Какво да правя със сватбения букет?

  • 25 920
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 44 133
Мда, аз моя също го хвърлих на сватбата, хвана го една приятелка, която после обясни, че трябвало да го пази една година и после да се видим и бла-бла да го върне и не знам какво беше още...е тя наистината беше следващата се оженила се Simple Smile Само, че заминаха за Франция и така и не сме се виждали повече....Simple Smile

Bouquet - като си го искат - върни им го...не че еясно за какво им е, но щом те така са решили - нека.
Поличбата е да хванеш букета, от там нататък - надали ще го пазиш цял живот нали....връщай го смело и не се вторачвай в глупави суеверия и измислени поличби Simple Smile

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Моят сватбен букет замина в кофата за боклук

# 77
  • Мнения: 1 699
Моят сватбен букет замина в кофата за боклук
newsm62 и моя там отиде но не го хвърлих аз а момичето което го хвана на сватбата че баща и видял някакъв изсъхнал букет и го метнал Joy И после като трябваше да си го откупвам след 40 дни ми бяха купили някакъв букет който после аз изхвърлих  Laughing

# 78
Искам да питам някой който наистина разбира от тези традиции,защото колкото хора питах толкова различни версии и вече незнам какво да правя.Значи  снощи бях на сватба и късмета беше на моя страна и за пръв път хванах букета,а приятелями ми хвана жартиера й.Ние сме заедно от година и половина,но все още нямаме намерение да сключваме брак.Никой нищо не каза за връщане и сега незная какво да правя?Благодаря предварително!?

# 79
  • Мнения: 86
аз моя го хвърлих на сватбата и момата си го прибра вкъщи!

# 80
  • Мнения: 200
аз лично бях чувала че се дава в деня на сватбата на неженена жена ,така и направих дадох го на една приятелка и от март месец  до края на годината тя вече беше сгодена ,а вече има и дете .

# 81
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 243
Изсуших го и се опитах да го подредя върху картон в предишния му вид. Но цветята се разпадаха, аз се нервирах, махнах с ръка и го изхвърлих на боклука. newsm65

Общи условия

Активация на акаунт