LaRedoute - Кодове

  • 63 670
  • 750
  •   1
Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 3 679
Горе-долу от всички кодове ми работи само 65129, който намаля с 10Е. Бля.

Всъщност някой да има наблюдение дали този код може да се ползва повече от веднъж, случайно?
Аз поръчах веднъж с него и вече не работи при мен.

# 196
  • София
  • Мнения: 113
Аз 65129 го пробвах втори път във един акаунт ,но не стана.
Направих втори на мъжа ми и стана.Поръчах си тези нещаhttp://www.laredoute.fr/vente-3-debardeurs-enfant-fille-prix-mini.aspx?productid=324130530&documentid=207608&categoryid=22918152&single=&hasnext=1&hasprev=0&direct=false&pagesize=16

http://www.laredoute.fr/vente-3-t-shirts-enfant-garcon-prix-mini … e&pagesize=16

http://www.laredoute.fr/vente-robe-sans-manches.aspx?productid=3 … e&pagesize=16

Общата сума която трябва да платя е 11,28 евро   

# 197
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Записвам се Peace
Ще правя първа поръчка и не ми е ясно много за какво иде реч Blush. Регистрила съм се от поне 2 седмици, но досега не съм получила нищо в пощата си като кодове или някакви предложения newsm78

Хайде един глупав въпрос - къде се пише кода? Embarassed Чета в указанията за он-лаин пазаруване.... там пише, че се прави на стъпка -  Je Valide mon Paniner , а не видях къде (само да поясня, че владея френски добре) и преминах на следващата стъпка  - Je choisis mon mode de livraison :......
Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете и още веднъж се извинявам! Blush

P.S Намерих откъде става...., ноо не ми приема никакъв код, а за 1-2 лв няма да ми достигнат парите в картата #Cussing out

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 14:47 от AIR

# 198
  • Мнения: 4 202
Момичета, комплекта за пикник има ли го някой?
Дали си заслужава?
Не че нямам друг от ларедут, който може да покрие същите тези "нужди", ама все пак  Mr. Green

# 199
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
чантата била хубава,приборите не чак толкова

# 200
  • Мнения: 1 457
А чантата хладилна ли е или обикновенна, че и аз току що пуснах поръчка с този комплект  newsm78 Приборите май са пластмасови като гледам

# 201
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
май хладилна,няма термос

# 202
  • София
  • Мнения: 113


Хайде един глупав въпрос - къде се пише кода? Embarassed Чета в указанията за он-лаин пазаруване.... там пише, че се прави на стъпка -  Je Valide mon Paniner , а не видях къде (само да поясня, че владея френски добре) и преминах на следващата стъпка  - Je choisis mon mode de livraison :......
Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете и още веднъж се извинявам!

Je bénéficie d'un code offre spéciale
Saisissez votre code offre spéciale kod i OK


# 203
  • Мнения: 1 028
А чантата хладилна ли е или обикновенна, че и аз току що пуснах поръчка с този комплект  newsm78 Приборите май са пластмасови като гледам
Хладилна трябва да е,пише "изотермик",то инак за един обикновен шарен таржик не си струва.А от кодовете 36900 още работи,търпи още злоупотреби,по-интересното е,че чета из чуждите форуми там никой не се жалва,че повечето кодове не работят,откъдето ми изниква въпросът,дали ,аджеба,тези само на нас  завиха кранчето? Mr. Green

# 204
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
А чантата хладилна ли е или обикновенна, че и аз току що пуснах поръчка с този комплект  newsm78 Приборите май са пластмасови като гледам
Хладилна трябва да е,пише "изотермик",то инак за един обикновен шарен таржик не си струва.А от кодовете 36900 още работи,търпи още злоупотреби,по-интересното е,че чета из чуждите форуми там никой не се жалва,че повечето кодове не работят,откъдето ми изниква въпросът,дали ,аджеба,тези само на нас  завиха кранчето? Mr. Green

Помислих си го същото, най-вече за безплатната доставка Mr. Green

meg79 , благодаря ти! Разбрах откъде е...., ама като не чета на време. Мерси все пак!

Пробвах почти всички кодове, явно стоките не отговарят на критериите и не намаля парички, махам артикул от кошницата и ще се възползвам от някой подарък.. Но кой? newsm78. дайте идеи...
По-късно ще напиша и кои кодове вече не съществуват, че малчо се събуди

# 205
  • Мнения: 1 028
Ще ми се да попитам тези които имат по няколко акаунта и получват оферти като луди,дали са с реално или с динамично IP,що на мен на нито един от  акаунтите не ми се хваща код или оферта? newsm78Щото виждам,че някой казва,че чужда оферта все на някой от акаунтите му работи,а на мен как пък на ни един не сработи Crossing Arms

# 206
  • София
  • Мнения: 1 740
И при мен не работят кодовете. Аз съм с реално IP и може и това да е причината  newsm78

# 207
  • Мнения: 1 227
На мен ми изпратиха офертата с намаление 15 евро,но на третия акаунт и за съжаление не ме огрява.Иначе на другите,от които реално поръчват,ми се закачат само кодовете за подаръци(сигурно искат да си разтикат боклуците):
62898-чанта на Лафума
54925- verres(не разбрах какво е)
49026- sac a roulettes
57681- сервиз  за кафе
77968 bols(преводачът каза,че са очила)
44113-туниката и панталонът на tailissime 42/44 номер
Има и разни други във френския форум,но не ми се занимаваше повече.

# 208
  • Мнения: 4 202
Ето тази оферта получих преди малко, кода за нея е 20923, не знам дали е персонална.
Получавам разни оферти на един акаунт, от който много отдавна не съм пазарувала, защото е на адреса на родителите ми, а там пощаджийките са отврат.
А на акаунта, от който пазарувам доста често никакви кодове не пристигата, ама никакви.

# 209
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
 Хайде да влезна ч ролята на преводач  Laughing
verres - чаши, такива големи, може да са за вода, за вино, за безалкохолно, но предимно  се използва за чаши за вода и безалкохолно  
sac a roulettes - чанта с колелца
bol - има доста значения, но предполагам, че е чаши за вино или купички
  Peace

Общи условия

Активация на акаунт