Отчет на набор 2003 - 21

  • 11 123
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Русе
  • Мнения: 7 794
А мен онзи ден едно съседче, наборче на Любо ми вика" ти ще ни родиш ли и на нас едно бебе2" LaughingА викам това на майка ти ще го кажеш ,а тя:"Мама не може , няма време"Ей ама от къде им идва на ума какво да кажат.Опасни са.
Joy
Krislubo, като си почнала да раждаш и на съседи, роди и на нас едно  Joy
Опасни хлапета,ей!

Ние лятото ще се заемем със сестричката че да се роди май месец  Praynig.

[/quote]
Здравеите.Запис и от нас.Тамара17.05.2003
[/quote]
welcome

# 46
  • Мнения: 22 879
Здравеите.Запис и от нас.Тамара17.05.2003
Тамара е много хубаво име,здравейте!!! Hug

# 47
  • Мнения: 14 133
На никого не съм казвала досега, но и ние почнахме опитите, но за братче. Първоначално Габи искаше сестричка, но я убедихме, че понеже си имаме момиченце искаме момченце. Тя на всички разказва как ще й родя братче и всички ме глеат в корема  Embarassed
Ти ме умори с тези опити...за братче Simple Smile Joy Joy Joy hahaha

Joy hahaha

Krislubo, като си почнала да раждаш и на съседи, роди и на нас едно  Joy
Опасни хлапета,ей!

Ние лятото ще се заемем със сестричката че да се роди май месец  Praynig.

Joy hahaha Heart Eyes

# 48
  • София
  • Мнения: 7 673
Не са ли сладурки, Chibi Joy Joy Joy?
А аз в 15-та седмица не знам още за какво съм се опитвала  Wink Joy Joy Joy

# 49
  • Мнения: 14 133
Не са ли сладурки, Chibi Joy Joy Joy?
А аз в 15-та седмица не знам още за какво съм се опитвала  Wink Joy Joy Joy
Сладурки сте всички, и то много големи!!!!!  bouquet Heart Eyes Peace

# 50
  • София
  • Мнения: 7 673
Не са ли сладурки, Chibi Joy Joy Joy?
А аз в 15-та седмица не знам още за какво съм се опитвала  Wink Joy Joy Joy
Сладурки сте всички, и то много големи!!!!!  bouquet Heart Eyes Peace
Да са ни живи и здрави дечицата!  Praynig
В толкова сладка възраст са сега, че няма накъде! Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 2 125
Децата наистина са невероятни  Joy Heart Eyes Heart Eyes
И моя синковец, докато охках онзиден, че ми е лошо и ме боли корема, той изведнъж се обърна и ми вика: "Да няма някое бебе вътре, а???", а аз хем плача, хем се смея hahaha
Никога не сме изпадали в подробности за бебетата, но пък е запомнил, че бебетата живеят в корема на мама и после се раждат...помнят, тия малки мишоци Crazy

# 52
  • Мнения: 14 133
Децата наистина са невероятни  Joy Heart Eyes Heart Eyes
И моя синковец, докато охках онзиден, че ми е лошо и ме боли корема, той изведнъж се обърна и ми вика: "Да няма някое бебе вътре, а???", а аз хем плача, хем се смея hahaha

Joy hahaha На мама, доктора!!!! Heart Eyes

# 53
  • гр.София
  • Мнения: 219
Привет и от нас. Дамян е добре и явно кара много леко скарлатината. Нямаме температура и  кашлица. Само дето го сърби и се чеше. Чувала съм, че когато сърби значи отминава. Като приключи карантината твърдо съм решила да го заведа на хомеопат.

А това за бебетата ми е много забавно. Ние имаме батко на 14 години. Навремето като стана на 4-5 започна да иска братче и ние разбира се започнахме и опити за бебе, но не се получи. Бяхме се отчаяли и решихме, че ще сме с едно. Мина време и след 9 години и половина забременях с Дамян. Вярно много исках момиченце, но и с две момчета е добре. Голямата разлика има и предимства и недостатъци. Много ми е добре, когато големия го взема от градина или го забавлява за някой друг час.

# 54
  • Мнения: 3 211
Никога не сме изпадали в подробности за бебетата, но пък е запомнил, че бебетата живеят в корема на мама и после се раждат...помнят, тия малки мишоци Crazy
ние много отдавна сме го провели този разговор, ама все пак е момиченце, тях по-ги интересуват такива неща Crazy
щях да забравя днес да ви почерпя, моята Габриела има имен ден

# 55
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Подрави за именичката ГАБИ! Аз съм кръсница на една Габриела дето утре е рожденничка и става на 5 години от ТРОЯН. Два празника един по друг? Наистина не знаех, че днес имат Имен ден. Да са живи и здрави!

# 56
  • Мнения: 7 201
Децата наистина са невероятни  Joy Heart Eyes Heart Eyes
И моя синковец, докато охках онзиден, че ми е лошо и ме боли корема, той изведнъж се обърна и ми вика: "Да няма някое бебе вътре, а???", а аз хем плача, хем се смея hahaha
PeaceМоя Дани редовно ми "проверява" корема,когато ме заболи...да не би да имало бебе там! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Честит имен ден на Габи!Да е здрава и щастлива!Весел празник!  bouquet


Честит рожден ден,chibi!
Една свещичка повече гори,
една сълза в очите ти блести.
Не си с година остаряла,
ти просто повече си помъдряла!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Честит имен ден на Габи
Честит рожден ден,chibi!
 Присъединявам се към пожеланията на   Mam4е,ако може много ми хареса.

# 58
  • Мнения: 468
Имало именници и рожденници , а си мълчите , а?
chibi ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН newsm59
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ГАБИ baloni

# 59
  • Мнения: 3 506
Не помня казах ли ви, че написхаме писмо до дядо Коледа  Sunglasses .

Вие много от рано сте заприготвяли Laughing Аз за дядо Коледа не съм разказвала истории (послушах съвета на една съученичка и видна форумска мама), но пък и не съм казвала кой знае какво. Днес ми стана много смешно - разглеждахме едно старо Бърборино и вътре нарисуван дядо Коледа с чувала. Какво пише тук, пита Ники, и аз инстинктивно прочитам заглавието - "Съществува ли дядо Коледа". На което той се замисля за минута и казва "Хм. Ми като не съществува, ще се маскира и готово" Laughing Което не му пречи да си говори как трябвало, щом вали сняг, дядо Коледа пак да дойде... Абе важното е подаръци да има...

Честит рожден ден и от мен на Chibi!

И честит имен ден на Габи!

Общи условия

Активация на акаунт