Секцио или нормално

  • 6 399
  • 159
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 016
Аз съм ЗА нормалното раждане .И така родих .Секцио само ако се наложи  .Все пак си е операция .При нормалното раждане и възстановителния период е много по -бърз и изобщо има повече плюсове .Въпрос на личен избор.

# 91
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Два пъти раждах нормално, ако успея да забременея, пак така искам да родя.

# 92
  • Мнения: 1 473
Предстои ми раждане и искам да е нормално, но каквото стане, важното е да сме живи и
здрави с бебо. Разбира се, страхме е,  но се надявам, да мине бързо и да се възтановя бързо.

# 93
  • Мнения: 1 428
Аз родих секцио след 8 часа родилни болки.

# 94
  • Мнения: 4 753
Исках нормално, но родих секцио (секция)...  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 825
След 24-часовото ми много тежко нормално раждане, никога не бих искала пак да раждам нормално. Дано да не ми се налага никога вече. Praynig

# 96
  • Мнения: 1 062
И двата пъти родих нормално.

# 97
  • Мнения: 994
Разбира се, че ако няма някакви медицински причини за секцио, нормално.
Имам 2 секцио и 1 вагинално.

# 98
  • Мнения: 487
Нормално раждане

# 99
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
нормално Peace

# 100
  • София
  • Мнения: 10 338
...
Имам 2 секцио и 1 вагинално.
В този ред ли, както си написала?

# 101
На мен пък много са ми странни изказвания от рода: Родих нормално(1, или 2-ва пъти) и съм за нормалното раждане. Как може да си за нормалното раждане, като не си пробвал и другия начин? Аз имах шанса да опитам и по двата начина и при мен секциото мина доста по-леко от нормалното, но само когато си опитал можеш да даваш такива мнения.

# 102
  • Мнения: 4 292
На мен пък много са ми странни изказвания от рода: Родих нормално(1, или 2-ва пъти) и съм за нормалното раждане. Как може да си за нормалното раждане, като не си пробвал и другия начин?
По тази логика същото важи и за тези, които са раждали със секцио и тръбят колко по-добре било от нормалното раждане, не мислиш ли?  Rolling Eyes
Аз родих нормално, не, че някой ме пита какво искам. Не използвах и епидурална упойка. Сега се чудех дали да на се спра на секцио по желание (ако няма медицински показания ), но май ще си родя като първия път, живот и здраве.

# 103
  • Мнения: 2 447
Аз съм за нормалното раждане.Преди да родя доста се колебаех дали да не поискам секцио(беше ме страх да родя нормално),но след като говорих с мой приятел,който е с медицинско образование се отказах.Той ми каза така-Не се ли налага не е по-добре

# 104
  • Мнения: 1 195
родих секцио след като ми направиха неуспешно предизвикване.
ако сега трябва да избирам директно бих си поискала секцио Peace

Общи условия

Активация на акаунт