И вашите жени ли искат това???

  • 34 001
  • 249
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
И аз да споделя. Графикът на работата ми е 1 ден работя, три разпускам   bowuu  и смея да кажа, че доста помагам на жена ми във всяко едно отношение (и в домакинската работа и в отглеждането на детето). Това добре, ама чат-пат казва: "трябва еди какво си.....", но  в същото време и е много добре като и помагам. Казвам утре без мен ще отида да доработя, тя- мрънка. Е а угоди и на такава жена? И на мен ми е добре с малкия по цял ден, но и пари трябват. На всичкото отгоре, като заспи малки вместо да обърне внимание на мен  luvbed  тя влиза ТУК. И най-пре..... в случая? - тати.

# 136
  • Мнения: 185
Моята жена иска винаги да съм на разположение, а в същото време и достатъчно пари да имаме. Кажете ми как да стане?
 Искам да питам и дамите какви мъже предпочитат: - такива, които постоянно са в къщи, грижат се за децата и и помагат за всичко, но с една заплата, или такива , дето се прибират, само вечер, но пък разполагат с достатъчно пари?
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78                

Е вярвай ми отговорът е еднозначен, поне за мен. Мухльовци не понасям. Нека да работи (както и аз), да изкарва (както и аз), пък да го виждам само вечер. За какво ми е през деня? Аз не съм вкъщи! А ако бях, сигурно бих луднала, че сменя памперси или мие чинии, вместо да се държи като мъж и глава на семейство.

# 137
  • Мнения: 185
И аз да споделя. Графикът на работата ми е 1 ден работя, три разпускам   bowuu  и смея да кажа, че доста помагам на жена ми във всяко едно отношение (и в домакинската работа и в отглеждането на детето). Това добре, ама чат-пат казва: "трябва еди какво си.....", но  в същото време и е много добре като и помагам. Казвам утре без мен ще отида да доработя, тя- мрънка. Е а угоди и на такава жена? И на мен ми е добре с малкия по цял ден, но и пари трябват. На всичкото отгоре, като заспи малки вместо да обърне внимание на мен  luvbed  тя влиза ТУК. И най-пре..... в случая? - тати.

Лелеее, какви жени има. Искрено съчувствам. Я й покажи малко твърда ръка!!! Айде стига лигавштини!

# 138
  • Мнения: 185
Определено първият описан от теб вариант!

Сериозно ли го казваш?????

# 139
  • Мнения: 185
Това дето работим от сутрин до вечер за да можем да осигурим пари е най - готиното оправдание да стоим малко вкъщи.

Моят опит показва, че пове4ето хора, които прекарват прекалено много време на работа не го правят с чисто комерсиална цел.

Просто не им се прибира вкъщи.

И е напълно разбираемо. Освен това хората докарващи пари стават скоро водещи и започват да поставят условия даже и за времето, което не са на работа. Т.е. имат възможности и средствата да остават все по-малко или по скоро само когато им е кеф със семейството.

Необходима е много висока лична дисциплина да не прекаляваш с властта даваща Чичко Паричко.

Та когато започнат половинките ви все повече да закъсняват не бързайте просто да ги оправдавате. Огледайте си връзката.

Може да има и сериозна причина да не му се (и се) прибира. И ако не вземете мерки това може да е началото на края.



Сигурно скоро вече няма да съм част от този форум! Не мога повече! Съсипвам се от скотоумието! Вярно, че взимам участие само, когато се потреса от поредната простотия, и вярно е също, че съм прочела тук и десетки смислени мнения. Но безумиците пак си остават в превес.

Ма как ти дойде на акъла, че мъжът ти като работи здраво, за да те извържа теб и евентуално детето, ако имате, всъщност не иска да се прибира!!! Аз се възхищавам на талантливи, работливи и всеотдайни мъже. Какъвто е моят. Не мога и да си помисля да го накарам да избира между мен, детето (още нямаме) и работата.

Според мен, всички жени, които обвиняват мъжете си, че работят "прекалено много" и малко време прекарват вкъщи, всъщност тези жени никога не са работи сериозна работа. Ако бяха, тогава щяха да знаят за какъв гърч иде реч, за какво напрежение, за каква консумация на време става дума. Ама, вие, лиглите..... мама меси, татко носи, а мъжът за всичко останало е отговорен!!! Как не вие срам! Седите по цял ден вкъщи, утрепвате се от постигни в тоя форум - това значи много свободно време, нали го виждам, в болнични съм и по цял ден съм тук. НО за вас това не изключение, а ежедневие. И после, искате мъжа вкъщи до вас! Кой да компенсира упорития ви мързел и хленчене? Ужас, повръща ми се ..... и адски ме срам, че съм от вашия пол в такива моменти!

