Хайде с мен на изпитано МОНО 2

  • 16 176
  • 266
  •   1
Отговори
# 255
Здравейте , мисля от днес и аз да се включа Simple Smile Да изкарам цял ден на прясно мляко като за начало. Сега съм 59 кг , цел - 54, но колкото сваля все ще са от полза ...Simple Smile
Харесва ми как се подкрепяте тук Simple Smile

# 256
  • гр. София
  • Мнения: 252
Привет на всички!SunnySummer и днес не съм моно. Сутринта се разтресох  и после се почна нервно следене на новините - сигурно и днес ще ви изневеря, въпреки че съм само на 2 праскови, ама като знам какви пълнени тиквички съм приготвила вчераааа....мммммммм. Добре дошла molivcheto!!! Желая ти много минусчета, а за подкрепа винаги сме насреща  Grinning Grinning Grinning

# 257
  • Мнения: 2 317
Здавейте на всички.
От понеделник мисля да се включа във вашата групичка.Само искам да питам може ли примерно от понеделник до петък правя диетата, събота и неделя и от понеделник пак.И така докато стана колкото киограма искам.

# 258
  • Мнения: 493
Аз започнах 10дневното моно Simple Smile

# 259
  • Мнения: 116
Ей,KOLIIN,много сори,мила. Sad Ти в кой квартал си?Нали няма поражения? Sad Аз съм в Люлин 10 и майка ми сутринта е чула гърмежи. Rolling Eyes Цял ден чета форумите и гледам ТВ.Дано не предстои нещо по-страшно.

Иначе аз си карам на водичка.Утре сутринта чак ще ям.Чудя се дали диня или кисело мляко  Laughing Ама май диня,че да дъвча нещо,пък в събота киселото.

bebok_86,molivcheto, WELCOME  Simple Smile

# 260
  • Мнения: 2 172
Момичета,аз днес съм на лунна,но от вчера съм на моно.Започнах с кисело млечния ден,днес нищо,утре мисля да мушна зеленчуковия ден.Резултати вече има.Аз все си варирам между 63-65,защото тъкмо като стана 63 и се освинвам и айде пак.... Crazy

# 261
  • гр. София
  • Мнения: 252
SunnySummer оказва се, че сме съкварталки- аз съм в Люлин 8. Всичко е наред- реших че е земетресение или бойно учение и пак откъртих . Добре , че няма жертви. А иначе днес закусих с хамбургер  eat направо съм за изхвърляне от форума  baby_neutral

# 262
Здравейте , момичета , исках да споделя , че вчера издържах на прясно мляко и днес сутринта съм -1 кг, даже малко повечко, но моя кантар е от старите:)
Май напредвам , днес е ред на зеленчуците и е по-добре , щото снощи голям зор беше да не хапна нищо, а мъжа ми яде некви пържоли и си пийна биричка Sad
Но този път съм решила да съм твърда ...
Леле, elfi4ka , как си свалила толкова , поздравления!:)

# 263
  • гр. София
  • Мнения: 252
 smile3501 smile3501 smile3501 Браво на molivcheto !!

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 691
Привет Simple Smile понеже нямам време да чета коментарите ви само ще ви кажа че съм на третия ден със зеленчуците .. само дето вчера не ме питайте как издържах на кисело мляко  Sad  и току що видях че на картинката в началото има плодово мляко , което не е много диетично според мен ама аз си изкарах на обикновенно кисело мляко  Rolling Eyes и да съм напълно честна  - на първия ден с картофите си позволих вечерта едни картофени крокетки  Wink което не е особено похвално ама не ми се почваше от начало Simple Smile за сега други прегрешения нямам , за резултати ще говоря накрая Simple Smile

P.S. Почнах и антицелулитни масажи , някаде прочетох че с тази диета не чувстваш глад , ама аз мога да кажа със чисто сърце че за ядене спирам да мисля само когато съм на масаж Grinning

# 265
  • Мнения: 1 269
Привет, момичета! Аз се лутам между хладилника, задълженията, работата и....не смея да се кача на кантара. Цяло лято бях на турне в Германия и ситуацията беше такава, че карахме повече на сандвичи и шоколади ooooh!. Просто нямаше възможност за пресни плодове и зеленчуци. Абе с две думи страшно съм се ошишкала! Embarassed
Прегледах няколко постове от тази моно диетка. не ми стана много ясно, но ще се включа. Колко дена се прави, или се редуват дните? Ако някой има желание да ме окуражи или посъветва ще съм  ви много благодарна. Висока съм 173 см и вече гоня 90кг Mr. Green. От близо 5 години започнах да качвам последните 10кг. Винаги съм била по-едричка, ама  сега съм направо дебела. Много ми тежат тези кила. Понякога , когато имам време ходя на фитнес и като че ли след фитнеса напълнявам допълнително Thinking. Но се чувствам много тонизирана. Вкъщи имам 2 мъже гладници и те с наднормени килограми, та диетите ми са вечен провал. СЕга ще се опитам да съм с вас. Купих си и чай Инхуа и сутринта пих едно пакетче.
Трябва да отслабвам! Crossing Arms

