Масаж с кафе

  • 2 167
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
И аз си правя масаж с кафе. Кожата става мека и гладка, а за антицелулитен ефект трябва да се правят по-продължителни масажи. Пробвала съм и на лицето, ефекта е същият, само че не повече от 1 път седмично.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 415
за антицелулитен ефект масажа с кафето е последна грижа...преди това има промяна на храненето, пиене на много вода и много движение...след това са масажите  Peace

# 17
  • Мнения: 2 495
Напълно подкрепям,че в борбата с целулита трябва да е комплексна.Дори и най-скъпя крем не прави чудо трябва рационално хране, спорт, масажи и антицелулитни кремчета Wink

# 18
  • Мнения: 649
Напълно подкрепям,че в борбата с целулита трябва да е комплексна.Дори и най-скъпя крем не прави чудо трябва рационално хране, спорт, масажи и антицелулитни кремчета Wink

И аз така!!!

# 19
  • Мнения: 3 695
на много места съм чела за утайката на кафето и масажирането с нея, но не знам има ли ефект  newsm78

# 20
  • Мнения: 4 916
на много места съм чела за утайката на кафето и масажирането с нея, но не знам има ли ефект  newsm78

Ако си постоянна в масажите и ги комбинираш с много вода и по-малко хляб, картофи и пържено, ще има ефект.

# 21
  • Временно
  • Мнения: 788
Миналото лято го правех редовно и ако не друго ,то поне кожата ми ставаше идеално мека и гладка.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 3 415
 argun, да добавя...НИКАКВО ГАЗИРАНО  Naughty

# 23
  • Мнения: 4 916
argun, да добавя...НИКАКВО ГАЗИРАНО  Naughty

Да, това го забравих  Peace

# 24
  • Мнения: 272
А да ви попитам колко утайка трябва за един масаж? newsm78

# 25
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 174
Аз също си правя, но го използвам като смесвам утайката с душ гел - ползвам го за ексфолиране, а в една друга тема беше написано, че редовното ексфолиране води до по-малко подкожни косъмчета.
Аз съм доволна!

# 26
  • Мнения: 30
за лице-утайката се смесва с пяна за бръсене или измиващ гел-един път на седмица -има ефект

# 27
  • Мнения: 3 782
Аз също си правя, но го използвам като смесвам утайката с душ гел - ползвам го за ексфолиране, а в една друга тема беше написано, че редовното ексфолиране води до по-малко подкожни косъмчета.
Аз съм доволна!
Това не съм се сетила да го направя, все забравям обаче да отделя утайка когато се къпя ooooh!

# 28
  • Мнения: 577
и аз съм чела на много места че ексфолира кожата и има антицелулитен ефект но никога не съм пробвала.
май ми е време

Общи условия

Активация на акаунт