Априлчета 2008 !

  • 12 060
  • 301
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 23
Galivo - и аз мисля да дойда четвъртък на лекцията. Искаш ли малко да отложим часа на срещата утре???
Ver4o - моля те, заповядай - иначе с Vanyaivan сами ще си дърдорим двете...То тогава да се видим по кварталному пак:)
Някой друг за срещата утре, Славейков, 15,00???
helenblondy ако никой не потвърди освен теб и Vanyivan за срещата утре на Славейков, ако искате да я отложим директно за Четвъртъка, щото ние трите наистина и по кварталному може да се видим някой ден ... newsm78

# 241
  • Мнения: 319
vercho, и аз тичам през 15 мин до тоалетната Simple Smile тоалетната хартия скоро ще свърши Simple Smile

И моята е на свършване Grinning само,че аз и по малка и по голяма нужда си ходя доста честичко на ден  hahaha

Цитат
Моят мъж си е поръчал да раждам на 2ри, а аз искам през нощта. Ако и на двамата угоди малката ще е тая нощ

И аз искам тази нощ.......

Ех,че ни опустя форума.....а пък аз нали няма какво да правя по цял ден,само пълня темата с моите глупости (Нищо съществено) ooooh!Ще ме извинявате!

# 242
  • Мнения: 70
Момичета, а в четвъртък лекцията от колко до колко часа е? Да си направя горе долу програмата.

# 243
  • Мнения: 209
ЧЕСТИТО БЕБЧЕ НА doly dog! Да са живи и здрави и мама и бебо и скоро да се приберат в къщи!    newsm51

За лекцията в четвъртък ще дойда, но за утре не съм сигурна, ако мога ще пиша утре пак или ще ви звънна!

Bibobibo, лекцията започва в 9.30ч., но свършва различно, обикновено продължителността е 2ч. (заедно с презентацията на рекламен продукт);


# 244
  • Мнения: 130
OK-за срещата утре - явно ОТПАДА
vanyaivan и Galivo - може да се чуем с вас допълнително. ОК?
Момичета - след като си взех ПИК от НОИ (както Верчо обясни) - късе точно в сайта трябва да проверя дали нещо ми е изплателно??? Дали в "Справка за изплатени парични обезщетения и помощи от ДОО чрез НОИ по ЕГН"? Защото там ми дава "Липсват данни". Моля, ако някой е проверил - да пише къде точно. Мерси предварително!

Sisse - не си единственатам дето ти е скучно и пълниш форума:)))

# 245
  • Мнения: 1 080
helenblondy - Точно там се проверява
Щом пише така значи няма още  нищо преведено
Честито Доли!!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 246
  • Мнения: 1 095
asja,вестителко моя, да не си родила???  bouquet

# 247
  • Варна
  • Мнения: 3 249
Честито бебче на Doly_dog! Да е живо и здраво и много да ги радва!

Ама и Доли е една, никой не я слагаше в сметките, пък ето че взе, че роди!  Laughing

Май от мамите с термин първи април никоя не се e похвалила с бебче  newsm78


sisee Скочев ли те вика утре, или по твое желание отиваш? Аз съм си записала час за 7-ми и ще си поискам вагинален преглед, че съм в пълно неведение какво е положението  newsm12

# 248
  • Мнения: 6 713
Честито бебче на Doly_dog! Hug Hug Hug

Аз днес бях на доктор Grinning - отчет: плацента - ок, бебето е 3400 гр. и стои високо и изглед като че ли няма скоро да слиза надолу ooooh! ooooh!
Ако не тръгне до края на другата седмица, май ще има секцио, пък аз хич не исках Sad Sad

Въобще - отсега тези овенчета си показват рогцата #Crazy Mr. Green Grinning Heart Eyes Crazy

# 249
  • Варна
  • Мнения: 435
Здравейте!
Честито на новата МАМА - Доли Дог, да й е живо и здраво момченцето и много да ги разсмива, да израстне с прекрасно чувство за хумор

Да се отчета и аз от днешния преглед: кг - същите като предната ЖК /засега +12/, корема порастнал с 2 см, главичката на бебка вече е 10 см, а тя приблизително 3 кг. Плацента и околоплодни води - добри. Имаме си и датичка, но мисля да не я споделям, незнам от суеверие или какво, но.... ще се чуе, ще кажа ориентировъчно че е около средата на месеца  Flutter

Това е засега, чакам нови щастливки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 250
  • Мнения: 200
Ура! Честито на мама Цвети!Най-накрая се гушна със своето момченце!Да са живи и здрави и многооооо щастливи!Сега я чакаме да се появи и да разказва!
smile3501 baby newsm68
Пете няма какво да ми връщаш  Heart Eyes , трябваше да звъннеш когато искаше и аз съм на разположение, без това кукувам по цели нощи понякога  Hug
Мен не ме бройте за утре, защото имам гости и ще ги изпращам на обед и няма да смогна да дойда!  Wink
За четвъртък също, че съм на ЖК от 8,00!
А за петък някои ще идва ли на тонове, че последният път се засякохме само с Тифани и аз я оставих горката сама че се бях шашнала с тия тапи!На регистратурата се почудиха как съм сама и ме питаха къде е тайфата?!  Laughing Царичкова и тя се учуди как съм само аз!  Mr. Green

# 251
  • Мнения: 8
ЧЕСТИТО НА ДОЛИ ДОГ! МНОГО ЗДРАВЕ НА НЕЯ И НА БЕБЕТО, И СКОРО ЩАСТЛИВИ ДА СЕ ПРИБИРАТ В КЪЩИ!  bouquet
Хе-хе, Барби, от къде съм пазарувала.Питаш ли ме колко обикалях тези 2,3 месеца Joy, ама като има кой да ми угажда на акъла! Mr. Green То не беше Плевен, Ловеч, Търново, София...,но повечето неща са от Плевен(там съм в свои води) и от тук. Не,че в Троян няма нищо,но са много малки магазините(бебешките) и нямат физическата възможност да са заредени ОТ-ДО! Иначе с поръчка ти доставят всичко,ама аз нали искам да видя,преди да купя,та затова се разкарвах насам-натам.
Даже съм замислила утре за пореден път да се поразходя до Търново,въпреки че след последното ходене,мислех че ще родя,толкова ми беше зле,но тогава бях още в 8-я месец,сега ще видим как ще съм.Мислим да отидем,да купим матраче от пенолатекс,че креватчето стои голичко...,а в Троян са само с поръчка!
Май много се разписах.
При мен симптоми за скорощно раждане няма,поне за сега.Даже втвърдяванията ми намаляха.Влизам в групата,дето се притесняваха,дали ще дочакат април,а сега се чудят,дали няма да стане май! Mr. Green

# 252
  • Мнения: 1 080
Мацки - моля ви - помогнете ми
Преди малко ми падна тапата - обаче е безцветна - защо е така?!?
Нали уж била кървава или кафеникава

моята е прозрачна

И до колко време ще родя  Shocked Shocked Shocked

# 253
  • Мнения: 1 080
Aquariel - твоята тапа как изглеждаше и док какво ти каза?!?          newsm78 newsm78 newsm78

# 254
  • Мнения: 200
стефинка не е задължително да е кървава или кафеникава.....има жълти, прозрачни, премесени. Май са различни по цвят. Ами някои от форума беше казал че се ражда от 24 часа до 1 седмица. Споко моята падна в понеделник сутринта, или поне част от нея и беше чисто жълто желе, без кръв или кафеникави неща.Твоята като желе ли е? Съжелявам че съм толкова подробна и цветуща  Thinking
При док съм в четвъртък не съм му звъняла за тапата  Peace

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт