LaRedoute - Кодове

  • 63 656
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 219
Аз получих чиниите с код 20915, а след това ми пратиха още един код да тях, но не съм го ползвала още 23671. При мен действа само на акаунта, на който е изпратен.

chefina, може ли да си провериш в сиувито (или някой друг, който е получил чинийките с приборите) какво точно пише като подарък. В смисъл как точно го изписва?  Praynig
VAISSELLE anis, fuchsia, orange

Здравейте ,
знаете ли колко тежат тези чинийки , че не ми се ходи на митница  newsm78
Аз вчера си получих колета с подаръка чинии и прибори /от пощата/ - не са много тежки.  Не знам от къде си. Аз съм от Зарата и досега всички пратки идват до пощенския клон. Там слагат  някакви такси 5-6 лв. /предполагам митнически и .../ , но досега не се е налагало да ходим до митница. А сме поръчвали якета, палта, панталони - все си е в колет.

В София и Варна, че и на други места май, всичко над 2 кг отива на митница.

# 721
  • Мнения: 198
въпреки, че колета го получавате от пощата той пак се проверява от митничар. Аз съм от Враца и до сега всички колети са ми отваряни от митничар, който идва в пощенския клон определени дни от седмицата.

# 722
  • виртуално
  • Мнения: 2 862
днес получих комплекта чинии и една лятна рокля на пощата - тегло 1.950
от София съм

# 723
  • Мнения: 3 219
въпреки, че колета го получавате от пощата той пак се проверява от митничар. Аз съм от Враца и до сега всички колети са ми отваряни от митничар, който идва в пощенския клон определени дни от седмицата.
Shocked Shocked Shocked
Никога нищо не ми е било отваряно, винаги лепенките са цели, получавала съм и десет килограмови колети непокътнати.

# 724
  • Мнения: 28
Здравейте! Искам да ви попитам дали някой си е поръчвал този комплект - като му дам размер 74 излиза PRIX VERT, но с никой от посочените кодове не може да се намали?

# 725
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Някой код за Prix Vert? Laughing

# 726
  • Мнения: 10
moje li nqkoi da mi kaje ako kod s namalenie raboti koga se vijda tova namalenie kakvo e , na koq ot stypkite?

# 727
  • Мнения: 17
momi4eta niakoi da znae kod za namalenie na PRIX VERT Hug

# 728
  • Мнения: 274
moje li nqkoi da mi kaje ako kod s namalenie raboti koga se vijda tova namalenie kakvo e , na koq ot stypkite?

На първа стъпка. Въвеждаш кода, натискаш бутончето ОК до него и веднага се вижда какво и дали намаля този код.  Peace

# 729
  • Мнения: 2 231
momi4eta niakoi da znae kod za namalenie na PRIX VERT Hug

36900, 45381, 26069, 57185, ЗА ненамалени, а по някой път и намалени малко. Сигурно има и други кодове, що не четете.

# 730
  • Мнения: 79
eva_eva_eva, кутията ти е пълна и не мога да ти изпратя лично съобщение за това ти отговарям тук. Намерих код за Найка и ги поръчах снощи. Намалих ги на 35 евро+5 евро доставка;-) Пробвай някои от тези три кода:
58629  -20Е/55Е
58645  -25%                           
58696  -18Е/50Е     
Пък ако искаш почакай да дойдат и ще пиша дали си заслужават
Чао!

# 731
въпреки, че колета го получавате от пощата той пак се проверява от митничар. Аз съм от Враца и до сега всички колети са ми отваряни от митничар, който идва в пощенския клон определени дни от седмицата.
Йоана, ти друг път получава ли си от ЛаРедут? #Crazy Имам над 20 поръчки- повечето над 2 кг и ги получавам от колетна служба. А митничарите отварят пратки от страни извън Европейския съюз  Peace








# 732
  • Мнения: 733
Момичета, влюбила съм се в тези сандали: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6490328& … ue&ksource=-1
но по-малко от 41.94 не мога да ги намаля... ако някой знае как - ще го черпя!  Wink

Както и да е, пробвам в момента разни кодове и случайно попаднах на този 34886, който дава малък процент намаление и цели три подаръка!!!
- trousse
- lit de sacs
- sac
Второто трябва да са петте червени сака, които вече имам, третото са розовите сакове, а първото имате ли идея какво е (превежда ми го кутийка, несесер)?

# 733
  • Мнения: 6 618
Здравейте! Искам да ви попитам дали някой си е поръчвал този комплект - като му дам размер 74 излиза PRIX VERT, но с никой от посочените кодове не може да се намали?

Ами той нали е намален вече .На скъпите стоки рядко има код за по-голямо намаление от това.
Имам го комплекта много е готин.

# 734
  • Мнения: 4 916
Момичета, влюбила съм се в тези сандали: http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=6490328& … ue&ksource=-1
но по-малко от 41.94 не мога да ги намаля... ако някой знае как - ще го черпя!  Wink

Както и да е, пробвам в момента разни кодове и случайно попаднах на този 34886, който дава малък процент намаление и цели три подаръка!!!
- trousse
- lit de sacs
- sac
Второто трябва да са петте червени сака, които вече имам, третото са розовите сакове, а първото имате ли идея какво е (превежда ми го кутийка, несесер)?

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=225710&view=1&photo=17 - червените и розовите от предната страница.

Общи условия

Активация на акаунт