LaRedoute - Кодове

  • 63 684
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 2 049
момичета,
 
Папитууу  в другата тема си написала ,че код 75728 дава някакви прибори.Може ли да поясниш какви точно baby_neutral
Ами съдейки по начина на изписване трябва да са квадратните чинии с шарените прибори,понеже  по абсолютно същия начин го изписва в оранжевото поле.
за тези чинии ли става въпрос : http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=21afcbd6fa4548eb8d

аз съм преписала от някоя  от темите това : За хубавите чинии кодовете са 61530,23655,23639,20915,59617,20923

Но нито един код не работи при мен. А този 75728, който сега написахте работи.Мерси

# 646
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
Папитууу  в другата тема си написала ,че код 75728 дава някакви прибори.Може ли да поясниш какви точно baby_neutral
Ами съдейки по начина на изписване трябва да са квадратните чинии с шарените прибори,понеже  по абсолютно същия начин го изписва в оранжевото поле.
Моля и други който са ползвали кода за хубавите чиниики ето тези http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=21afcbd6fa4548eb8d да кажат под какво наименование им изписва подаръка Praynig ,че много ги харесах аз тези чиниики   bouquet

# 647
  • Мнения: 1 685
 PeaceИ нали били от пластмаса те Thinking-а искат и поне 30 евро поръчка-за да има подарък,намаление и БД-ако правилно съм разбрала-иначе и аз само ги оглеждам и се чудя дали да пълня кошницата,че тъкмо я изпразних/с фактура естествено Wink/

# 648
# 649
  • Мнения: 1 669
Ама не се самоцитирай така,момичетата 100% са прочели още първия ти пост,но просто вече са кът кодовете,които намалят всякакъв вид цветни цени,дори и prix rouge.Пробвай всички,които са посочени от началото на темата,всеки получен код се поства тук.Не го казвам,за да бъда груба,сигурна съм ,че ако някой знае код би ти помогнал,просто не натоварвай темата с едни и същи постинги. Heart Eyes
И за да не бъде поста ми съвсем офф,да питам кода за пижамката при някой действа ли още,че при мен нещо си замина  Sad!

# 650
  • Мнения: 274
PeaceИ нали били от пластмаса те Thinking-а искат и поне 30 евро поръчка-за да има подарък,намаление и БД-ако правилно съм разбрала-иначе и аз само ги оглеждам и се чудя дали да пълня кошницата,че тъкмо я изпразних/с фактура естествено Wink/
30 евро е условието, за да има БД, подаръка го дава без значение какво се поръчва. Аз вече ги чакам чинийките  Grinning

# 651
  • София
  • Мнения: 233
Сега си преглеждам всички кодове, изпратени през последната седмица, и никой от тя не действа, въпреки че не съм ги използвала, дори този http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=269cdf74921fc64a2b не работи, макар че пише, че е валиден по шести май
Всъщност проработи само този със спортната чанта на ле кю актив. Защо ми ги пращат тези кодове, като не роботят  #Cussing out

# 652
  • Мнения: 1 745
И за да не бъде поста ми съвсем офф,да питам кода за пижамката при някой действа ли още,че при мен нещо си замина  Sad!

Аз снощи пуснах поръчка с него.  Peace Без БД-само подаръчето,но имам нужда от пижама,та...  Blush

# 653
  • Мнения: 620
[quote ]

И за да не бъде поста ми съвсем офф,да питам кода за пижамката при някой действа ли още,че при мен нещо си замина  Sad!
[/quote]

Кодът  действа, ама всички размери на пижамите са epuise.

# 654
  • Мнения: 1 251
Момичета, ако кодовете са ви изпратени лично и не работят им пишете писма-ефект има-от личен опит го казвам! Peace

# 655
  • Мнения: 1 745
.

А това epuise какво значи?  newsm78 не ми се рови по речници за 1 дума,ако е проблем не ми отговаряй  Hug

# 656
  • Мнения: 1 251
[А това какво значи?  newsm78 не ми се рови по речници за 1 дума,ако е проблем не ми отговаряй  Hug

Че са свършили!

# 657
  • Мнения: 1 745
Значи ще ми пратят някой измислен подарък.  ooooh!
А къде го пише това-като пускаш поръчката ли?
Да знам другия път,че аз специално заради нея поръчах.  Tired

# 658
  • Мнения: 1 669
мда и на мен това epuise ми изписва от оня ден,не се и пробва да ми даде БД даже,а на мен не ми се пробва да я пусна така epuise,че да не се окажа с някои сиви салфетки бакшиш. ooooh!  Значи и кода с хубавите пижамки е в историята! Tired
Допълвам се по въпроса на пебс,пише го още като ти е в кошницата,там дето уж трябва да пише disponible imediatement(не претендирам за точно изписване),та там пише,че е изчерпана,ама пък защо ти е дало да пуснеш с нея поръчката.... newsm78 ,май ще ти пратят някоя "изненада"! Mr. Green

# 659
  • Мнения: 108
26050  намалява от зеления сектор
27006  подарък изненада
26999  валиден до 30.04  намалява 30Е от 80Е и 50Е от 140Е.Над 75Е дава БД
59714  намалява различни артикули...от 20 % до 40 %  валиден до 30.04
19038  валиден до 30.04 .Действа при поръчка минимум 40Е. Намалява 15Е от 40Е  и 25Е от 70Е
60739  Валиден до 30.04.Подарък кафяв тренч 38/40.Намалява 25 % на Ани Вейбърн,25 % Тайлисиме, 25 % Соу Хоум, 20 % АМ ПМ, 20 % спортни от зеления сектор.За р-р 42/44- 60739  и за 46/48 - 60747
Утре ще пусна още  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт