Какво Ви е мнението за пресата за коса?

  • 2 529
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 388
Момичета, на кой етап слагате кристалите, преди или след "пресоването"?
Преди, за да предпазват от "пресоването". Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 1 825
Има много противоречиви мнения. Дори и във фризьорските салони слагат след сешоара /пресата/, вероятно за ефект. Аз слагам ту преди, ту след ...

# 32
  • Мнения: 2 388
Аз казвам моето мнение, както и това, което виждам при приятелките ми. Peace В указанията към пресата ми пише да се слагат "преди. Simple Smile Но може и след да е хубаво.

# 33
  • Мнения: 2 414
Според мен е по-добре да се слагам след изправянето,защото кристалите придават блясък на косата. Peace
Преди преса е добре да се използва термозащитен продукт.

# 34
  • Мнения: 166
Аз отскоро ползвам керамична преса и винаги преди пресоване си слагам термозащитен гел,слава богу засега косата ми е добре,но немога да разбера защо отгоре по-късите косъмчета винаги стърчат............изглеждам като наелектризирана.При вас така ли е и как се справяте стова newsm78

# 35
  • Мнения: 758
аз слагам кристалите винаги след ясеко миене.един път слоциж на суха коса и се изправих и косата ми стана една хвърчаща...

# 36
  • Мнения: 779
Аз отскоро ползвам керамична преса и винаги преди пресоване си слагам термозащитен гел,слава богу засега косата ми е добре,но немога да разбера защо отгоре по-късите косъмчета винаги стърчат............изглеждам като наелектризирана.При вас така ли е и как се справяте стова newsm78
слагам крем-гел,вземи си нещо не мазно,стилизиращо

# 37
  • Мнения: 6 619
Не съм забелязала да ми е увредена косата от пресата ползвам я почти след всяко миене на косата .

# 38
  • Мнения: 59
По-принцип постоянно си изправям косата и преди беше доста изтощена , ама има коренна разлика сега когато се пръскам с този флуид, uni system  , на hidap milano .... аз си го взех от моята фризъорка за 25 лв. Ако някой реши да пробва- няма да съжалявате.
   А за кристалите аз си ги слагам за повече блясък и мекота на косата- след като съм приключила с оформянето на прическата най накрая. И миришат върховно като парфюм- и те са италиански .

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз не използвам-косата ми е къдрева и не се харесвам с изправена  Peace

# 40
  • Мнения: 765
Аз на мокра коса слагам термо защитен крем. После изсушавам с сушоара и тогава почвам с преста.
Имам на ремингтон най-новата и уж най-щадящата косата-с тройна защита.
Ама съм далеч от имсълта,че косата не се уврежда и похабява така.
Какво да слагам накрая,за да се позагладят хубаво краищата? После пръскате ли я с лак?
Как запазвате ефекта на изправянето за по-дълго?
Моята, ако вън е леко влажно, венднага се подвива.

# 41
  • Мнения: 1 447

 Това е такъв тормоз за косата,страшно много се изтощава,но само и само
да изглеждаме добре сме готови на всичко.

# 42
  • Мнения: 2 388
Какво да слагам накрая,за да се позагладят хубаво краищата? После пръскате ли я с лак?
Как запазвате ефекта на изправянето за по-дълго?
Моята, ако вън е леко влажно, венднага се подвива.
Моята по принцип е доста чуплива, направо си е къдрава. Simple Smile Дори когато отида на фризьор и ме намаже с всички "екстри", ако е влажно или вали, прическата ми издържа много кратко време. Sad

# 43
  • София
  • Мнения: 5 079
Ами рядко я използвам, косата ми е права и като ме хване музата да се къдря, тогава (ако не използвам ролки за тая цел де... Embarassed).

# 44
  • Мнения: 77
И аз често прибягвам до пресата,но задължително ползвам балсам или кристали  Peace аааа и да  е керамична!

Общи условия

Активация на акаунт