Априлчета 2008 !

  • 12 036
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 410
безмерна честито ти бебче baby_neutral  bouquet.малеееееееее съни с тоя кекс и тия орехи паднах от смях-направих заметресение на беба в корема Joy-ама така е -''гладна кокошка-просо сънува''.аз отивам на кафенце-айде до после в новата тема.сисе чакаме резултати newsm78

# 286
  • Мнения: 209
Честит мъж на мама Bezmerna!!! Да бъде много послушно и здраво бебе!

Уаууу голямо бебе  ooooh! Как излизат 4кг?  Shocked

sisee, наистина колажа е страхотен! Но и аз не мога да помогна, нещо хич ме няма с този Фотошоп. Те даже май честичко си го променят, аз и друга вариация съм виждала и винаги са им страхотни. А щом имаш желание, пробвай се за нова темичка! То ако не опиташ няма как да разбереш дали можеш!

Гледам, че от сутринта едни кексове сте забъркали тука  hahaha

Работата май стана "гладна кокошка просо сънува" Grinning
 Peace

hrisi-pisi , мисля че ако беше тапата само щеше да е без течение или ако има такова да е еднократно. Но така, както си го описала на води ми намирисва...   Thinking /но дано някой по-компетентен по въпроса се включи, въпреки, че всичко е индивидуално!/

Стискам палци на тези, които днес ще се срещнат за първи път с бебоците си! Късмет момичета!

# 287
  • София
  • Мнения: 749
hrisi-pisi, аз не бих чела книжки, а бих се обадила на док. Според мен един преглед за разкритие си е почти задължителен, особено както си съвсем на финала.
На мен никога не са ми изтичали води (пукали са ми ги в болницата), така че друг акъл не мога да ти дам.

Стискам ти палци и ти желая бързо и леко раждане...според мен момента съвсем е наближил!

Ние всички сме с теб и яко ще ти стискаме палци  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

П.С. И да не забравиш да си избереш вестителка Wink

За малко да забравя... Честит голям малък мъж на Bezmerna !!!

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 11:37 от ВаняМ

# 288
  • Мнения: 70
Както не бях спяла цяла нощ, много хубаво ме развеселихте с тези кексове и орехи  Joy
И аз като ася20 направих земетресение на бебето.

ЧЕСТИТ ГОЛЯЯЯЯМ МЪЖ НА МАМА BEZMERNA   bouquet ДА ИМ Е ЖИВ И ЗДРАВ

hrisi-pisi, и на мен ми намирисва на води. Обади се на док по-добре. А ние стискаме палци  fingerscrossed

# 289
  • Мнения: 319
Цитат
А щом имаш желание, пробвай се за нова темичка! То ако не опиташ няма как да разбереш дали можеш!

ооо,аз се пробвах веднъж ooooh! Добре,че беше Ясмина да я оправи после Grinning Не мисля да повтарям!По добре някой който си го може!

А за колажа няма ли да изкочи някой ,който ги чатка тези работи???
За статистиката Ясмина каза,че можем на нея да разчитаме   bouquet

Хриси-Писи айде ти си наред Grinning Стискам ти палци,че съм си намислила след теб да съм аз!!!

Честито бебче на Bezmerna!!!!Охооо,че големичко!Да ви е жив и здрав!!!

# 290
  • Мнения: 80
Благодаря ви за бързата подкрепа и съвети Hug.
Обадих се на док и тя се колебае за същите неща. Можело да е тапата, но пък съмнително с тези постоянни леки течове. Следобед каза да се следя и довечера ще ме види. Ако нещо междувременно стане да тръгвам и така. Според мен си е фалшива тревога. Най-малкото вчера ме гледаха за разкритие и нямаше нищо. Странна работа ей...

# 291
  • Мнения: 209
Някой прави ли тема? Или аз да почвам, че гледам свършваме 15 стр. ??? Дайте идея за заглавие...

# 292
  • Варна
  • Мнения: 3 247
Честит голям мъж на мама Bezmerna! Много здраве и щастие на него и на цялото семейство!

hrisi-pisi Водите могат да изтичат и без да имаш разкритие! Ако мехурът се е пукнал горе, водите могат да текат по малко. Аз на твое място бих отишла до болницата - там много лесно ще определят какво е. Дори  да нямаш контракции и разкритие, ако ти изтичат води, ще те приемат за раждане.  Peace Стискаме палци всичко да мине леко и безпроблемно!

Tiffany моля те направи новата тема. Аз нещо нямам вдъхновение.

Е хайде едно заглавие от мен, колкото да не е без хич:

Най-после нашият месец дойде! До края му всяка АПРИЛка ще е с бебче в ръце!

# 293
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ето едно заглавие и от мен.
Малко остана на априлчето до среща с мама.

# 294
  • София
  • Мнения: 749

Най-после нашият месец дойде! До края му всяка АПРИЛка ще е с бебче в ръце!

newsm10

# 295
  • Мнения: 794
Честит мъж на мама Безмерна! Много радост да й носи!

hrisi-pisi, ще се ражда! Както го описваш, баш на изтичане на води мяза! Айде, ще чакаме новини!  Hug

Пловдивчанки, помагайте! Днес следобед с майка ми ще ходим да купуваме всичко за бебка - дрешки, ваничка, одеалца и др. Къде в Пловдив е най-зареденият и евтин магазин?! Аз мислех да ходим до "Вис Виталис"... newsm78 Че майка ми не е особено богата и не искам да дава излишни пари, ако можем да намерим нещата на сносна цена!

# 296
  • Мнения: 92
Извенете че нахлувам в темата ви Embarassed,но гледам че сте притеснени за Кали.Тя е добре ,все още не е родила....
Ще пиша когато имам новини от нея!
Успех на всички ,и леко раждане ви желая  bouquet

# 297
  • Мнения: 96
Ето ме и мен - никак не съм на път да раждам... А нали тая вечер си бяхме избрали с мъжа Crossing Arms И кекс правихме... не с орехи Wink
Нищо - надявам се да тръгнем до петък, че иначе не се знае как ще се раждаме, пък аз нали съм по естествените работи... хич не ща да ме режат! Naughty
Танцен, честито паднало пъпче - ех, че сладки и различни емоции при вас  Heart Eyes

Стефинка, Хриси писи, айде - вие сте наред! Ще чакаме новини!

Честито бебче на безмерна!

Аз сега съм на тема кърмене и превеждам разни статийки за кърмаческия. Ако някой има интерес, може да ги разгледа. Кратки и стегнати са Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280907.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280902.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280900.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=280912.0

# 298
  • Мнения: 96
За колажа - аз мога Peace Само да имам време...

# 299
  • Мнения: 70
Е хайде едно заглавие от мен, колкото да не е без хич:

Най-после нашият месец дойде! До края му всяка АПРИЛка ще е с бебче в ръце!

Много ми харесва  newsm10

hrisi-pisi
, и според мен е по-добре да те видят в болницата. Изтичането на водите наистина не значи че имаш разкритие. А ако наистина мехура се е пукнал вече, сигурно ще ти предизвикат раждане.

tsvetelinka, благодарим много за информацията. Наистина я мислим kalli. Дано скоро ни зарадваш с хубави новини.

sisee, за колажа и за темите и аз не съм в час. То си ми личи на моменти сигурно  Embarassed И една снимка не мога да си вмъкна в поста  Laughing Ти няма ли да тръгваш за преглед, хайде, стискаме палци за хубави новини  fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт