Мислили ли сте...

  • 4 580
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 351
Мен малко ми се заплете тука закона.. Нали на "онзи чичо" не са му давали племенницата? Та ако аз умра, детето се дава на родителите ми... Ама ако преди да навърши 18 години починат и те... Тогава брат ми (вуйчо и) може ли да я гледа или трябва да води дело?

# 61
  • Мнения: 4 458
Мен малко ми се заплете тука закона.. Нали на "онзи чичо" не са му давали племенницата? Та ако аз умра, детето се дава на родителите ми... Ама ако преди да навърши 18 години починат и те... Тогава брат ми (вуйчо и) може ли да я гледа или трябва да води дело?

Родителите на мАжО са на ред ако и той е някъде по другите измерения

# 62
  • Мнения: 351
Благодаря за отговора , kiara,  но при мен баща и другата рода ги няма. Така, че мисълта ми е за брат ми... той малко лентяй се пада, но я обича и съм сигурна, че ще е някакъв вариант:)

# 63
  • Мнения: X
Всички тук сме самотни родители. В голямата си част се грижим сами за децата си - мислили ли сте кой ще се грижи за детето/децата ви ако нещо /не дай си Боже/ се случи с вас?


хахаххаахахха
ще умра
мислила съм, даже съм го пазарила
върви в комплект с имот, така че мисля желаещи ще има
да, една приятелка, викам тъй и тъй ще осиновяваш, а осинови мойто, ей го на -отгледано даже, възпитано, познаваш го Крисето, усмихнато дете, добре гледано, само малко недохранено, ма то не е от немане, просто гена му такъв, онзи беше 50 кила с мокри гащи
само не съм написала завещанието на имотите в нейна полза, че се посдърпахме напоследък, но и това ще стане
 Mr. Green
тя мъж си има, та не се знае на мойто Крисе дал няма да са му по-задоволени потребностите у тех

а сериозно - най-вероятно моите родители ще го гледат, но пък аз точно това искам да избегна, още един кат мене не ща да създават, мерси, повече вреда отколкото полза там, та ни на тях, ни на баща им искам да го давам, сериозно, не са достатъчно добри за гледане на моето дете, сори, та засега съм се съсредотОчила върху оцеляването си - сиреч внимавам да не ми падне саксия на главата, за застраховка в момента пари нямам, мисля след 1 година да я направя, тогава Исе надявам се да ми съдействаш с инфо

# 64
  • Мнения: X
Да не си ядосала някой добре облечен бизнесмен. Laughing

Аз освен това, друго не правя  Joy Но като правило адвокатите не ги убиват, щото друг ще дойде на тяхно място - много сме и все гадни  Joy Joy

Интересно ми беше дали сте мислили и вие и как сте го решили този въпрос.
и аз това правя почти постоянно
щот ако не от друго, по софийските улици мож да се инфарктира много бързо
еле ако ходиш с дете, оня с джипа мож да не ни прегази, но следващия вероятно ще прегази Крисето някой път след като секунди преди това е останало сираче, та аз не мисля да се гътвам, но цяла България внасяща се в Сф ще се погрижи със сигурност, то не остана въздух за дишане в тоя град, няма да сме вечни, бъдете спокойни

# 65
  • Мнения: 671
Боже,в какъв размисъл ме хвърлихте.... newsm78
Ако взема че се гътна,на кой да си пласирам отрочето.Някоя иска ли го за зет. Rolling Eyes
Щото донора няма да го иска,просто ще откаже да го приеме.Гаранция. Naughty
И какво следва-баба,вуйчо или държавата. Sick
А сега де?

# 66
  • Мнения: 463
Мисля от няколко дни на тази тема,все изход трябва да има.Дойде ми на ум поне настойник не мога ли да и определя,за  важни неща поне БНД да трябва да поиска разрешение?Не ми се ще еднолична власт да има.Ужасена съм от тази идея!

# 67
  • Мнения: 4 458
БНД не се ли води и настойник на детето? До колкото знам настойника се определя при липса на родители

Общи условия

Активация на акаунт