Координатори на Ейвън!

  • 11 491
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 202
Веси, а защо я махнаха? Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 994
Сигурно вие ще ми дадете най- точет отговор, че съвсем се обърках......... Става въпрос за кремовете и спиралите  Embarassed  Четох,четох и пак.....
Значи разбирам,че трябва да поръчам 4 продукта, за да получа подарък, но трябва ли да поръчам 5та спирала или те си я приспадат от поръчаните 4 
Мерси  Hug

# 32
  • София
  • Мнения: 4 052
vesi_vas  , много ти благодаря за изчерпателния отговор. Честно казано, моята координаторка изобщо не си е заслужила парите, които изкарва от моите поръчки Crossing Arms. Никога не ме е стимулирала по никакъв начин. В редките случаи, когато ми се е обаждала говори с такъв зор, да затваряме защото се набутва, че съм се принуждавала аз да я набирам.  Никога не ми е звъннала за конференция, за сбирка или за нещо друго. Веднъж се чудех, как да си набавя цветове на лаковете за нокти. В нашата тема ме посъветвахте да я помоля нея, но тя ми каза, ако искам да си ги купя всичките Shocked. Тогава и теглих майната Naughty. Освен това, никога не разполага с информация и ме съветва да звънна на телефона за подкрепа. Сега ми се налага да върна един продукт, но не знам има ли смисъл да се тормозя...оплаках си се и ми олекна

# 33
  • Мнения: 202
stella_16, трябва да отбележиш и тази спирала, която искаш за подарък, защото те са два цвята.Кодовета са: 11197-черна и 09340-кафяво-черна.
mimeime-разбира се, че ще си върнеш продукта, но като се видиш с координаторката си й кажи, че мислиш да се откажеш-ще видиш как ще започне да ти обръща внимание тогава   #2gunfire.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
То за цвета на спиралата е ясно, че трябва да се отбележи, но объркването идва от друго. Повечето сме разбрали следното:поръчваме 5 спирали за да ни се фактурират 4 + една подарък, но има момичета, при които се е получило при поръчани 4 спирали да  се фактурират 3 + една подарък или пък при сумарно 8 продукта, са фактурирани 6 и безплатните спирали са 2  newsm78 Каква е по-точно процедурата все пак?

# 35
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз съм само представител, имам координатор от зона 003 и съм много доволна от нея. Радвам се, че открихте такава тема, тъкмо ще ви разпитваме ....  Laughing

Коя е твоята коориднаторка?

# 36
  • Мнения: 202
Мотивационната програма е следната-поръчваш общо 4 броя спирали или овлажнители или комбинация от тях и получаваш една спирала подарък.Значи поръчвате 4 продукта и маркирате подаръка и идват 5.Това чета от мотивационната програма.
Другото, за което доста се спори и трябва да се знае-подаръка-червило идва в седма кампания, от всеки активен представител, който направи поръчка на стойност минимум 60 лв.

# 37
  • Мнения: 994
То за цвета на спиралата е ясно, че трябва да се отбележи, но объркването идва от друго. Повечето сме разбрали следното:поръчваме 5 спирали за да ни се фактурират 4 + една подарък, но има момичета, при които се е получило при поръчани 4 спирали да  се фактурират 3 + една подарък или пък при сумарно 8 продукта, са фактурирани 6 и безплатните спирали са 2  newsm78 Каква е по-точно процедурата все пак?
А!Разбра ме идеално  Hug

# 38
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
А бе аз те разбрах, но файда няма  Confused Явно, че няма да разберем докато не си пуснем и ние дали е подвеждащо описанието в панорамата, или пък тези, които са получили безплатен четвърти, а не пети брой, са намазали от нечие объркване  Thinking

# 39
  • Мнения: 994
А бе аз те разбрах, но файда няма  Confused Явно, че няма да разберем докато не си пуснем и ние дали е подвеждащо описанието в панорамата, или пък тези, които са получили безплатен четвърти, а не пети брой, са намазали от нечие объркване  Thinking
май така ще стане.....въпреки, че не ми се искаше да се набутвам  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 202
Е то все някой по-нататък ще си поръча едно от нещата.А ако не-можеш да го върнеш. Wink

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
При положение, че от личен опит знам колко е хубава спиралата, не се притеснявам, че няма да се пласира, ако си поръчам повече бройки, но тук въпросът беше принципен-защо не се уточняват условията малко по-конкретно, за да няма подобни чуденки  Crossing Arms Понякога ми писва от недостатъчната или подвеждаща информация, която ни се поднася от Avon!!! Имам и едно друго питане-заинтересувах се от този охлаждащ гел за тяло Planet Spa Icelandic , който е в специалните предложения, тъй като имам измиващата емулсия от тази серия и аромата е много приятен. Вчера се разрових из старите си каталози, за да видя някаква по-подробна информация за него и с изненада установих, че въобще не сме имали този продукт-нито като име, нито като външен вид  newsm78 Имали сме точно 4 продукта от тази серия:
-почистваща емулсия за лице в тубичка
-душ-гел с капсулки пак в тубичка
-охлаждащи тампони за очи в кутийка
-охлаждащ двуфазен спрей
Нито един от тях не изглежда по този начин, като продукта от снимакта в сайта  Thinking Някой има ли повече информация?

# 42
  • София
  • Мнения: 4 052
Наде, права си. Ще върна продукта и може да и кажа, че ще се отказвам Mr. Green. Не, че ми липсва, след като си имам всички вас, тук във форума.   bouquet И трите теми са ми много полезни. Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 3 581
При положение, че от личен опит знам колко е хубава спиралата, не се притеснявам, че няма да се пласира, ако си поръчам повече бройки, но тук въпросът беше принципен-защо не се уточняват условията малко по-конкретно, за да няма подобни чуденки  Crossing Arms Понякога ми писва от недостатъчната или подвеждаща информация, която ни се поднася от Avon!!! Имам и едно друго питане-заинтересувах се от този охлаждащ гел за тяло Planet Spa Icelandic , който е в специалните предложения, тъй като имам измиващата емулсия от тази серия и аромата е много приятен. Вчера се разрових из старите си каталози, за да видя някаква по-подробна информация за него и с изненада установих, че въобще не сме имали този продукт-нито като име, нито като външен вид  newsm78 Имали сме точно 4 продукта от тази серия:
-почистваща емулсия за лице в тубичка
-душ-гел с капсулки пак в тубичка
-охлаждащи тампони за очи в кутийка
-охлаждащ двуфазен спрей
Нито един от тях не изглежда по този начин, като продукта от снимакта в сайта  Thinking Някой има ли повече информация?
Утре ще го получа и ще пиша повече

# 44
  • Мнения: 202
Да ви се оплача-в събота правихме проспектинг по зентъра на Русе.Уж много желаещи да станат представители, а след като си уговорим среща ни връзват тенекия.Много ме ядосаха-поне да се обадят.Досега такова чудо не е било!
А на 04.04., след конференцията зоналната е избрала нашата група да прави проспектинг пред PR-ката на Ейвън.Стискайте палци да се представием добре! Peace

Общи условия

Активация на акаунт