# 266
Здравейте момичета и от мен Wink
Днес реших да започна и аз да спазвам режими и започнах МОНО диетата.
Варианта който избрах е на запазена марка, днес съм на кисело мляко и няколко чайчета (без подсладители) само водичка, засега се чувствам добре. Мисля си даже че другите дни ще е по-добре предвид по-засищащите храни които ми предстоят. Мислех си да включа и един ден на варен ориз. Какво ще кажете?  Thinking
Ще споделя резултати когато приключа с цялата тази галимация!!!  Peace
Дано да издържа до края и някой да не ми бутне в устата някой парченце шоколад  Praynig

Успех на всички  Peace

Разбира се, че мога!

1. ден кисело мляко до 1.5% мас.
8 ч. вода ; 9 ч. кисело мляко, като храненето не трябва да продължава повече от 10 минути. ; 10 ч. и 11 ч. вода ; 12 ч хранене ; 13 ч. и 14 ч. вода ; 15 ч. хранене ; 16 ч. и 17 ч вода 18 ч. хранене. След 20 часа може да се пие малко алкохол, натурален сок,студен чай или други течности. Важното е обаче ако се пие сок да е само сок, ако е кола, да е само кола и в умерени количества.
Киселото мляко до 200 грама на хранене.

2. ден зеленчуци, сурови без подправки
8 ч. вода ; 9 ч. зеленчук, като храненето не трябва да продължава повече от 10 минути. ; 10 ч. и 11 ч. вода ; 12 ч хранене ; 13 ч. и 14 ч. вода ; 15 ч. хранене ; 16 ч. и 17 ч вода 18 ч. хранене. След 20 часа може да се пие малко алкохол, натурален сок,студен чай или други течности. Важното е обаче ако се пие сок да е само сок, ако е кола, да е само кола и в умерени количества.
Няма ограничение на количесвото на зеленчуците на едно хранене

3. ден варени картофи
8 ч. вода ; 9 ч. верен картоф, като храненето не трябва да продължава повече от 10 минути. ; 10 ч. и 11 ч. вода ; 12 ч хранене ; 13 ч. и 14 ч. вода ; 15 ч. хранене ; 16 ч. и 17 ч вода 18 ч. хранене. След 20 часа може да се пие малко алкохол, натурален сок,студен чай или други течности. Важното е обаче ако се пие сок да е само сок, ако е кола, да е само кола и в умерени количества.
По един картоф на хранене, горе-долу голям, колкото 11/2-2 яйца

4. ден тв. св. яйца
8.ч вода. ;  9 ч. само белтък ; 10 и 11 ч. вода ; 12 ч, жълтък ; 13 и 14 ч. вода ; 15 ч белтък ; 16 и 17 ч вода ; 18 ч. жълтък ; 19 ч. вода 20 ч белтък.

5. ден печено или варено месо
8 ч. вода ; 9 ч. печено или варено, като храненето не трябва да продължава повече от 10 минути. ; 10 ч. и 11 ч. вода ; 12 ч хранене ; 13 ч. и 14 ч. вода ; 15 ч. хранене ; 16 ч. и 17 ч вода 18 ч. хранене. След 20 часа може да се пие малко алкохол, натурален сок,студен чай или други течности. Важното е обаче ако се пие сок да е само сок, ако е кола, да е само кола и в умерени количества. Месото е добре да е пилешко, телешко или риба, като се избира само един вид. Може и консерва риба тон в собствен сос.

Ако до 5 ден не са свалени 5 кила, се прави 6 ден, който е като първия - кисело мляко. Захранването се прави по следния начин

1. ден кисело мляко за вечеря салата
2. ден зеленчуци за вечеря варен картоф с зеленчуци
3. ден салата за вечеря сварени яйца
4. ден салата за вечеря и печено месо
5 ден печено месо за вечеря салата с 1 яйце
6 до 10. ден се повтаря като първия ден и така до пети ден, но всеки ден се включва по един нов продукт към позволените храни по избор. След 5 ден може да се включват и по малко подправки.

Диетата е много ефикасна и аз съм много доволна от резултатите постигнати с нея! Успех!  Peace



Общи условия

Активация на акаунт