въпрос за ваксините

  • 1 228
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
Ние имахме от купената ваксина  страничен ефект дъщеря ми беше вдигнала висока температура на десния и бял дроб беше се получило петно правиха ни снимка казаха ни бронхит лежах с нея една седмица в болницата надупкаха я с инжекции и накрая се оказа че било от ваксината.

Как така от ваксината ще има петно в белия дроб и то за толкова кратко време? newsm78

# 16
  • Мнения: 165
ако питаш мен, най-добре се допитай до специалист

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Ние имахме от купената ваксина  страничен ефект дъщеря ми беше вдигнала висока температура на десния и бял дроб беше се получило петно правиха ни снимка казаха ни бронхит лежах с нея една седмица в болницата надупкаха я с инжекции и накрая се оказа че било от ваксината.

Ох, малко се пообърках, защо и на теб са правили снимка? Ако и двете сте били с бронхит, как така се е оказало, че е от ваксината... При всяко положение странно звучи... Кой и на какво основание го заключи?..

# 18
  • Мнения: 1 174
yoana77, можеш ли да ми обясниш повече за инфарикса? може ли да сложим нея- на 3мес. вместо старите.
Да може,питай си пак педиатъра,както ти казах по-горе аз първо им сложих от ЗК,после взех инфанрикс,просто не се разбра,че са боцкани.

# 19
  • Мнения: 523
reni.g - да не би нещо да си се заблудила... Thinking...на навършен 1-ви мес. се бие БЦЖ а на навършен 2-ри мес. - първи прием на ДТКи полиомиелит (или Пентаксим по желание)
Навършен 3-ти мес - втори прием....
Навършен 4-ти мес. - трети прием...
Навършени 19мес - реимунизация - четвърти прием...

Това е верният отговор от всички други  Peace Peace Peace

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
здравейте, мами
предстои ни третата ваксина- ДТК и полиомелит. първите две, които бихме бяха от старите. искам да ви попитам имали някакъв проблем  следващите да са от новите(пентаксим), които нямат странични ефекти? или след като сме почнали с едни да продължим с тях? ще съм благодарна ако някои ми отговори.
Посъветвай се с педиатъра  Peace

Общи условия

Активация на акаунт