Мами помгайте

  • 1 961
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 973
не се лекувайте по интернет Naughty

# 31
  • Мнения: 243
Завди го на кожен лекар - тези кожните проблеми са тооолкова специфични, може да решиш че е едно а ти да се окаже съвсем друго Thinking

# 32
  • Мнения: 229
Най-добре иди при лекар. При моят син се оказа по-чувствителна кожа и ни предписаха "Еxipial", много съм доволна Peace

# 33
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
И аз ще ти кажа да идеш на лекар.Ако няма медицински показания - алергия, друга реакция, го мии със гел на А-дерма, но първо се посъветвай с лекар.На мойта бебка и изписаха какви ли не измишльотини, заради бебешка екзема..., не я мазах с нищо, мих я със споменатия гел и днес нищо и няма Naughty

# 34
  • София
  • Мнения: 17 592
Консултирай се с лекар.

# 35
  • Мнения: 121
Кожните проблеми са доста специфични.Моето дете имаше подобен кожен проблем водих го при няколко дерматолози и никой не можа да даде точна диагноза.Водих го при хомеопат и той сякаш най-точно нацели лечението- поне спряха да излизат нови петна по крачетата, но си останаха белези от предишните.

# 36
  • Мнения: 941
може да е някаква алергична реакция получават се такива лишеи като суха кожа,
При нас имаше същото, аз кърмя и установих че се получава когато ям топени сиренца, на президент, лаваш кери(не знам дали съм го написала правилно)
Също може да е от дрешките, от праха за пране,
Съветвам те след като го види лекър, да почнеш да си водиш писмено точен отчет, какво яде, какво облича, как се отразява на кожата му,
И сама ще откриеш причинителя на тези сухи участъци

# 37
  • Мнения: 474
В крайна сметка какво стана с обривчето???

Общи условия

Активация на акаунт