Нашите априлски бебета - 2008!!!

  • 12 675
  • 285
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 139
Криси а как изглеждат и колко бяха newsm78

# 136
  • Мнения: 1 080
Doroty_d - от НОИ го издават - става за 1 мин.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Здравейте, милички! Честито на всички мами, които щастливо си гушкат бебоците!  newsm51

Днес моята дъщеричка има рожден ден! Става на цели 11 години! Боже, кога порастна това дете  Grinning
Ето за почерпка:


за полижинакса и на мен ми го предписаха, че пак имам някакви гъбички. Аман!

сухо раждане има и когато околопл.води са се спукали много рано, доста преди бебето да тръгва да излиза. То не, че някой ще ви остави повече от 24 ч. Чела съм за случаи, когато бебето се ражда заедно с околопл.мехур  Shocked


Днес е международния ден на театъра. Дали ще има бъдещи актриси и актьори в нашите редици?  Joy

# 138
  • Мнения: 165
аз много се бях ошашкала като се случи и през ноща и бях сънена , но нямаха цвят и постоянно течаха .като станах долнището на пижамата ми беше цялото мокро ,даже за момент си помислих дали не съм се напикала  Laughing отидох до тоалетна и в тоалетната изтекоха още около 200 гр и тогава вече се уверих ,че са водите. и после продължиха да текат и в родилно .даже по едно време като си погледнах корема и него го нямаше ,та се чудех бебето къде е  newsm78
не съм вярвала ,че има толкова много вода .

# 139
  • Мнения: 2 531
Не знам как ще го раждам,искам естествено раждане,а знам че става ако главичката е до 10см-нашата е 93.И друго не ми е ясно-как,по какво изчисляват теглото newsm78
Не се шашкай много, главата на дъщеря ми беше 101 10 дни преди да родя, отговаряше за 4 кг. бебе , роди се без нито един шев / е все пак второ е било/ и тежеше 3600! А сега онзи ден главата на бебата ми беше 93, значи докато дойде термина няма да е под 100 също е е малко слонче!

# 140
  • Мнения: 200
Здравейте пак!
Честита Рожденничка на Ясмина, да и  е жива и здрава и много щастие и желая!  newsm51
Аз сега се връщам от преглед, приблизително тегло 3,450гр -тъй като главичката е долу е трудно да се каже с точност! Води доки каза че имам достатъчно много  Mr. Green Питах го за това стеснение в таза което имах първите месеци, той ме мери с онова "пергелестото" нещо и каза че таза ми се е разширил перфектно за раждането  Laughing Слушахме малко тоновете, каза да спра солта, защото съм имала много оттоци! И другата седмица съм пак при него  Hug И това е от мен!За сега държим положение 2в1, ама никога не се знае  Naughty

Последна редакция: чт, 27 мар 2008, 09:32 от Aquariel

# 141
  • Мнения: 70
Добро утро и от мен  Hug

И към мен бяха благосклонни тази нощ - 7 часа сън  newsm10 това си е рекорд.

Честита рожба на мама Мая! Да ви е жива и здрава.

Ясмина
, а на теб честита рожденничка.  smile3525 bdbaloni Много да те радва и весело изкарване на празника.

sisee, това с главичката на Дани много добре си го обяснила. Аз изобщо не се учудвам,  защото го усещам по същия начин. Дори карах мъжа ми да пипне да види колко е ниско вече.

Успех на всички, които днес сте на преглед. Да не сте се наговорили, а? Явно за кратко време форума ще е пуст, но после ще има много отчети.
Аз мисля да посвърша малко работа и после да се възползвам от хубавото време и да отида до НОИ да си взема и аз ПИК   smile3534 В този ред на мисли, къде се подаваше молбата, май бяхте писали след входа веднага в дясно  newsm78

Хубав ден и от мен   bouquet

# 142
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Здравейте, момичета!  Hug

Ясмина , честита ти рожденичка! Да ти е здрава и много да те радва!  bdbaloni

hrisi-pisi, аз залагам на 2 бебчета днес!  Wink

Лек, усмихнат и слънчев ден от мен!  Hug

# 143
  • Мнения: 1 080
Честита ти рожденичка Ясмина!!!   Да е жива и здрава!!!           bigdance2  bigdance2  bigdance2

Аз да се обърна към новите мами и тия дето четат само, а пък не пишат - да се включват набързо - щото сега ще тръгнат да раждат редовните мамчета и форума ще опустее.
Имаше мамчета дето бяха писали десетина пъти и после нищо.........Хайде мамчета - давайте, че опустяхме!!!

# 144
  • Мнения: 96
Здравейте и от нас!
Честит рожден ден на дъщеричката на Ясмина! Да е много усмихната и позитивна и да помага на мама с бебче Hug

Реяна, водите изтичат без предвестник. На мен това ми се струва най-гадното, щото не е ясно къде и как ще те свари, а аз както си хойкам нон стоп... Blush

За НОИ, молбите се взимат от кабинет в дъното на коридора вдясно от входа. Става сравнително бързо. Нормално ли е, че чакам да ми преведат болнични тия дни, а няма индикация за това в сайта им?!

Хубав ден на всички - да видим чий ред е днес и колко бебока ще се подредят още Joy

# 145
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ау, сега видях, че от днес съм вече в 37 седмица! Леле, ама то не останало бе..........  #Crazy

# 146
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Честита рожденничка на Ясмина ! Нека да е много лъчезарно дете и сега да ти помага  Hug

Залагам на 1 бебе днес  Party
Рейана не мога да кажа нищо за водите и аз така много се чудя  newsm78
Ще чакаме отчети от всички , които са на преглед днес , аз съм чак на 31 март. Crossing Arms

# 147
  • Мнения: 199
Ясмина, да ти е жива и здрава рожденничката! Много усмивки!   bouquet
Честита беба и на МАЯ 2!  bouquet

# 148
  • Мнения: 55
Добро утро момичета!!!!
Честито на всички мами,които вчера и днес са родили!!!Няма да изброявам,защото със сигурност ще изпусна някой!!!Да са им живи и здрави рожбите и много да ги радват!!!

Честита рожденничка на Ясмина да ти е жива и здрава и най-добрата кака

Вчера си стегнах багажа но не целия че имам чувството ,че ако го стегна и ще тръгна да раждам.Поръчах и кошарката на бебка и вече съм малко по спокойна в събота татито ще я сглобява.Това е от мен друго нищо интересно.Лек и слънчев ден на всички.

# 149
  • Мнения: 2 022
Честити бебчета на polinita, zhiki, cayman и Maya. Да са живи и здрави и да растат весели и послушни деца.

Честито на рожденичката на Ясмина! Нека бъде най-добрата кака и много да помага на мама.

Общи условия

Активация на акаунт