"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 9

  • 15 415
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 29
Ами Джинджи той така и не се уточни каква да е точно ..
Ам сега да ви кажа аз с какво разнообразявам напоследък,рецептата си я откраднах от Дюканките мисля ...
И така:Запичам 120 гр тиквички след това ги заливам със 40гр сирене+1 яйце(може и с 2 белтъка) и си  хапвам с филийка и половина Бонус и 6 бадемки
Става много вкусно и доста засища  Peace

# 286
  • Мнения: 699
pivonkaтова с тиквичките ако му сложиш и прясно мляко и го пекнеш става върховно. Аз го ям редовно и с тиквички и с печени чушки и миш маш си правя редовно и гювечета и доматена супа и пилешка със зеленчуков микс. Добре че мъж ми не е капризен и каквото му сложа това яде, даже отскоро взимам храна от детска кухня на детенцето и  мъж ми я дояжда, ама тя много вкусна наистина.
Джиндж взе и с бебешките купички да сравняваш вече, мнооооооооооого се радвам че нещата се промениха. Бъди сигурна, че мъж ти няма да му омръзне да те глези сега, моя ме гледаше като писано яйце и сега продължава пак така, ама нали знаеш както си го свикнеш, не го жали много те са издръжливи. Знаеш ли как ми помага с малката и тя като го види вечер и се побърква от радост и това го кара още повече да се грижи за нас, днес каза "тата" и той омекна като памук. Аз много го хваля че помага и отй много се радва че го хваля и започва да помага още повече, тъй че не се притеснявай, че го тормозиш, ами продължавай в същия дух. А сега и едно въпросче към теб, качвала ли си се на кантарЯ тия дни, имаш ли идея колко си качила до момента (да ти кажа честно ти ще си като опитно зайче, че ако не качиш много килограми ще взема да родя още едно бебе), аз за това питам.   love001 preggo
Ей, момичета режимни ли сте или да асе карам пак?
Хубава вечер ви желая.

# 287
  • Мнения: 3 118
Джиндж, благодря!  Hug
Точа сега Mr. Green

# 288
  • Мнения: 367
Джинж каде се беше скрила бе мила ти да не забегнеш в някой бебонски форум  и да ни забравиш ... smile3516
Аз днес смукнах 1 бонбонче само да му усетя вкуса и го изплюх smile3505
После ходих на зъболекар щото си намерих много яка зъболекарка и съм почнала от 1 месец основен ремонт в устата -
та след това не ми се ядеше . Като ми наби една упойкаааа та чак в 3.00 ме пусна.
Обаче на Аморчето калкулатура е много готин - сметнах си днес сичко и съм минус 350 калории пък си папам достатъчно -е много
драго ми стана.
Нямах време за миш -маш днес ама гледам и нови рецептички от pivonka... абе няма да си оставим магарето в калта  newsm10   
Утре трябва да съм 53 вече ...айде къш ... туй кило съм го заподканяла от 5 дена.
Вчера изтраках 400 калории на кростренажора .
Днес пак ще се метна докато гледам филма ... прави сте че ако има и упражнения е още по добре.
Айде сега с новите кантарчета везнечки и всякакви теглилки - напред към по-добро тегло!!!
hayasy и ти се загуби ама с твоя фитнес май ще обереш и купата и еврата smile3541
Да слушкаш бебката и да я водиш на мноооого разходки скоро като се оправи времето че ти май като си в къщи и все ще намериш за какво да се хванеш.  newsm51
Айде целувки на всички и някой да се похвали с голяаааам минус...  grinning039

# 289
  • Мнения: 304
Момичета, само един въпрос информативно. Вие колко храненета имате на ден общо, заедно с яденето преди лягане?

# 290
  • Мнения: 367
Аз имам 5 хранения
Много ме е яд че не дава доки мюсли и корнфлейкс

# 291
  • Мнения: 304
Мен пък ме е яд, защото тука гледам едно пакетче фъстъци и не мога да го изям newsm45

# 292
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
аз съм така : сутрин Л1; на обяд Л2; след обяд Л1; вечер Л2+Л1; преди сън Л1; всичко 5 хранения, като заради кърменията мога да добавям Л1, два до три пъти на ден,  но не го правя

# 293
  • Мнения: 367
Аз сега цъкам твоита табличка Аморче и си мечтая - шоколадче толкоз калории тортичка толкоз ... smile3533
Момински мечти са на тоя етап  smile3502
И аз nandi държа  фронта макар че не кърмя .
Май го убедих моя мъж и може да ми върже с бебе пак  newsm03
Ама за колко време ще станееееее божа работа . Ми ще стана на 33 това лято не ми се чака повече.
Сега като си дойде тая отпуска ще му отворя работа luvbed
Ох и количка съм си харесала само да напрайм бебето  family4

