Ползвал ли е някой шампоана на Ревалид?

  • 53 804
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 263
Мдааа за сетен път се заричам повече без тестер никаква козметика да не купувам. Косата ми си е перфектна и гъста и дълга - просто ми се щеше малко да я подсиля пролетно. Няма що супер я подсилих Thinking Crossing Arms
Клораните по принцип не се пенят много, както и тези на Рене Фрутерер но са много добри. Сега се чуда дали да слагам и от маската Thinking, защото аз я смесвам с още една маска и с масло на Икаров и добре ми действаше досега, но дали да рискувам newsm78

# 16
  • Мнения: 83
Ревалид ми изсуши косата. Беше заприличала на слама... Виж Фитовал е друго нещо- мек шампоан, от който косата става мека и обемна.

# 17
  • Мнения: 133
И аз се присъединявам към недоволните от Ревалид-никакъв ефект освен пърхут.Препоръчаха ми  seboral,за да се отърва от пърхута.Изненадана съм от ефекта и то след две намазвания/цената му е 1.20лв./.На опаковката пише,че освен за пърхут е за стимулиране регенерацията и растежа на косата и при гнездов косопад/алопеция/.А  Фитовала го използвам от 3г. и съм много доволна.

# 18
  • Мнения: 7 263
tina_elena себорала е мазило не е шампоан нали?
Преди година си бях купувала и освен миризмата, която си беше гадничка ми се стори че дори ми стана по-обемна косата от него. Ако не се бъркам това беше една течност, която се втрива в корените нали?

# 19
  • Мнения: 29
Аз също бях използвала Ревалид, но не останах много доволна. Може би си въобразявах, че ми заздравява косата, защото е медицински. Действаше ми съвсем нормално. Обаче майка ми е доста доволна и си купува вече няколко опаковки. Аз пък мисля следвашия път да си взема този Фитовал, след отзивите, които прочетох. Имам и шанпоана с хиних, също ми се струва нормален. Доста се чудех дали да избирам професионалните шампоани или пък билковите от аптеките. Още не мога да реша окончателно, само ги сменям ли сменям и накрая след всички скъпи мазила случайно се изкушавам от някоя реклама и се оказвам доволна от Елсев. Странно. То е ясно, че е хуваво да се сменят, пък и на всеки всичко действа различно... Laughing

# 20
  • Мнения: 133
Да това е течност,която се втрива само в корените и не се изплаква.Прави се само 2-3 пъти седмично и не повече от 1месец.След това се продължава с червения себорал/първо -синия/.Вярно,че мирише гадничко,но действа.Мажа го след фитовала,защото с неговата употреба не използвам балсам.

# 21
Аз ползвах FITOVAL и съм много доволна!!

# 22
  • Мнения: 5
Здравейте!
От 2 месеца имам засилен косопад. Личния ми лекар ме изпрати на кожен лекар. Той каза,че от шампоана и ми предписа шампоан, ампули и капсули Ревалид. Шампоанът щял да предизвика пърхут и ми предписа да го редувам с Selegel. Чудя се дали да му се доверя? А косопадът не спира...

# 23
  • Мнения: 3 447
Аз пък съм много доволна от Ревалид  Thinking Нито пърхот ми се е появявал, нито нищо. Косата ми ставаше плътна и обемна и се омазняваше по-бавно. И косопадът ми спира.

# 24
  • Мнения: 5
Ревалидът е лекарство, а не козметика и според мен трябва да се ползва, ако има проблем с косата, а не просто така – щото го продават в аптеките.
Аз имах  косопод (след едно продължително боледуване и много антибиотици), косата ми беше останала наполовина и пих таблетките около два месеца. Косопадът спря и косата ми израсна отново. Шампоанът не съм ползвала и нямам намерение, защото  мисля, че по-сериозните проблеми с кожата, косата и ноктите идват от някакъв дисбаланс  в  организма /авитаминози, анемии и пр/, които трябва да се открият и лекуват, а мазилата в такива случаи изобщо не помагат,  но пък останах с усещането, че някои  хора са склонни да си създават въображеми проблеми и веднага започват да ги “лекуват”  и  да обменят опит.  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 3 841
Ползвах го преди няколко години, шампоана и маската. Както и при повечето, писали тук, ми се появи пърхут, сърбеж и косата ми се изсуши. Смених го. Значително по-доволна съм от продуктите на Rene Furterer.

# 26
  • Мнения: 5
Аз разбира се си направих и пълни кръвни изследвания и се оказа, че желязото ми е много ниска стойност. Сега продължавам с шампоан Ревалид, ампули и капсули Ревалид, също така и желязо във вид на лекарства. Определено косата ми е по-плътна и се омазнява по-трудно, личи си че израства нова коса. Но и косопадът ми не е спрял.  newsm78

# 27
От седмица и половина пия хапчета Ревалид, като заедно с това използвам шампоана и балсама на Ревалид. Изключително доволна съм от ефекта към момента. Преди това косата ми много падаше, но сега просто е върха - спря да пада толкова, има невероятен обем и е доста плътна. Абе с две думи - очарована съм.

# 28
  • Мнения: 214
Опитай шампоана с хинин на Klorane,много е добър за заздравчване!!

Общи условия

Активация на акаунт