# 140
  • Мнения: 46 526
silviti, айде малко по-кротко, повечето жени тук след майчиството работят наравно с мъжете си, ама не съм чула една да ревне, че вечер няма сили да си свърши задълженията като майка и жена. Като нямаш дете е лесно да говориш, но като дойде и цял ден си работила (като детегледачка), тогава пак ела ми напиши, че трябва да приеме мъжът й дори вечер да не си е вкъщи  Crazy

Който има желание успява да намери време за всичко - да бъде и баща, и мъж, и да работи, а който иска да избегне някои задължения, винаги може да си намери работа с мнооооого дълго работно време. Ама, да мислят, когато създават семейство и деца, а не после  Peace

Последна редакция: ср, 20 май 2009, 10:15 от Не се сърди, човече

# 141
  • Мнения: 185
silviti, айде малко по-кротко, повечето жени тук след майчиството работят наравно с мъжете си, ама не съм чула една да ревне, че вечер няма сили да си свърши задълженията като майка и жена. Като нямаш дете е лесно да говориш, но като дойде и цял ден си работила (като детегледачка), тогава пак ела ми напиши, че трябва да приеме мъжът й дори вечер да си е вкъщи  Crazy

Който има желание успява да намери време за всичко - да бъде и баща, и мъж, и да работи, а който иска да избегне някои задължения, винаги може да си намери работа с мнооооого дълго работно време. Ама, да мислят, когато създават семейство и деца, а не после  Peace

Ти прочете ли цялата тема? Статистиката е еднозначна, с много малко изключения! Всички искат мъжете им да са вкъщи. Сега питам, за да се уверя, че съм разбрала правилно?

Жената е в майчинство. По цял ден се занимава с детето, което е огромен труд и заедно с това върши домашната работа.,

Мъжът е на работа, дори с извъннормено работено време, за да издържа семейството.

И накрая, същия този мъж да се прибере по-рано, за да поеме част от нашата работа вкъщи.

Това е издевателство. Свидетел съм на такава ситуация. Братовчедка ми така тормози мъжа си. Най-малкото не е честно. Продължавам да се чудя и възмущавам, нищо, че нямам дете още.

П.С. На няколко пъти искам да ти пусна лично с-е, не съм виждала толкова хубаво момиченце като на аватара ти. Сигурно е дъщеря ти. И аз мечтая за такова, ако може същата хубавица Simple Smile

# 142
  • Мнения: 185
Не, наистина се побърках от цял ден седене във форума. Не ми понася добре.

До преди малко бях в тема за "гадните свекърви". Отвсякъде оплаквания за това как  свекървите си натрапват неисканата помощ.

Сега, о чудо! Сега разбирам пък от тази тема, че повечето жени изнемогват от работата вкъщи и грижите покрай детето и отчаяно се нуждаят от помощта на съпрузите си.

Не мога да повярвам. Обяснете, pls.

# 143
  • Мнения: 46 526
... Мъжът е на работа, дори с извъннормено работено време, за да издържа семейството ...

Може и да греша, но тук не става въпрос за семействата в крайна финансова нужда. Тях ги оправдавам. Но когато създадеш дом и дете, трябва да се опиташ да ги вмъкнеш графика си, даже обратното - графика да го нагодиш, спрямо тях. Знам какво е, нашата работа също е на ненормирано работно време, но човек има ли желание, намира и начин, не може 24 часа да висиш в офиса. И нещо, което въобще не е пренебрегване - след като приключи майчинството и жената тръгне на работа наравно с него, познай дали нещо се променя ... Или тогава той ще е по-малко уморен?  Laughing


...П.С. На няколко пъти искам да ти пусна лично с-е, не съм виждала толкова хубаво момиченце като на аватара ти. Сигурно е дъщеря ти. И аз мечтая за такова, ако може същата хубавица Simple Smile

Пожелавам ти го, но дано ти се падне някое малко по-кротичко, защото като бях вкъщи с нея още със ставането ми идеше да му звънна "Прибирай сеееееееееее"  Mr. Green

... Сега разбирам пък от тази тема, че повечето жени изнемогват от работата вкъщи и грижите покрай детето и отчаяно се нуждаят от помощта на съпрузите си ...