# 294
  • Мнения: 1 218
hayasy , чакай бе мила. Още анджак съм у в началото на 3-ти месец. Все още нямам никакъв апетит, не ям почти нищо, карам на плодчета.
Днес изпих на фреш де що видях портокал  Crazy Цял ден съм само на течности. Чак ей сега преди малко насила мъж ми ме накара да изям 1 печена чушка с малко доматче и хлебче . Та  сготви ми де мъжо ...  Mr. Green той е добро момче.
Доколкото разбрах по-нататък ще ми се разкаже играта от към килцата. Засега даже имам чувството че съм си същата - утре ще се кача на кантарЯ и ще докладвам. Е леки палсаки ми се появиха вече , но крачета... гъзе ... ставам още. Не съм за изхвърляне  Joy

Felina, цяла сутрин кибичих в една тема и защитавах уличните кучета, но на края се отказах. А и съм си по-чувствителна -... що рев му дръпнах там на едни клипчета ... та по едно време се уплаших за бебо и се отказах и изтрих темата от десктопа, не ща и да я чета вече, само се разстройвам. Ще се роди един много тъжен мъж накрая  Sick

amora всички тук сме с по 5 хранения на ден. И никакви фъстъци   newsm66 Нали искаш и утре да си с минусче  Mr. Green




 

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 23:17 от Djindjari

# 295
  • Мнения: 367
А някой може ли да ме светне как се качват лични снимки тук ???
С таз руса глава не мога да го измъдря smile3515
ХА ХА ХА  newsm03

# 296
  • Мнения: 367
Джиндж аз забременях 54 кг Вечерта преди да родя бях 65 и след като родих - 56
Въобще не е задължително да се превърнеш в грамадна топка лой
Много е индивидуално но все пак една жена може да си контролира теглото
Апък ако хормоните решат нещо друго ще се срещнете някъде по средата
И да кажеш като почне да шаверка с краченца и ръчички    jumpuu
Апък за уличните кучета - да гледат нашите законодатели Анимал Планет - някой вече го е измислил не е нужно да откриват топлата вода Наште управници сичките са мега мизерници не мога да ги гледам
Ама и хората са едни - гледам едно детенце тича и гони гълъбите и ги рита - майкй му и баща му седят и го гледат все едно нищо нередно не се случва Смятай на какво отношение ще го научат Тъпа работа Простотия голяяяяма в таз България
Аз обожавам животни имам 2 котета у нас Тера и Тайгър и като ги знам какви са душици какви са тия хора дето ще идат и ще пребият едно куче с камъни Направо не мога да ги понасям А иначе мен ме е хапало куче в София в Студентски град Голям ужас но не виня кучето като знам какво понасят по улиците всеки ден от разни безсърдечни говеда _(хора)
Айде стига толкоз макар че толерантността не е още достатъчна между хората да не говорим за животните
Лека момичета че и аз се разстроих

# 297
  • Мнения: 31
Джиндж, да си жива и здрава. Много благодаря за линка към Синди. Страхотно качество!   bouquet  bouquet  bouquet

# 298
  • Мнения: 699
Джиндж умирам от любопитво, прости ми. Аз за 3 месеца качих 6 кг. а не излизах от 00 драйфах само от миризми, камо ли да хапна нещо. Само бисквитка и грейпфрут спасяваха положението, но си дебелеех. И така си остана и до края, по 2 кг.  на месец, всички ме плашеха че първите 3 и последните 3 месеца се качва най-много, да при някой е така, но при мен не беше. От много неща зависи всичко наистина. Пак се извинявам за любопитството.
Felina тук съм, тук съм, не съм се скрила. Тоя фитнес е от много години, ама голям ефект няма да ти кажа. Плачеееее за ремонт апартамента сериозно и работата ми е двойна направо, чакам с нетърпение да пооправим поне една стая, че да ми е лесно за чистене, а знаеш как е с бебе. И аз пак не се втелясвам да търкам като луда (да му създам малко имунитет, естествен) гледам да е чисто, но и гледам да не се вманиячавам, че тогава само с парцала трябва да вървя. А и подкарах 3 ти месец на режима и не очаквам да сваля повече от 2-3 кг., айде до 4 кг. ама едва ли ще е повече. Важното е, че вчера си влязох в още едни дънки, които преди 2 седмици не можех да обуя, а сега мога да ги нося даже. Такова настроение ми създаде това, че си изправих косата, малко гримче, и една усмивка и мъж ми като ме видя и той засия.  Ейййййййй, много е хубаво да виждаш резултата и да се чувстваш по-добре. Тия дни ще си извадя всички летни дрехи, че да видя до къде съм го докарала, че та сса по-малки от дънките и зимните дрехи. За сега съм извадила едно панталонче и една поличка, но те са купувани когато съм била 47кг. и положението е трагично все още. Но имам едни малко по-големички та поне от тях да започна. Но пак има още 4 кг. за сваляне докато си събера телесата в тях.
Леле колко съм изписала. Ужас.
Лека нощ на всички. До утре. И да не става някой посред нощ да си хапва тайничко,  че края на турнира ще го разкрие.

# 299
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт