Априлчета 2008 !

  • 12 035
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 165
Добро утро момичета  Hug !!!

Аз да ви се оплача на бързо(извинявам се,че започвам от сутринта).Вчера и аз реших да правя кекс ...

 Joy С тия наши кодови думи напоследък...познайте първо за какво си помислих  hahaha

и аз за това си помислих  Joy Joy Joy

# 271
  • Popovo
  • Мнения: 571
Добро утро момичета  Hug !!!

Аз да ви се оплача на бързо(извинявам се,че започвам от сутринта).Вчера и аз реших да правя кекс ...

 Joy С тия наши кодови думи напоследък...познайте първо за какво си помислих  hahaha

Не си само ти, трябваше ми мин. да се сетя защо са и орехи на Съни.

# 272
  • Мнения: 269
Добро утро момичета  Hug !!!

Аз да ви се оплача на бързо(извинявам се,че започвам от сутринта).Вчера и аз реших да правя кекс ...

 Joy С тия наши кодови думи напоследък...познайте първо за какво си помислих  hahaha

И аз така.Като написа орехи , реших , че са на мъжа и .

# 273
  • София
  • Мнения: 749

И аз така.Като написа орехи , реших , че са на мъжа и .

И седнала на пода да ги чупи  hahaha за по-лесно  hahaha а сега се оплаква - гърба я болял  smile3532

Леле, от скука и нищонеправене съвсем изпростях ! Извинете Wink

# 274
  • Мнения: 319
И аз се зачудих защо са й орехи на Съни за този вид кекс??? Mr. Green

Момичета останаха ми очите от добре направената тема на Януарските майки и по специално от колажа на бебоците,който имат Heart Eyes а и хубава статистика са си направили Peace
Ех,че ме е яд,че не мога да ги правя тези теми (нищо не разбирам)  ooooh! такива красоти щях да спретна и без това си нямам работа  Whistling

Вижте за какво говоря!!!

Януарчето ръката си открива,в устата да я сложи то опитва

# 275
  • София
  • Мнения: 749

Момичета останаха ми очите от добре направената тема на Януарските майки и по специално от колажа на бебоците,който имат Heart Eyes а и хубава статистика са си направили Peace
Ех,че ме е яд,че не мога да ги правя тези теми (нищо не разбирам)  ooooh! такива красоти щях да спретна и без това си нямам работа  Whistling

Вижте за какво говоря!!!

Януарчето ръката си открива,в устата да я сложи то опитва

Наистина колажа е супер, а бебоците...просто да ги изядеш! Те сега са в една чудесна възраст - хем гукат и се усмихват, хем нито стават, нито се търкалят... Божествени са! Направо се разтопих...и размечтах Simple Smile

Пролетна Фея , ти какво правиш още тук ?! Твоето бебе да не вземе приза "най-мързеливото бебе"  (виж статистиката на Януарките от линка на sisee) Wink

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 10:51 от ВаняМ

# 276
  • варна
  • Мнения: 147
Ей,страшни сте!Човек един кекс да не реши да забърка Simple SmileРаботата май стана "гладна кокошка просо сънува" Grinning
И аз гледах януарките,големи сладури са бебчетата.Аз грозно бебе досега не съм виждала.А дали в Отчетни януари-април скоро няма да се появят следващите кандидат мами? newsm78
Успех на всички,запътили се да раждат(ако има такива)  bouquet

# 277
  • София
  • Мнения: 749
А дали в Отчетни януари-април скоро няма да се появят следващите кандидат мами? newsm78

Сега започват да се правят следващите януарчета Simple Smile
Или казано на "готварски" - Мамите сега правят кексове, дето ще втасват до Януари Simple Smile

# 278
  • Варна
  • Мнения: 3 247
А дали в Отчетни януари-април скоро няма да се появят следващите кандидат мами? newsm78

Сега започват да се правят следващите януарчета Simple Smile

Даааа, забелязахте ли как останахме сами в този подфорум? Скоро ще предадем щафетата на бъдещите януарки!

sisee за статистиката разчитайте на мен. Но с колажи не съм се занимавала, ако някой може да си признава!

# 279
  • Мнения: 269
Кали вече втори ден не пише .Последно каза , че ако до сряда няма нищо , ще ходи в болницата.Да не би да е забравила да си избере вестителка ?

# 280
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Кали вече втори ден не пише .Последно каза , че ако до сряда няма нищо , ще ходи в болницата.Да не би да е забравила да си избере вестителка ?

Сигурно скоро ще получим добри вести от нея.  Hug

А какво стана с *vera? Никой ли не знае нищо?

# 281
  • Мнения: 97
Честито бебче и от мен на Doly_dog, да порасне голям и много да радва мама и тати !

Аз утре съм във Вита и ще мина да я видя как е.

# 282
  • Мнения: 535
Здравейте,
нахлувам ви темичката за да съобщя,че мама Bezmerna рано днес роди момченце  Hug Лъчезар!
Бебо се е родил 4кг. и 52см.
Hug
    bouquet   bouquet   bouquet

# 283
  • Мнения: 80
Здравейте мами.

Аз имам едно глупаво въпросче. Как да разбера дали ми е паднала тапата или изтичат по малко води? Започна се през нощта, сутринта имах голямо петно на пижамата, като станах си потече по краката и едни мини локвички - сега като се размърдам пак изтича по малко. Мисля, че прилича на това което Стефинка говори - смисъл моето е като бяло рядко течение, без мирис. Иначе нямам никакви други признаци - само леки неболезнени контракции и стягания.

Това откривам за тапата:
Много често 2-3 дни преди раждането под въздействие на хормоналните промени в организма пада слузестата запушалка, която затваря шийката на матката. Това е слузеста субстанция и се вижда най-често върху бельото. По количество може да бъде от 1 чаена лъжичка до 1-2 супени. Като правило е прозрачна, може да бъде с лек жълтеникав оттенък, да съдържа кървави жилки или парченцата с кафеникаво-ръждив цвят. Всеки един от изброените варианти се счита за нормален.

Но за постепенно изтичане на водите нещо не виждам...

Какво мислите вие? Аз следобед ще звънна на док, искам да видя как ще се развият нещата.
Мерси предварително.



# 284
  • Мнения: 269
Честито бебче на мама Bezmerna !!!   bouquet Да и е живо и здраво !!  Голямо бебе !!

Общи условия

Активация на акаунт