Нашите априлски бебета - 2008!!!

  • 12 686
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 116
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВООБЕБИЛИ СЕ МАМИ  Hug  bouquet Hug

ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ НАСЛЕДНИЦИТЕ И МНОГО ПАКОСТЛИВИ  Heart Eyes Crazy Heart Eyes

Момичета, засрамете се моля ви, изпреварихте мартенките  Crazy

Ясминче, честита ти рожденничка, да ти е жива и здрава  Heart Eyes

Браво на Рая, бързо да наддава и после бързо при мама и тати вкъщи  Heart Eyes

# 241
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честити бебоци на мамите Анилинда , Джул и Мимчо . Да са ви живички и здравички и много да слушкат    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Танзен добре дошла пак  Hug ще чакакме снимки и разказ
Сисе май всички сме така с настроението . При мен е много зле всички ме дразнят и съм много заядлива #Cussing out
Момичета сега изядох една консерва ананас  Mr. Green да видим дали ще помогне , че вече не издържам

# 242
  • Мнения: 134

Момичета сега изядох една консерва ананас  Mr. Green да видим дали ще помогне , че вече не издържам
За да помогне евентуално в което се съмнявам се яде суров а не на консерва ,поне така прочетох а и малко ме съмнява .... Thinking според мен трябва по 5 килограма ананаси да издем за да има ефект ,но знае ли се ще разберем ако родиш тая нощт  Mr. Green

# 243
ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА НА ДЖУЛ!   bouquet

# 244
  • Мнения: 70
Сурееееееееееер, нови бебчета  Laughing
Да ви се похваля, взех си ПИК от НОИ. Наистина става за 2 минути  newsm44

ЧЕСТИТО И НА МАМИТЕ МИМЧО И ДЖУЛ. ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ.

pisanka-sladuranka
, благодаря ти за разказа. Радвам се че всичко е минало добре и бързо си се възстановила.

tanzen, добре дошла. Присъединявам се към групичката желаещи снимки  Laughing

milenag, браво на Рая. Да дебелее бързо и скоро да си я гушкат в къщи.

# 245
  • варна
  • Мнения: 147
Преди малко говорих с мама Кайман,изпраща поздрави на всички и честити на всички обебили се мами.Малкия Кристиян е кротичък и оставя мама да си почива. Simple Smile

# 246
  • София
  • Мнения: 749

Честити бебенца на всички нови мами!  smile3525

Добре дошли сред нас на прибралите се вече Hug

На тръпнещите на финала - още малко търпение  smile3503

# 247
  • Мнения: 6 713
ЧЕСТИТА БЕБКА НА ДЖУЛ!!!    bouquet  bouquet  bouquet

И аз в отбора - хапвам ананас и правя дълги разходки Blush Blush Blush

# 248
  • Русе
  • Мнения: 154
Момичета,понеже незнам утре кога ще стана  Embarassed да ви напиша от сега едно предложение за заглавие на следващата тема .

Бум от бебета настана,чакаме със трепет всяка следваща АПРИЛска мама !!!

# 249
Бум от бебета настана,чакаме със трепет всяка следваща АПРИЛска мама !!!

Аз съм за!  Peace

Момичета, за утре след тоновете в ТК - ще има ли среща? Някакви предложения?

# 250
  • Мнения: 23
 newsm51 Честита радост на мама Jul!  newsm51

Бум от бебета настана,чакаме със трепет всяка следваща АПРИЛска мама !!!
На мен много ми харесва! Точно на място!  Peace

pisanka-sladuranka Добре дошла пак при нас!  Hug Много благодаря за разказа! Трупай опит с кърменето, после ще ни даваш ценни съвети като вече опитна мама!  Wink

tanzen добре дошла и ти мила!  Hug Кога роди, кога се прибра с малкия Аси, кога и време намери да пишеш!!!  smile3501 ГЕРОЙ! Чакаме снимкиииииииииииииии!!!!  smile3521

# 251
  • Мнения: 111
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАЙЧЕТА СЪС СЛАДКИ БЕБОЦИ!!!

Бум от бебета настана,чакаме със трепет всяка следваща АПРИЛска мама !!!
На мен твоето предложение много ми харесва!  Hug
Днес бях на преглед, всичко е ок. Не ме гледат на ехограф, само ми намачкаха корема и чухме за малко тоновете на бебчо Simple Smile И на мен ми дадоха някакво мазило да се мажа с него всяка вечер, нали ми взимаха някакви секрети преди няколко дни, та сега излязоха резултатите. Следващият преглед - след седмица - ако не родя дотогава (така се изрази доки)  Simple Smile
Иначе всяка вечер съм си с болки в кръста и корема, но са постоянни, не на интервали, силни са, продължават 1-2 часа и отминават. И сега пак така.  Sick
Танзен, радвам се, че отново си сред нас!   bouquet чакаме снимки и разказче Simple Smile
pisanka-sladuranka,  добре дошла!  bouquet

# 252
  • Мнения: 135
здравеите и от мен,като 4ета днес доста сме били на прегледи,
за съжаление доки ми каза,4е засега на бебо не му се излиза,но на мен друго ми е 4удно,пове4ето от вас пишат 4е са ги проверявали за разкритие и д.р а мен до сега (38сед)нито веднъж newsm78.

4естито на вси4ки мами и техните сладур4ета smile3501 smile3501 smile3501

# 253
  • Мнения: 54
ЧЕСТИТО НА НОВИТЕ МАМИ-АНИЛИНДА, ДЖУЛ И МИМЧО   bouquet
ДАНО ПО-БЪРЗО СЕ ПРИИРАТ ВКЪЩИ И ДА ПИШАТ КАК Е МИНАЛО ВСИЧКО!!!!!

Мамчета, аз съм утре на линия за срещата, само кажете какво ще се разберем, защото както е писала Галиво - аз няма да мога да се присъединя за тоновете, защото 8.00 ми е  твърде рано - трябва да стана в 6.30  Rolling Eyes

Ако срещата е към 9.30 - мисля че съм ок.

# 254
  • Мнения: 200
Бум от бебета настана,чакаме със трепет всяка следваща АПРИЛска мама !!!  newsm74
pisanka-sladuranka благодарим за разказа!  Heart Eyes
rocobaroco3 и мен не са, но предполагам защото нямам болки и сериозни контракции и доки реши да не ме преглежда само да ме  "разбутва" допълнително, знаеш че след такъв преглед може да прокървиш или да ти тръгне тапата.
baby_artois как без среща, то това е задължително, особенно утре!  Mr. Green Всички сме на линия и ти също нали  Hug
Момичета които искате да идвате по-късно, ние сме си там , смисъл както има един апарат до към 10  ще сме минали. Ако искате като свършим ще звъним на ГСМ-ите а?  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт