541
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
.....водния ден е подготовка за чисто новичкия режим , дето ще го подхващам утре  :

Айче, какво реши да почваш?.

Ванче пък моето голямото къпе малкото във ваната. Неописуемо е......

Птицата като каза Кремълската се оказа, че и при нас я имало, само че я водят точкова или Московска..... някой да има отзиви за нея?.

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 18:51 от Арбанашка кокона

# 542
  • Мнения: 13 801
За Кремълската питай Асса Mr. Green Тя все ми я пробутва. Аз да не съм депутат в Думата Crossing Arms

И какво наистина ще почва Айя154uu

# 543
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
За Кремълската питай Асса Mr. Green Тя все ми я пробутва. Аз да не съм депутат в Думата Crossing Arms

И какво наистина ще почва Айя154uu

  Вярно че Асса я споменаваше. А  ти видя,  че ли твоите приятелки измислиха в белтъчният ден да се ядяло баница, корите били вместо хляб, а останалото - яйца и сирене било по режима  Grinning

Пиле, ама ще ти отива да си в парламента......

# 544
  • Мнения: 2 331
Дани, разбрах те аз, ама много ми хареса глаголът и затова се подкачам.За ремаркета, багажи и др.подабни съм чувала, ама това много ми хареса.Някак мило е!
Нещо ми се вие свят.Като на ниско кръвно.Ама не е. newsm78

ПП: И аз да си правя белтъчни дни тогава newsm78 ама те моите ще станат само белтъчни, та пак ще се вайкам.Не става... Thinking

Пиле, нямаше ли и тема за точковата? newsm78

# 545
  • Мнения: 2 492
Около мен се ядоха мусове с шоколад , палачинки със сладолед , пици , разни сачове ... а аз близах едно капучино и се правех на разсеяна .
Накрая моята сметка беше три лева и си помислих колко било изгодно да си на диета . Laughing
Почнах да  смятам досега  месечно какви суми съм оставяла по пицарии , ресторанти и сладкарници .
Сега ще ги влагам в нови дрешки .  Sunglasses
Бях с новия панталон и се спирах на всяка витрина да се уверя , че наистина съм се вталила .
Даже предпочетох да походя пеша , пред това да ме закарат - пак от желание да се фръцкам с панталона .   Joy
Виждате ли какво ми трябвало на мен за стимул , сега си гледам дънките и си мисля ... скоро ще ви дойде и вашето време .
За снимките и аз искам много да ви покажа Blush , само моята приятелка да вземе да се прибере малко , че само обикаля и тя улиците . ooooh!
Били аз нищо , че не ходя по срещи съм в час с всички теми . /иначе щях да умра от любопитство /
Номера е да си намериш една птичка да ти пее  .  Wink / тук не визирам Пилето , да не я биете нея /  Mr. Green

Мечтаеща пиши ме 102 кг , цел 65 кг / реших , че нямам нищо против да съм от по пищните мадами , пък и съм висока /  Crossing Arms , нищо , че сутринта видях по малко , но при мен това кило си е плаващо .  Thinking
От миналия месец реално по таблица съм свалила само 2 кила , колко нечестно .
Така е като само варирам надолу , нагоре .  #Crazy

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 19:31 от nepukistka

# 546
  • Мнения: 13 801
Баницата е хубаво нещо, що Crossing Arms

Има тема за точковата, но май не се ползва с голям успех.
Я да ходя да я нагледам.

ПП. Те пък как я правяяят ooooh! Направо си гладуват. По цял ден с едно кафе, две яйца и парче риба.

