Хайде с мен на изпитано МОНО 2

  • 16 196
  • 266
  •   1
Отговори
# 210
  • гр. София
  • Мнения: 252
kragovrat здравето е по-важно!!!!!!А аз не съм от най-дисциплинираните пак хапнах малко прошуто  Laughing

# 211
  • Мнения: 77
Oh,az savsem se obezkorajih.Napravih 5 dena na mono i kato svar6iha pak povtorih ot parviq den.Za parvite 5 dena svalih 3 kilograma,sega kato gi povtarqm mi e 3 den i ne sam svalila nito gram4e,ta se 4udq da prodaljavam li ili da tarsq druga dieta. newsm78

# 212
  • Мнения: 1 454
Сейка, може би може да попромениш малко...или пък задържаш...страхотно е 3 килограма обаче...аз още не си мисля, че свалям , но дано...3 ден ми е само все пак Simple Smile

Мацки днес кашкавал

# 213
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Да си призная за греха снощи-хапнах маааалко печени картофи.
Днес съм се заредила с моркови и краставици, а за довечера смятам да хапна салата от зеле.

# 214
  • гр. София
  • Мнения: 252
Незнам колко е моно, но днес съм на мляко с мюсли   smile3503 Завиждам на дамите, които са на зеленчуци или месце   newsm10

# 215
  • Мнения: 1 454
аз пък днес съм в много тъпо настроение и нищо чудно да мине деня и да не съм никак моно...
много ми е демотивирано за работа, забавления и диети

# 216
  • гр. София
  • Мнения: 252
Daisi4ka за съжаление има и такива дни. Направи нещо за себе си, което ти е гот. Хахаха защо се сещам за шопинг терапия  Joy ( на мен тя ми действа чудесно)Пусни си музика, филм, знам ли. Усмихвай се!!!!!

# 217
  • Мнения: 1 454
Колийн , благодаря ти , ама съм на работа...това което измислих е да си взема off за четвъртък и петък ...и ще си почина малко и така...иначе ...обядвах зелена салата с риба тон...довечера малко кашкавал...

Май се отклоних от моното  Cry
Утре ще съм много по-добре Simple Smile
 Hug Hug Hug

Вие не се отказвайте...мен днес ще ми е диетичен не-моно ден Simple Smile

# 218
  • софия
  • Мнения: 756
привет момичета Hug

включвам се към моно отбора и аз Laughing от 2 месеца все се каня да почна тази диета и все нещо става, но днес вече сериозно.. първи ден на картофи

искам ад ме посъветвате...тъй като от довечера пък почва лунен ден дали да го изкарам само на вода и третия ден да ми е с киселото мляко или да си давам смело млякото утре?

# 219
  • Мнения: 1 454
Жени , щом ти се прави лунната си пий водичка, щом ти се хапва...си хапни мляко...според мен въобще няма да повлияе - освен в положителна посока

# 220
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Не издържам само на вода,ставам зла,като съм гладна.

# 221
  • гр. София
  • Мнения: 252
Belle Fleur стискам палци, знам че ще издържиш, вече мина по-голямата част от деня Wink

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Деня не е страшен-къде кафе,къде вода,повече цигари,за съжаление.Страшно става вечер,като се завъртя да готвя на домочадието.Днес ще пържа кюфтета и ще пека картофи пак,та да видим.Дано устискам!

# 223
  • Мнения: 249
Здравейте момичета Simple Smile
имам да свалям около 23 кг , от днес лунувам и според вас колко време ще ми е необходимо да сваля тези кг и дали ще трябва да редувамняколко диети
благодяр ви предварително   bouquet

# 224
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
Добро утро на всички героини! Hug
Да си призная снощното прегрешение-смотах едно кюфте,и то в 23.30.Много ме е срам Embarassed
Изгризах една поляна моркови,устата ме заболя и накрая така ми пристърга,че не ме домързя да бръкна във фурната и да го изям.Днес се наказвам на вода,вече изпих половин литър.
Това е,пизнах си,олекна ми!

Общи условия

Активация на акаунт