Нашите априлски бебета - 2008!!!

  • 12 673
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Леле пак не съм разбрала за ананаса  bambam Ценителката мерси за разяснението .

# 256
  • Мнения: 200
Ама тя и ВаняМ мисля че има час за преглед в 12 или 12,30 дано не се бъркам и ще сме там значи!

# 257
  • София
  • Мнения: 289
ЧЕСТИТИ БЕБЧЕТА НА Anilinda, Jul и МИМЧО!   bouquet ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ СЛАДУРИТЕ И МНОГО ДА ГИ СЛУШКАТ И РАДВАТ!   bouquet

Добре дошла отново в отбора на Танзен Simple Smile

Браво на малката Рая, все така да продължава да дебелее Simple Smile

Аз реших набързо да погледна какво става, то няма набързо #Crazy на обяд бяхме на 8-ма страница, сега сме накрая на темата Simple Smile

Хайде отивам да вечерям и после пак ще намина Simple Smile

# 258
  • Мнения: 794
Tiffany, трябва да прибавиш и Мим4о и Джул към списъка с родилите!

Много се радвам на родените бебоци, но ми е малко мъчно, че ще се разделим после в две теми - родени през март 2008 и през април 2008. Много ще ми липсвате, мартенски мами. И в този смисъл, не давам пък, няма да бързате да раждате преди първи април! Много съм свикнала с вас, особено с по-редовно пишещите, и си ви искам при априлските мами. Я, къде е 1-ви, след 4-5 дни. Устискайте! Hug

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 20:21 от asja

# 259
  • Мнения: 209
Честита рожба на мама jul!!!

Момичета, последно колко останахме за тонове утре?  newsm78 Аз, Aquariel, cenitelkata, ВаняМ...???? изпускам ли някоя?  Rolling Eyes
А после за кафето предлагам да се съберем с останалите в Мола на Стамболийски, все пак те са с коли и да им е по-удобно и за паркиране. Там казаха за сега, че ще дойдат: galivo, Vanyivan, baby_artios, Банджи...и пак дано не съм изпуснала някоя мама.
А ние ще отидем до там с трамвая. Какво ще кажете? Ако има други предложения казвайте!
Само да се разберем за часа....давайте предложения...

Ася, ей сега...много сте нетърпеливи Simple Smile

мим4о я има...

# 260
  • Мнения: 23
Сладурковци, за срещата утре сутрин в ТК, с Vanyivan се разбрахме да се чакаме в 9.30 пред входа на ТК от към ул.Рибен буквар, не този на който се събирате по принцип, а другия.
Vanyivan каза, че там имало място за паркиране та затова, аз хабер си нямам, щото за първи път ще идвам, но ще се оправя  Wink
baby artois ако няма да записваш тонове, можеш да се присъединиш към нашата мини среща в 9.30, и после заедно ще отидем при тоновите мами на лафче и кафенце. Аз имам тел-а на Ценителката и ще й звъннем като се съберем трите, ок?!  Peace

Tiffany ние с Vanyivan ще дойдем направо при ТК, предполагам че и baby artois ще реши така, виж за Банджи не знам  newsm78 И оттам ще го решим накъде, че сме много мами, а както се оказва утре повечето от нас са по прегледи, 3Д и др.подобни та няма май да сколасаме да идем до Мола, но поне в някое кафенце около ТК може да се разпием. Ама като се съберем ще решим заедно, а??!  Crazy

asja Споко мила! Аз нямам никакви признаци за мартенско раждане! Така, че ще си остана при априлските мами да си правим компания!  Wink Чакай да не казвам големи приказки, че току-виж... си получила някой смс и от мен тая вечер  Joy
Ама аз се надявам, че априлките, които станаха мартенки няма да ни забравят и пак ще си пишем и по-нататък  Praynig защото и на мен много ще ми липсват   love001

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 20:06 от galivo

# 261
  • Мнения: 269
Tiffany, трябва да прибавиш и Мим4о и Джул към списъка с родилите!

Много се радвам на родените бебоци, но ми е малко мъчно, че ще се разделимпосле в две теми -родени през март 2008 и през април 2008. Много ще ми липсвате, мартенски мами. И в този смисъл, не давам пък, няма Aquariel, Sisee, kalli, vercho, ritka, didimora, anabana, Ясмина, veni-b, milenaq, Doroty_d, ВаняМ, baraborka, galivo да раждат преди първи април! С вас най-много съм свикнала и си ви искам при априлските мами. Я, къде е 1-ви, след 4-5 дни. Устискайте! Hug

Миличка , няма да се разделяме.Всички ще пишем при априлки , нищо , че някои са родени март.Така е и при другите.

# 262
  • Мнения: 319
 newsm44 и ние вече си имаме педиатър!Най-накрая и този ангажимент отпадна!!!

Роска и при мен е така с болката!Легна ли си вечер и ме заболява кръста и корема ниско,но не са контракции за по няколко минути,а ме боли по половин час ShockedПрез деня пък корема ми е винаги на топка,независимо дали се разхождам или си лежа! Малко ме  наболява даже....

Ася няма да се разделяме Peace Нищо,че имаме и мартенски мамчета вече.....всички си се знаем и ще си пишем в една тема Peace

ох,щях да забравя.......Честита радост на jul!!! newsm30

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 20:07 от sisee

# 263
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Първо , че няма да се разделяме и второ айде да не се изброяваме кой на  кого ще липсва , че аз се чувствам недобре , че ме няма  Crossing Arms Embarassed

# 264
  • Мнения: 209
Сладурковци, за срещата утре сутрин в ТК, с Vanyivan се разбрахме да се чакаме в 9.30 пред входа на ТК от към ул.Рибен буквар, не този на който се събирате по принцип, а другия.
Vanyivan каза, че там имало място за паркиране та затова, аз хабер си нямам, щото за първи път ще идвам, но ще се оправя  Wink
baby artois ако няма да записваш тонове, можеш да се присъединиш към нашата мини среща в 9.30, и после заедно ще отидем при тоновите мами на лафче и кафенце. Аз имам тел-а на Ценителката и ще й звъннем като се съберем трите, ок?!  Peace

OK, съгласна съм, щом и там ви е удобно  Hug Но да не е прекалено рано и да се наложи да ни чакате?

