отностно пола

  • 1 983
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 296
И при мен го познаха - при двама съм ходила и бяха категорични.

# 46
  • Мнения: 770
Да, на 3D, със сигурност за момчето и почти със сигурност за момичето (защото нямаше добра видимост  Simple Smile) в 5-ия месец и се оказаха прави.

# 47
  • Мнения: 1 062
Да познаха и двата пъти, но в по късни месеци - някъде около 6-7 месец.

# 48
  • Мнения: 1 322
И при мен познаха.

# 49
  • Мнения: 511
На мен ми казаха пола още в 4-тия месец и познаха. Wink
И при мен така! Peace

# 50
има срамежливи бебета които се крият ние сме в 27 седмица и всеки път когато ходим на конслутация все застава така че неможе да се види а ме гледат по 20мин

# 51
  • Мнения: 318
Аз отначало не исках да знаем пола на бебето,защото наистина няма значение какво ще е,стига да се роди живо и здраво,но вече трета консултация не издържам на любопитството и всеки път питаме лекаря,но все още не може да ни каже на 100% какво ще е Laughing

# 52
Мойто детенце се роди през далечната 1995г. WinkОт първото ми ходене на видеозон (тогава все още нямаше триизмерен) докторката ми тогава каза-момче. Отидох на друк лекар - пак момче Sunglasses След това-трети лекар - ето,вика -младежа е жив и здрав и се развива напълно нормално GrinningЕто му тестисите.......Мери го -главата и не помня какво още,сърдечен ритъм - 100% момче......движенията - 100% момче.....Тестисите - големи били казва Laughing....Това става в края на 8-мия месец. Отивам аз да раждам в Правителствена болница ( не ходете да раждате там  Close) и акушерката и доктора питат: "Как ще се казва младежа?" ??? Аз казвам :"Кристияна" . Той казва "Ще раждаш момче,как ще се казва?" .  Аз пак :"Кристияна"....Следват 5 мин. уговорки ,че раждам мъжко и недоумение защо не казвам името...на момченцето.......
РОДИХ  ЖИВО  И  ЗДРАВО  М О М И Ч Е Н Ц Е  Laughingс форцепс и МНООООГО шевове , но въпроса е друг... Къде са големите тестиси така и не разбрах Laughing Laughing Laughing А относно пола,не знам дали ще ми повярвате,но от момента в който разбрах,че съм бременна ,бях сигурна,че детенцето ми е  момиче Grinning Знаех,бях сигурна ,че ще е момиче и ще се казва Кристияна Grinning Grinning GrinningСега вече има по-модерна апаратура и много екстри за да се разбере пола,но в далечната 1995г. всички чакаха да родя момче,а аз ги изненадах с момиче!!!!!!! Laughing Laughing Laughing

# 53
  • Мнения: 101
В 5тия месец ми казаха момиче... имам момиче

# 54
  • София
  • Мнения: 5 079
Към края на 4 - тия месец ми казаха 90 % момче и познаха, за моя ОГРОМНА радост! Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 1 031
На мен ми казаха чак в 8-мия месец, защото младежа дотогава се криеше Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 674
да познаха ми и двата пъти

Общи условия

Активация на акаунт