Нашите априлски бебета - 2008!!!

  • 12 672
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 6 713
Няма да се делим, няма такова нещо! И аз съм свикнала със всички  Hug и не искам да се разделяме по други теми! Naughty

# 271
  • Мнения: 319
Емма на Радославова се спряхме PeaceНе ми се сърдете за лекцията днес Embarassed В какъв смисъл си "втрещена от очите на  alokazia "???Хвърли ме в рамисъл newsm78 Честита ти кошарка........напредваш вече Mr. Green

ася помня,че и *Vera  беше споделила преди време,че каквото хване го изпуска  Grinning Не си само ти....и моите са кашкавалени!

# 272
  • Мнения: 1 080
Абе мацки - я стига - които са си февруарки си пишат във форума родени през февруари, независимо от това, че са родени повечето през януари - тъй че - споко - няма да се разделяме!!!    Crazy Crazy Crazy


Пролетната фея - какво става с теб - на твоето бебче май му е много уютно при мама - я го събуди малко - до кога ще те чакаме!!!    Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms


И не на последно място - МНОГО ви обичам всичките да знаете!!!       Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  

# 273
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Като сме тръгнали на чувства и аз си ви обичам. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Нямам си приятелки , които са бременни , а това сега е целят ми свят и всички вие сте голяма част от него!

# 274
  • Мнения: X
sisee, "втрещена" в смисъл, че бяха много хубави, едни такива .....безмерно сини (ей, ама кат' някой същински поет съм)!!! Как ти се стори Радославова, и аз бях запланувала утре да й ходя на посещение, че хомеопатичното в мен надделя...разкажи ако можеш за какво говорихте и лесно ли се съгласи да те "вземе"   bouquet?

# 275
  • Мнения: 2 751

Много се радвам на родените бебоци, но ми е малко мъчно, че ще се разделимпосле в две теми -родени през март 2008 и през април 2008. Много ще ми липсвате, мартенски мами. И в този смисъл, не давам пък, няма Aquariel, Sisee, kalli, vercho, ritka, didimora, anabana, Ясмина, veni-b, milenaq, Doroty_d, ВаняМ, baraborka, galivo да раждат преди първи април! С вас най-много съм свикнала и си ви искам при априлските мами. Я, къде е 1-ви, след 4-5 дни. Устискайте! Hug
Hug
Аз няма да родя преди 1ви, спокойно  Hug
Днес бях на лекар и нямам никакви данни за раждане. Така, както се беше засилил в 8ми месец, сега не ще да мърда отвътре  Joy
Иначе имам много контракции, но разкритие никакакво. След прегледа д-ра каза: "Не, никакви данни за раждане"   Tired
В понеделник съм пак, този път на видеозон, да "видим какво ще го правим това бебе" (както се изрази)  Joy

# 276
  • Мнения: 70
Бум от бебета настана,чакаме със трепет всяка следваща АПРИЛска мама !!!

И на мен много ми харесва това предложение за тема  newsm10

И какви са тези приказки за разделяне и т.н. Аз от този отбор не мърдам  no Бебка да излиза когато иска.

Сега ви оставям да си позасичам още малко контракциики, не че са много регулярни, ама имаше и на по 5 минути и започнах да се разкарвам с часовника из апартамента. Междудругото кръста не ме боли, само корема ниско долу. Но и това трябва да са болезнени контракции, знам ли  newsm78

# 277
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
stefinka, тука ли си? Тази "врачка" от форума и на двете ни предсказа момичета, видя ли? А ние сме с еднакъв термин с теб и със сини щъркелчета  hahaha

ЧЕСТИТО НА МАМА JUL  newsm30. Да расте умна и красива малката госпожица!

# 278
Само да кажа, че аз утре съм на линия в 9:30 пред ТК - имам тел. на Ванииван, така че ако нещо не ви намеря, ще звънна. Радвам се, че ще се видим!!!

Приятна вечер на всички!
И утре -  още бебета!!! Grinning

# 279
  • София
  • Мнения: 749
Ей, момичета... четох, четох, четох...и толкова хубаво ми стана  newsm53.

Тази вечер от хормоните ли, от засиления бебевалеж напоследък ли ...ама така сме го ударили на чувства...и то само хубави! Забелязали ли сте, че макар често да споделяме колко сме нервни, депресарки и т.н. никой не проявява тази си страна тук, във форума ?

Толкова е мило група доскоро непознати и до голяма степен дори и до момента незнаещи си имената млади жени от всички краища на България (пък и от някои на света) толкова сме се сближили, че споделяме и най-интимните си мисли, чувства и преживявания! И убедена съм това ще продължава Simple Smile

Как може да ви хрумне, че ще се разделим ?! Нима момичетата, родили през Март ще станат Матренки ?! Или някоя позакъсняла след 30.04 ще мине към Майските майчета ??

Не разбирате ли - от момента, в който сме се вписали тук ние вече сме една зодия - "Априлки 2008" !!!

smile3521

Лека вечер на всички ! До утре  smile3503

П.С. Утре аз към 8 ще съм пред ТК, а на 3Д съм от 11:15. Ако седнем наоколо ще притичам набързо за прегледа и ще се върна.

# 280
  • Мнения: 130
Мили ми момичета - по повод ФОРУМА - дори и аз, която пише рядко и малко - която няма линийка, картинка и т.н. - този АПРИЛСКИ форум за мем си е нещо само мое, нещо лично, нещо, което е близо до мен и ми помага - виртуално-реално, но нещо мое си...друг форум няма!!! Пък и според мен писането ще започне оттук-нататък:) Искам само да напомня, че има много мами, априлки, които четат този форум, макар и да не пишат - но те наистина са много - така че НИЕ сме впрочем МНОГО ПОВЕЧЕ, отколкото предполагаме и това може би ни прави още по-силна АПРИЛСКА дружина:)

ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ-АНИЛИНДА, ДЖУЛ И МИМЧО Бъдете много спокойни и щастливи мами!

Момичета - утре ще се опитам в 9,30 да бъде пред ТК в Сф - дано само стана, че напоследък всеки ден се излюпвам в 11-12:)

До утре!

# 281
  • Мнения: 1 080
Да бе  Milenni - видях й на врачката отговора - наш'те пишлета ги изкара розови    Joy Joy Joy
А предложението за име на новата тема ме разби - много е яко - браво на Съни!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 282
  • Мнения: 54
Мамчета, моят термин е на 30.04 - ако взема че пренося ще родя през май - но и през ум не ми минава да мина към майските мами. За мен вие не сте просто "априлки 2008", вие сте хората с които споделях в продължение на 8 месеца до момента най-съкровенните за мен неща. Вие сте с мен през най-хубавото нещо, което се е случвало до сега в моя живот и за това нямам никакво намерение да ви изоставям - напротив. Щастлива съм, че открих bg-mamma и че попаднах на нашата дружина.

А относно изпускането на нещата - колкото по-трудно ми става да се навеждам - толкова по-често започнах да изпускам. Моя кошмар е - когато бързам да си отключа входната врата, защото много ми се пишка и бързам час по-скоро да си вляза вкъщи и си изпускам ключа. Ужас Cry

# 283
  • София
  • Мнения: 289
Еееее ние в какви тежки разговори се вкарахме, стига защото аз съм си абсолютно побъркана вече и малко ми трябва да се  newsm45
Сега си спомних когато бяха вълненията покрай пола на бебчетата, все едно беше вчера, а вече сме накрая, че даже и някой вече се запознаха с мъничетата Simple Smile

# 284
  • Мнения: 209
Специално за будуващите нощем пускам новата тема сега!  Wink Е дано тази вечер да няма такива...
Дано я напълним с много бебоци!
Заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=279371.msg6985256#msg6985256

Общи условия

Активация на акаунт