Пукииии, Joy Joy Joy
И аз икономисвам с моята нова диета. С тези бобови и макаронени дни Rolling Eyes Мойто домочадие не може да изяде шунката, шА се развали, а преди не стигаше Mr. Green
Да не се сблъскаме нейде по тържищата Wink

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 19:37 от птица

# 547
  • Мнения: 1 488
Дзак ето ме и меееен  Hug
Тегля си синди крауфорд,смятам да се чекна когато не съм на аеробика у домаааааааа!Определено в спорта е истината!
Диети миети,аз днес съм си мазно детенце.Много ми е вкусно така,вярно,че съм спряла да свалям нещо,ама то е защото са ми повечко калорийките.Трябва да почна да ги смятам,ама пусто мързи ме!
Литъл за отчета   ruporuu
 badscale килата са същите като на линийката.Сантиметрите са също променени
талията е 82 ханш 103 бедро 60
Пуууууу ади другата седмица си поставям за цел поне 1 сантим!Цунки мунки

# 548
  • Мнения: 2 331
Били аз нищо , че не ходя по срещи съм в час с всички теми . /иначе щях да умра от любопитство /
Номера е да си намериш една птичка да ти пее  .  Wink / тук не визирам Пилето , да не я биете нея /  Mr. Green
Абе, хващам аз, че има някакъв номер, ама за пиленце не се бях сетила. Wink Ама то, така ги подхванах днеска по ред на номерата с питанки, че то за пиленцето работа не остана. Whistling Flutter
ЩъкчеHug

Баницата е хубаво нещо, що Crossing Arms
Баш зат'ва, де! Embarassed

Стават ли за вечеря печени червени чушки с яйце и сирене?Или по-добре за обяд?

# 549
  • Мнения: 13 801
То не става само с пиленце, трябва и внимателно четене Mr. Green

Макар че тогава много работи се виждат. И дето не трябва newsm78


Пу да ме няма в таблицата. Минавам в нелегалност Sunglasses

# 550
  • Мнения: 1 488
Били,ама може разбира се!Даже си е точно мазничко,само да не пропуснеш да сложиш малко масълце  Wink

# 551
  • Мнения: 2 492

Пукииии, Joy Joy Joy
И аз икономисвам с моята нова диета. С тези бобови и макаронени дни Rolling Eyes Мойто домочадие не може да изяде шунката, шА се развали, а преди не стигаше Mr. Green
Да не се сблъскаме нейде по тържищата Wink

Ако под тържища имате предвид магазини за дрехи , ще се засечем .
Следващата седмица съм в издирване на костюм , който хем да е младежки , хем да ми става , хем да ми харесва .
Отделно имам да пазарувам козметика , лекарства , разни други глупости ... та ми предстоят доста разходки .
Плюс всички искат да ме видят , сякаш няма да се връщам .  ooooh!


Вечерна проверка  ...
закуска
броколи 150 гр
сирене 60 гр
яйца 3 бр
обяд
краставица 155 гр
кисело мляко 400 гр
зехтин 7 гр
копър 3 гр
сол / диетична / 2 гр
преди вечерята
 краставица 345 гр
кисело мляко 400 гр
зехтин 7 гр
копър 3 гр
сол / диетична / 2 гр  Mr. Green
вечеря / планирам я късна , малко преди да си легна /
пиле 200 гр
сирене 40 гр
домат 200 гр

Calories Eaten Today
  grams  cals %total
Total:   1423   
Fat: 83  748  54%
Carbs: 44  177  13%  Simple Smile
Protein: 114  455  33%

Вода над 3 литра

Ако утре не съм свалила , подхващам моя си режим с филииките Бонус - поне ми е вкусно .
 

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 20:14 от nepukistka

# 552
  • Мнения: 2 331
Щъкче, ами аз сложих зехтинец и кашкавалец.Стига ли, или и масълце да мушна накрая?Иначе ме притеснява въглехидратната чушка за вечеря.Ама, ще си я хапна, пък утре ще ви кажа става ли и за мен. bowuu  chef Hug
Да не се сблъскаме нейде по тържищата Wink
Ако под тържища имате предвид магазини за дрехи , ще се засечем .
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 553
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Иначе ме притеснява въглехидратната чушка за вечеря.

И колко точно ти е въглехидратна  чушката?

# 554
  • Мнения: 13 801
Тя нейната специална, бе hahaha Какво знаеш ти Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт