Координатори на Ейвън!

  • 11 490
  • 65
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 202
Здравейте!Предлагам да направим една темичка, в която координаторите да обменяме опит и да споделяме трудности и успехи в работата!
Да започна първа-казвам се НадеждаАлександрова и съм от Русе.Координатор съм от две години, а иначе работя като счетоводител.В момента съм в майчинство и отделям повече време на Ейвън.
Вие сте наред....  love001
  Прилагам списък на координаторите по градове и зони.Засега сме много малко  Grinning, но се надявам да се увеличим.Ако има желаещи да станат представители, могат да се свържат с нас на ЛС.
  * София-*Poli*
                  onejnost

   * Русе   - Nadia Aleksandrova

# 46
  • Мнения: 202
Вчера мина и нашата конференция.Въобще не съм доволна, не беше нищо особено.Единсвено филмчето Ейвън и градът беше що-годе по-интересно.Наблегнаха много на серията ANEW, а тя според мен не се котира толкова много-поне при мен. Crossing ArmsМиналогодишната конференция беше много по-интересна.

# 47
  • Мнения: 1 259
Съгласна съм с теб, аз нямам клиенти от тази въсраст(над 40), защото аз самата съм на 20 и всичките ми лкиенти са между 18 и 33, и най-много 4-5 продукта съм продала от серията които са червила, сенки... Е, филмчето си го биваше, аз от сърце се смях, понеже много ме кефят тия от АЛАМИНУТ и много ми се иска да го гледам пак, а и не само аз, като им разказвах на приятелки се смяха, апък ако го гледат...!

# 48
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Я да изтупам темичката от прахта.
Имаше питане от момиче в Клюкарника дали сте си получили листовете за хонорарите. Изтича срокът за подаване на данъчни декларации, а явно нейният все още го бавят.

# 49
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
. Упс, излезна два пъти.

# 50
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
В нашата зона декларациите се подават в първия понедленик след изтичането на кампанията когато имаме координаторска среща... Незнам как е в нейната зона

# 51
  • Мнения: 202
За какви декларации става въпрос, вие на граждански договор ли сте?

# 52
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз да

# 53
  • Мнения: 202
Не можеш ли да си ги взимаш на името на фирма-все пак така е по-изгодно.

# 54
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Запозната съм с въпроса....
И работя по въпроса с фирма-та

# 55
  • София
  • Мнения: 205
Здравейте! Понеже съм съвсем в началото(вчера получих първата си поръчка) искам да ви попитам как мога да поправя една грешка. При попълването на листа с поръчките моята координаторка ми обясни кое-как, но накрая реших да поръчам и мостри на червила. Понеже не и се е случвало да поръчва такива мостри, сгрешихме като записахме последователно кодовете на 5 бр. червила от 10.90лв. И сега се чудя каво да ги правя тези червила за 55 лв. Жената е мн. добра, каза ми, че ще ми върне парите и ще търси начин да ги оправя чевилата, но аз искам да и съдействам по някакъв начин. Какво ще ме посъветвате? Благодаря за всеки съвет.

# 56
  • Мнения: 202
Ами ако поръчката ти още не е обработена, като се обадиш в Ейвън, може координаторката ти да се опита да обясни какво се е случило и да оправят поръчката.Но ако вече е фактурирана, няма какво да се оправи, освен да върнеш червилата, и ако от фирмата ги приемат, ще бъдат сторнирани в следващата ти поръчка.Но всичко това трябва да се направи не от теб, а от координаторката ти.Незнам как може тя да направи такава голяма грешка. newsm78

# 57
  • София
  • Мнения: 4 052
...
Незнам как може тя да направи такава голяма грешка. newsm78
За съжаление някои координатори изобщо не са подготвени. Имат повече въпроси от представителите...

# 58
  • Мнения: 202
Да не ви се пада такъв  Laughing.

# 59
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Бланката за 07-ма кампания за коориднатори има ли я някой?

Общи условия

Активация на акаунт