# 265
  • Мнения: 135
понеже ми е 1дете ине съм много запозната Embarassedмоля ви кажете ми кога се избира педиатър.МЕРСИ  costumed050 doctor smile3543

# 266
  • Мнения: 794
arodoet2, как можах да те забравя, като ти си от най-редовно пишещите! newsm17  love001 Извинявай и хиляди целувки от мен и бебка! Аз изброих момичетата, които пишат по-редовно, но сто на сто съм забравила някоя, за което се извинявам! Просто с тези, които по-рядко пишат, не се опознахме така добре... Затова сега отивам и си редактирам постинга, че да не ми се разсърди някой!

Ася няма да се разделяме Peace Нищо,че имаме и мартенски мамчета вече.....всички си се знаем и ще си пишем в една тема Peace

Да, да, вие само така пишете...   smile3518 Пък после ще видите как ще се присъедините към мартенските мами и ще ни изоставите! И ще ми е много мъчно за всяка от вас. Уф, нещо ме обхван сантименталността, ама то откачена работа, бременен мозък!

По темата за кекса - обещала съм на мъжа ми най-тържествено, че след 1-ви април му давам зелена светлина! Че от 1 месец го държа на сухо, горкия. Пък той не се стряска от корема ми, ще си намерим удобна поза, надявам се! Wink Щом има мерак, що да го секвам?! Иначе аз напоследък нещо много не се сещам, ама като изляза от 1-ви в майчинство и имам повече свободно време, току виж съм се сетила... Joy

Аз още работя! Има ли други луди като мен? Вече много ми тежи, пък и стаята ми е на третия етаж, а дамската тоалетна - на първия! И познайте какво катерене и пуфкане по стълбите пада! #Crazy Ама пусто трябваше да си свърша работата, че и доста парички ще взема за последните две работни седмици. И освен това, ако хвана в 6-те месеца и целия март, майчинството ми се увеличава. та затова още се мъча. Но останаха само 2 дни. После трябва най-после да се приготвям, че почти нищо нямам... Всъщност - имам само количка и памперси!

Миналата нощ беше поредната безсънна... Спах от 11 до 3 ч., когато пък мъжът ми най-после реши да си ляга. При което ме разсъни.  #Cussing out Той си заспа, а аз повече не можах. Четох книга до 6 без 15, после гледах "Дързост и красота"  hahaha и в 6.30 най-после съм откъртила, та откарах до 9 ч.

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 20:30 от asja

# 267
  • София
  • Мнения: 289
Ле ле ама съм офца, ами забравих, три пъти пишя и трите пъти забравям

ЯСМИНА ЧЕСТИТА ТИ РОЖДЕННИЧКА, ДА Е МНОГО ЗДРАВА И МНОГО ДА ВИ РАДВА!   bouquet

asja няма да се разделяме бе от къде ти хрумна това, я виж мартенките още си пишат тук нищо че са останали само няколко неродили мами. Ние сме си априлки и това че някой бебчовци са избързали не означава, че трябв ада се делим. Априлския отбор няма да се разделя, ще си пишем всички заедно независимо колко сме с 2 в 1 и колко 2+1 Laughing

Сисеее не си сама аз ще се взривя просот, адски ми е притеснено и нервно! А и днес като изключим прегледа ми е толкова скапан ден, че няма на къде повече, само ядове и с каквото се захвана все не става и само се ядосвам и на всичкото отгоре се опитах да потроша всичко което ставаше за чупене вкъщи!

# 268
  • Мнения: 794
А-а-а, сетих се, и друго исках да ви пиша. Абе, не знам вие как сте, ама аз не стига, че трудно се навеждам, за да вдигна нещо от пода, ами постоянно изпускам. Какви са тия моите кашкавалени ръце, каквото вдигна, го изпускам на пода. И мъжът ми, горкия, само върви след мен и вдига... newsm03 Кво да ме прави, жал му е да се навеждам!

# 269
  • Мнения: X
      
ЧЕСТИТИ НИ НОВИ БЕБЕТААААААА
[/glow]
newsm44 newsm44 newsm44 !!!
  Моля ви, стискайте наистина малко, че ......какво ще правим тук като ни опустее форумчето Cry Sad?!?!
  Аз до сега се опитвах да се занимавам с направата на нова тема, ама...нещо не му разбирам newsm78! Дано някоя от по-опитните мами ни спаси.....за пореден път!
 Sisee, кой педиатър си избра-ама да кажеш!!! Ние те чакахме с аlokazia наистина за лекцията, ама.....нищо! Но честно казано много постна ми беше(лекцията де), друг път май няма да повторя.....то не че има за кога де  newsm47!!! Искам да споделя, че съм втрещена от очите на alokazia, дано не я засегна по някакъв начин Embarassed!
  И да се похваля най-накрая-Имам си кошараааааа newsm44!!! Миличката ми - беше завряна в един тъмен ъгъл сам-самичка и ме чакаше....ей имало Господ на тоя свят!
  Ами това е, ще ви оставям, че мойто бебе май хълца, ще му дам да пийне малко вода!

Общи условия

Активация на акаунт