На мен никога не ми е тежало кой знае колко, въпреки, че в определена възраст ми беше доста тежко, мъжът ми обаче винаги е казвал, че му е по-лесно в офиса, отколкото вкъщи с нея, така че ти сама прецени ...

# 144
  • Мнения: 185
... Мъжът е на работа, дори с извъннормено работено време, за да издържа семейството ...

Може и да греша, но тук не става въпрос за семействата в крайна финансова нужда. Тях ги оправдавам. Но когато създадеш дом и дете, трябва да се опиташ да ги вмъкнеш графика си, даже обратното - графика да го нагодиш, спрямо тях. Знам какво е, нашата работа също е на ненормирано работно време, но човек има ли желание, намира и начин, не може 24 часа да висиш в офиса. И нещо, което въобще не е пренебрегване - след като приключи майчинството и жената тръгне на работа наравно с него, познай дали нещо се променя ... Или тогава той ще е по-малко уморен?  Laughing


...П.С. На няколко пъти искам да ти пусна лично с-е, не съм виждала толкова хубаво момиченце като на аватара ти. Сигурно е дъщеря ти. И аз мечтая за такова, ако може същата хубавица Simple Smile

Пожелавам ти го, но дано ти се падне някое малко по-кротичко, защото като бях вкъщи с нея още със ставането ми идеше да му звънна "Прибирай сеееееееееее"  Mr. Green

... Сега разбирам пък от тази тема, че повечето жени изнемогват от работата вкъщи и грижите покрай детето и отчаяно се нуждаят от помощта на съпрузите си ...

На мен никога не ми е тежало кой знае колко, въпреки, че в определена възраст ми беше доста тежко, мъжът ми обаче винаги е казвал, че му е по-лесно в офиса, отколкото вкъщи с нея, така че ти сама прецени ...



Виж, не разглеждаме крайни ситуации. Най-малко крайна финансова нужда. Истината е, че трябва много да се работи и да се изкарват пари, колкото се може повече (без да изпадаме в нездрава алчност). Тези пари са за теб, за него и най-вече за детето!

# 145
  • Мнения: 46 526
Виж, не разглеждаме крайни ситуации. Най-малко крайна финансова нужда. Истината е, че трябва много да се работи и да се изкарват пари, колкото се може повече (без да изпадаме в нездрава алчност). Тези пари са за теб, за него и най-вече за детето!

Ами за мен това е крайна ситуация, но пък всеки си подрежда приоритетите, ако са еднакви за двамата, без значение в коя посока, всичко ще е наред  Peace

# 146
До Silviti:
Пате, ти още нямаш деца. Вярвай ми, много си гола и боса в живота и много неща още не разбираш. Порасни с няколко години, роди си едно-две-три-четири дечица, почни да се грижиш за тях, а не само за себе си, пък тогава ще запееш друга песен.

# 147
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Моята жена иска винаги да съм на разположение, а в същото време и достатъчно пари да имаме. Кажете ми как да стане?
 Искам да питам и дамите какви мъже предпочитат: - такива, които постоянно са в къщи, грижат се за децата и и помагат за всичко, но с една заплата, или такива , дето се прибират, само вечер, но пък разполагат с достатъчно пари?
 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 newsm78                

Предпочитам от първия тип, от втория бих приела само временно!
А да разполагаш с една заплата не означава непременно, че тази заплата е недостатъчна. newsm78

# 148
  • Мнения: 458
Предпочитам мъжа ми да бъде повече време с мен и детето, отколкото да работи денонощно. Парите не са най-важното нещо. Все пак не съм се омъжила за гардероба и не ми се разговаря с него. Един път се живее, живота е прекалено ценен, за да го прекарваме в бачкане.

На мен ми е нужен мъж в къщи, да помага в отглеждането на детето, защото Иво е доста агресивен и трябва твърда ръка. Аз не мога да се справя с отглеждането на хиперактивно момче.   А за парите - аз и в момента изкарвам достатъчно , за да си позволя да помоля мъжа ми да не работи извънредно или нещо допълнително/частно.

# 149
  • Мнения: 69
  Искам или не нашия тати е от втория тип , не се оплаквам , когато сме заедно си наваксваме(през по4ивните дни, 4е даже ни остава време и да се поскараме  Joy)
   На някои маи много му се е насъбрало    Whistling   

Общи условия

Активация на акаунт