Априлчета 2008 !

  • 12 036
  • 301
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 130
Stefinka - тапата може да е течна, слузеста, по-гъста, рядка, кървава, жълта, безцветна, розова, кафява и т.н....
МОже да родиш и сега и след ден-два...Поне две мои приятелки родиха около 1-2 дни след тапата...А я виж Aquarel - още чатка във форума! БЪДИ СПОКОЙНА - сег алегни и се наспи, я не будувай!!!Нали нямаш контракции????

# 256
  • Мнения: 1 080
Ами моята е точно като желе - прозрачна - съвсем леко жълтеникава и се чудя да звъня ли на док          newsm78 newsm78 newsm78
Че имам и едни болки ниско долу цяла вечер    ooooh! ooooh! ooooh!
Ама ще изчакам май - може утре следобяд да я посетя        bouquet  bouquet  bouquet      

# 257
  • Мнения: 130
Stefinka - Ако нямаш контракции (болкките ниско долу си ги имаше и преди, нали) - та ако нямаш контракции - а то сигурно нямаш - по-добре се наспи и си запази силиците за следващите дни, мила! Лека!

# 258
  • Мнения: 1 080
Ох - благодаря ви за бързите отговори и за подкрепата - обичам ви!!!
Май наистина да легна да поспя - ама как ще заспя немие ясно
Толкова се радвам, че скоро ще си срещна момченцето    Praynig Praynig Praynig

# 259
  • Мнения: 200
Незнам какво да те посъветвам.....наблюдавай се известно време.Виж как ще си тази вечер. Не се притеснявай време ни е вече, дори да почнем да раждаме това е естесвенно и нормално. Не е нещо страшно според мен че ни падат тапите. Виж ако са води или силни контракции тогава е сериозно! Поне така мисля аз. Не искам да те подвеждам с моето мнение. Пожелавам ти лека вечер  Heart Eyes Hug

# 260
  • Мнения: 8
Стефинка, и аз така мисля.Това може да е показател за раждане,но не е от тези,от които веднага се тръгва за болницата.
Знам,че ако има болка,е хубаво да се отиде до болница,но не знам колко силна и къде трябва да е тази болка. newsm78 Съжалявам,че не мога да ти бъда от полза.

# 261
  • София
  • Мнения: 749
Момичета, аз ще пропусна срещата днес. Не ми се бута по навалицата в центъра. За училището утре също не ме бройте...не съм по тия мероприятия. Виж, в петък за тоновете ще съм на линия !

Стефинка, стискам ти палци, мила! Да срещнеш момченцето си още днес и то по възможно най-лесния начин  Praynig

# 262
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
stefinka, стискам ти палци, мила!  Peace

Аз поне тази нощ се понаспах, почти не съм се будила, освен ходенето до тоалетна де. Затова и съм и толкова рано на линия!  Wink
Пожелавам лек и успешен ден на всички априлски мами!  Hug  Hug  Hug

# 263
  • Мнения: 54
Добро утро мамчета!!!
Аз ходих да давам  кръв и урина за изследвания и ще си легна отново да си доспя.

Хеленблонди
ще си правим ли среща - виждам, че тази за Славейков отпада, а за по-късно днес в нашия квартал? Ако искаш можем да се разберем за към 4-5 следобед, за да може и Галиво да е приключила с прическата, но както решите - аз съм на линия.

Леко и безпроблемно раждане на всички мамита, които са се запътили на там Laughing

# 264
  • Мнения: 319
Добро утро!
И тази сутрин съм на линия (да не повярваш) Wink

Стефинка какво се шашкаш?Не е казано,че днес ще е деня!Ти си приготви багажа и се настрой психически PeaceУспех!!!

Ясмина при предния ми преглед (26.04) Скочев ме извика и днес (без час) и ще ме гледа за разкритие PeaceМоже и окончателна прогноза за раждането да даде newsm78 Ще пиша после как е минало! И на мен досега не ми е правен преглед от АГ за разкритие,това днес ще е нещо ново за мен Wink Дано не е много неприятно усещането!

# 265
  • Мнения: 54
Сисе, стискам палци да не те боли и да мине леко, а пък дай боже и прогноза да имаме Laughing

# 266
  • Мнения: 354
Здравейте! Аз ям и ви чета, че иначе няма време.
Сисе, не е болезнен прегледа, малко е неприятен, но то като дойде време да се ражда, няма как иначе. Crazy
Стефинка, как си? Аз тръгнах към болницата като ми падна тапата, но беше кърваво червена, като съсирек, имах кръвотечение и контракции на 3 минути. Та ако нямаш, наистина може да почакаш малко. Но пък ако ще си по-спокойна, защо да не отидеш да те види док, поне няма да се чудиш. Thinking
Да ви се похваля - на нас днес ни падна пъпчето!  bigdance2

# 267
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро и от мен.  Hug
Не знам дали за хвалене или не, ама ме заразихте с вашето разстройство и от два дни все в 00 кисна. Дистрибуторите на тоалетна хартия ще забогатеят от нас. Иначе освен подготвителните контракции друго няма, пък и ми е рано още.
Стефинка, когато и да е Денят ние ще стискаме палци  Peace
Честито на Доли, да се слушат с малкия мъж.
Сисе, ще чакаме новини.

# 268
  • Русе
  • Мнения: 154
Добро утро момичета  Hug !!!

Аз да ви се оплача на бързо(извинявам се,че започвам от сутринта).Вчера и аз реших да правя кекс и ми трябваха орехи.Реших,че седнала на земята ще ми е най-удобно да ги начупя и така направих.Ама явно доста съм седяла и тази сутрин като ставам едвам се обърнах в леглото.Гърбът ми е скован и едвам се движа  Sad .Голяма глупост направих.Даже сега си мисля,че ако тръгна да раждам незнам как ще стигна до родилния  newsm78 (да не взема да родя по пътя  Joy )Дано ми мине бързо  Praynig .

Честито синче на Доли   bouquet !!!Да и е жив и здрав и само хубави мигове заедно !!!

Приятен ден на всички   bouquet

П.С.Русенки,аз излизам и после направо ще дойда на срещата.Ако има промяна моля някоя да ми пише един СМС,че да знам да не се разкарвам на празно  Peace

# 269
  • София
  • Мнения: 749
Добро утро момичета  Hug !!!

Аз да ви се оплача на бързо(извинявам се,че започвам от сутринта).Вчера и аз реших да правя кекс ...

 Joy С тия наши кодови думи напоследък...познайте първо за какво си помислих  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт