Мъката ме задушава

  • 5 516
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
Мила Мегита, преди 5год. също загубих близък до сърцето ми човек и зная как се чувстваш.   Нас ни раздели "най-добрата ми  приятелка". Ако не беше тя сигурно щяхме да сме заедно. Той беше първата, голямата любов. Но годините минават и се срещнах със сегашния ми приятел и сме заедно вече 7год. Понякога се сещам за последната ни среща и за това, което си казахме. Беше няколко дни преди да катастрофира. Искаше да се върна при него, макар добре да знаеше, че ходя със сегашния ми приятел вече 2год. Каза ми, че най-голямата грешка, която е правил, е да ме остави и че ме обича. Казах му, че аз също съм го обичала и той го е знаел и въпреки това ме  е оставил. Последните ми думи към него бяха "където плюя-не ближа". Когато разбрах, че е починал, бях с приятеля си /той знаеше, че сме имали връзка/.  Попитаме дали ми е тежко, отговорих му-да! И той ми каза: "поплачи си, ще ти олекне". Така и направих - плаках един път и повече не съм. Така че поплачи си, помага. Извинявам се, че писах много, дано да ти стане поне малко по-леко. Времето лекува.     

# 31
  • Мнения: 654
мъката трябва да излезе,ще плачеш или ще викаш,ако трябва и ще строшиш нещо.ти реши,но защо говориш за свекървата,а не за съпруга си.поговори с него той е най-добрия ти приятел.

# 32
  • Мнения: 1 975
Мегита, аз също съм от Бс и чух за случилото се преди няколко дни и доколкото знам , му правиха животоспасяваща операция, но не знаех, че е починал. Искрено съжалявам за момчето и те разбирам , защото явно все още означава нещо за теб! Поплачи си тайно, запали една свещичка за него и ще ти олекне!  Cry За съжаление такива неща се случват все по-често...


Такъв е живота мила, не се измъчвай за нещо, което не можеш да промениш. Гушни бебчо и гледай напред Hug Hug Hug

# 33
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
значи, понеже не става дума за момиче - твоя приятелка, а за бивше твое гадже, трябва да се радваш, че не ти е мъж и сега не си вдовица. ГОЛЯМА теория, а?

Реви си, пали си свещичка, опитвай да не си прикриваш чувствата пред никой. Какво значи- ще ме разпитва свеки... ай да си гледа работата. Човек има минало, настояще и бъдеще...
Хората не са бездушни същества... И не всички са прикрити душици или катили.
Така, че напълно те разбирам и съчувствам. Гуш  Hug

# 34
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Имам нужда да чета толкова позитивни постове  Hug
 Благодаря ви, имах нужда от вашата подкрепа и за това споделих болката си. Наистина не трябва да ми пука от никой, важното е, че мъжа ми ме разбира и ме подкрепя.
 Олеква ми когато ви чета  Hug

# 35
  • Мнения: 125
Напълно те разбирам.Миналия месец преживях същия шок.Научих,че братовчед на майка ми е бил застрелян,както си е обработвал нивата.Беше чудесен човек.Още не се знае кой е убиеца и защо е бил убит.Но се съмнявам,че някога ще разберем.
Кураж,живота продължава.

# 36
  • Мнения: 2 414
Ужасно много съжалявам за загубата ти. Cry
Не знам какво друго да кажа-пожелавам ти по-бързо да преодолееш загубата. Hug

# 37
  • Мнения: 1 008
Отиди на църква, запали свещичка и си поплачи на воля.
Hug

# 38
  • Мнения: 884
Естествено е, че се чувстваш тъжна, че скърбиш, щом става въпрос за скъп човек...независимо  дали той е част от миналото или от настоящето ти.Една жена не може да изтрие от спомените си всички мъже, които е познавала, преди да срещне съпруга си, особено тези, с които е свързана първата целувка, първия секс, или просто е запазила приятен спомен за нещо друго.
 Мисля си за "моите" мъже-разбира се, ще се почувствам тъжна, ако на някой от тях се случи нещо подобно...Поплачи си, запали свещичка , и запази явно добрия спомен за него!

# 39
  • София
  • Мнения: 11 711
Мегита влез в банята и под душа се нареви.Там вероятно няма да има кой да те чуе.
Отиди на църква и запали свещичка.

Определено се замислям за изповед, може би това ще ми помогне да си излея всичко което исках да му кажа и остана премълчано  Cry

Нпарави го!Вероятно ще ти олекне...
Не знам защо хората смятат,че миналото се зачертава с лека ръка.

# 40
  • Мнения: 2 908
Знаеш ли-не съм губила гадже,съпруг,но го приравнявам,като да изгубиш който и да е близък,любим човек.Нищо не може да помогне,освен да си поплачеш,както са казали всички тук-аз плача най-добре,най-пречистващо под душа,там никой не ме чува,разбира,всичко се отмива,свещ вече си запалила,ако смяташ,че може да ти олекне-изповядай се PeaceВсичко ще отмине,трябва време....С всичките си роднини и приятели имаме неспоменати неща,несподелени думи,които е трябвало да бъдат казани...за съжаление,винаги,когато човек си отива разбираме,че е имало много още какво да му кажем,а не сме го направили. Tired

# 41
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Всеки ден когато съм си в Бургас минавам покрай тази дискотека, докато се разхождам с детенце  Sad...
 Днес си поплаках доста и малко ми олекна  Sad
 Наистина не осъзнаваме нещата докато не се случи нещо такова и съжаляваме за много неща  Cry
 След месец ще се прибера там и ще мина покрай дискотеката и ще положа цвете защото на гроба му едва ли ще имам смелост да отида  Cry

# 42
  • Мнения: 1 447
Съжалявам за загубата ти!Нека почива в мир!Не се чувствай виновна,заради чувствата си или това,че не си му се извинила за нещо.Вечер,преди да заспиш,мислено му кажи всичко,което си искала да му кажеш-може и да се почувстваш малко по-добре. Sad

# 43
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 325
Винаги боли, когато близък човек си отива. Съжалявам!
Помни за него само хубавите неща, споменът ...

# 44
  • Мнения: 261
http://www.vbox7.com/play:a59562a8  -  Мегита послушай тази песен,аз често го правя,поплаквам си и поне за момент ми олеква,до следващият път есествено,когато отново си я пускам

Общи условия

Активация на акаунт