Рицарки на Бялото кантарче 24.03.2008 - 30.03.2008

  • 19 104
  • 567
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 331
Ми не знам, нали е зеленчук! newsm78 Гледай сега, за смях ме правите.Нали да не се яде въглехидрат вечер.  Crossing Arms Ей сега ще разгърна таблиците и няма да питам. Hug

# 556
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Ми не знам, нали е зеленчук! newsm78 Гледай сега, за смях ме правите.Нали да не се яде въглехидрат вечер.  Crossing Arms Ей сега ще разгърна таблиците и няма да питам. Hug
Били, няма невъзможни неща....... то Дюкан сигурно затуй ви разрешава да я ядете с протеина.
Иначе балонът се пукал, ако има въглехидрат  или как точно  беше поговорката в темата ви.

# 557
  • Мнения: 2 492
Въглехидрата стига да е от зеленчук няма проблем да се яде и вечер .
Слушай Пуки , две години НВД ВМ на младини , изчела съм половината спайдър спорт .
Менютата не са ми перфектни , щото аз така искам и си угаждам . Mr. Green

Сега обаче да не изядеш едно кило чушки де ... може зеленчуци , но и там гледаш количествата .  Naughty
Все пак е важно да се вмъкнеш в 20 те процента въглехидрат за деня .  Simple Smile

# 558
# 559
  • Мнения: 2 897
Ако утре не съм свалила , подхващам моя си режим с филииките Бонус - поне ми е вкусно .

Това според мен е невероятно глупаво, не се обиждай.
Пробвай 37 минути и 4 секунди на Дюкани ако не си свалила мини на Търманд за следващите 23 часа Mr. Green.

# 560
  • Мнения: 2 331
Проверих-5 на 100.
Аз не знаех, че Дюкан дава чушка през П дните.Мислех само като подправка, че може.Ама, щом казвате, че от зеленчук въглехидрат може, ще си хапна спокойно.
Пък, Дани, това за балона не го помня точно, но моята теория е, че Дюкан го казва, за да организира по-добре дебеланките, щото имат нужда от дисциплина.И като вярват в това, им е по-лесно.
Благодаря, Пуки!Ще попресметна и ще внимавам! Hug

# 561
  • в резерват
  • Мнения: 3 722

Аз не знаех, че Дюкан дава чушка през П дните.Мислех само като подправка, че може.Ама, щом казвате, че от зеленчук въглехидрат може, ще си хапна спокойно.

Нямам предвид П, дава го в ПЗ.   Аз така съм го запомнила че когато е П, освен П друго почти няма, а когато е ПЗ, мазнините и въглените ги няма. Ако имало В, балона се пукал и трябвало отначало да се започне.... пу, да му се не види запелтечих с тези съкращения.....

Айде лека и от мен.

Последна редакция: нд, 30 мар 2008, 21:00 от Арбанашка кокона

# 562
  • Мнения: 2 331
В теорията, че от белтъчини се слабее искрено вярвам.В редуването на протеинови дни и на протеин със зеленчук също, защото така организмът не привиква към храненето и се "изненадва".Като редуването на диетите.Обаче оспорвам вманиачаването.Наистина не вярвам, че кривване от "правия" път, води до крах.Пък и не се оказа моят доживотен режим.Стигнах все пак само до средата.
А относно храненето с протеини и зеленчуци, аз задържах в този период.Май още тогава трябваше да се усетя, че в трета фаза ще започна да качвам.Обаче, по-лесно е да ползваш готова информация.Мисленето при мен дойде по-късно... ooooh! Thinking
ДаниииииииииCrossing Arms сама си говоря, ама няма да трия. hahaha Joy
Лека и от мен! Hug

# 563
  • Мнения: 2 492
Ако утре не съм свалила , подхващам моя си режим с филииките Бонус - поне ми е вкусно .

Това според мен е невероятно глупаво, не се обиждай.
Пробвай 37 минути и 4 секунди на Дюкани ако не си свалила мини на Търманд за следващите 23 часа Mr. Green.

Нали ти е ясно , че се шегувам .  Laughing

Били леле ... аз мислех , че си на НВД - ВМ , затова казах за зеленчука  Blush.
За Дюкан в протеиновите дни пише само , като подправка кисели краставички , за друг зеленчук не знам да може .  newsm78

# 564
  • Мнения: 2 897
Нали ти е ясно , че се шегувам .  Laughing

Учудващо сериозно звучеше Crazy..

# 565
  • Мнения: 2 492
Нали ти е ясно , че се шегувам .  Laughing

Учудващо сериозно звучеше Crazy..

Ми такова ми е чуството за хумор явно .  Mr. Green
Виж сега , не съм толкова заблудена  ... за НВД резултат повече от 3 - 4 кг на месец не очаквам и то само ако съм стриктна .  Crossing Arms

# 566
  • Мнения: 2 040
Момичета  Hug
хубава седмица ви желая   bouquet
аз съм съвсем леко гладна
доста хапнах следобеда, ама не успях да изтърва коня  hahaha
утре продължавам

# 567
  • Мнения: 1 369
Привет народе  Hug
айде на новата тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт