БЕБЕТА ЮНИ 27 :-)

  • 10 817
  • 289
  •   1
Отговори
# 270
  • Miami
  • Мнения: 413
Добро утро момичета  Hug
Аз пък съм егати кукувицата, като стане 7 и не мога да спя вече Sad

катенце от гинипрала не ти ли минават болките? Моя го намалиха вече на 3 х 1/2 и между тях по едно но шпа. Много е неприятно това лежане, но устискай още малко, после с бебчо ще се разхождате Hug

# 271
  • София
  • Мнения: 226
ALISA, какви са тези ампули ТОТHEMA? Лекарство ли е или хранителна добавка. Кажи моля те.

# 272
  • Мнения: 10
Добро утро! Hug  food010
Аз пък съм егати кукувицата, като стане 7 и не мога да спя вече Sad
и аз съм същата , но се въртя и се опитвам да не ставам! Shocked
На мен работата също много ми липсва, ама ще почака Naughty и то -доста Mr. Green
И аз мажа тумбака обилно с мас, че.... само той не се е нацепил и се надявам поне него да опазя Praynig
In4oka тия твойте шефове големи гадняри Twisted Evil
Валентина усещам че скоро ще им покажеш на твойте работодатели от къде извира бензина hahaha
Днес го ударих на мързел  Mr. Green цял ден в леглото с дистанционните и кратки почивки пред компютъра. Много добре ми се отрази! Утре ще видя дали да не продължа в същия дух  Wink
аз съм така вече 4 месеца   typeuu , също и така   phoneuu, и  wash hang newsm79 1dishes, но вчера мъжа ми купи пералня със сушилня и съдомиалня, така че скоро някои неща ще отпаднат  Joy и ще имам повече време за  baby
Ние ще се качим до Боровец за 2 дни днес малко на чист въздух, така че приятна почивка ви пожелавам!  bouquet

# 273
  • Разград
  • Мнения: 377
 Добро утро и от мен!  Heart Eyes
_ALISA_, и аз като теб си вдигнах хемоглобина, но ето че след месец и пак трябва да пия. Явно като сме бременни и като тръгне да пада се вдига, но после пак. 
mimchence, мъжът ти наистина има вкус. Всичките дрешки са разкошни. 
marvele, ампулите са френски и са много хубави и на вкус. На мен ми ги изписаха като вид лечение, а на другите не знам как.
katentze, това с болките е много гадно. Какво ти казват лекарите? Защо продължава да те боли? Ами да ти изпишат нещо, то така търпи ли се. Не може да няма нещо дето да помага, но ти си стискай пък дано ти олекне, миличка!
kaka Maya, ти си почти на финалната права. Браво, много ти се радвам.
Гали, столчето което показа според мен е много хубаво, а и е на добра цена.
Май имах още да пиша, но сега не се сещам. Нищо де после пак. Желая ви топъл и слънчев уикенд.  Hug

# 274
  • Разград
  • Мнения: 377
geneva2008, миличка, що не вземеш и нас?  Blush Много съм скромна, ама не се стърпях. Браво на вас и хубаво да си изкарате и да си починете от всичко.  Hug

# 275
  • Мнения: 212
и аз да кажа - добро утро Simple Smile

цяла нощ се въртя като пумпал а на сутринта ми се спи... ама не мога да лежа повече - то ставите ме скъсват от болки..... при вас как е?

приятен и слънчев ден желая на всички   bouquet

адашче, иска ми се само да мина 37 седмица...

# 276
  • Русе
  • Мнения: 626
Добро утро!   bouquet

geneva2008, бия те по почивка - аз съм в болничен от Димитровден  Mr. Green м/у другото аз съм комбинирана пералня и сушилня и няма да кажа колко хубава работа ми върши вече почти 4 години! Просто е вълшебство! А ако се намери някой да изгледи вместо мен  Heart Eyes  Hug   bouquet А за съдомиялнята - нямам място в кухнята къде да я сложа - на ден цапаме по максимум 4 чинии, а откакто съм си вкъщи и не готвя много  Mr. Green

От ранни зори съм се цопнала на компа и си избирам красоти за моето съкровище, а и за мен  Wink харесах една люлка / шезлонг http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/ … /products_id/3631 а ето и една Къщичка откривател http://www.igra4kite.com/product_info.php?products_id=3689

Да ви пожелая хубави слънчеви дни и много любов, и приятни ритничета   bouquet

# 277
  • Разград
  • Мнения: 377
rallii, скъпа аз съм болничен от самото начало откакто разбрахме че съм бременна. Така че на мен вече съвсем ми писна да стоя в къщи, ама като се налага няма как.
kaka Maya, стискам ти палци да изкараш още. Малко остана така че спокойно и си почивай!  Hug

# 278
  • Мнения: 80
Добро утро и от мен  bouquet!Обсъждали сте доста неща,а пък аз 2дни не можах да пиша Sad,само гледах да чета за да не изоставам!
yolk вече се повтарям с другите, но дъщеря ти наистина е едно малко бижу!Успях да я покажа на колежките даже вчера и те като мен ахкаха и охкаха!
geneva браво на мъжлето,чудна снимчица!И честити придобивки! Peace
kaka Maya да ти кажа от спане само на ляво и на дясно(по гръб от 2м. вече не става)имам такива болки в краката,че нощем към 2-3ч. като се събудя ставам на разходка да не събудя мъжа.Не знам обаче ти как издържаш нали трябва повечко да полежаваш!
П.П. между другото съм ти кака ноември ставам на 31г. Wink
Аз пък вчера бях на консултация и доки направо ме шашна Shocked!Гледа малката и казва"Браво бе много сте големи!Глава 8,6см. тегло 1650гр. направо си отговаряте на 32-33г.с.!!!"Аз се изумих, какво е това нещо та ние сме в 30г.с. Shocked!Викам й, " какво е това голямо бебе  newsm78?"а тя умря от смях жената и ми казва"че вие с таткото да не сте малки" Laughing.Така се притесних нали всички сме чували за гестационнен диабет!Доки обаче ми обясни, че  бебочка си отговаря като зрялост на 30г.с. в която е,просто си расте едра!Зарадвах се най-накрая,че всичко е наред и като излязохме от кабинета веднага звъня да се похваля на майка ми!А тя"леле,мамо това дете след 2м. как ще излезе  Thinking?".Цял ден после бях на двете крайности:ту умирам от кеф,че сме големи,ту ме обхваща паника от раждането!Между другото доки каза да наблегна на водата за да помогна на бебка да се завърти!Да сте чували подобно нещо newsm78?

# 279
  • Мнения: 3 743
Добро утро!

maia_а, благодаря ти за отговора. и на мен ми се струва, че няма нужда от ново столче при положение, че се ползва няколко месеца, пък и мамчето, което го продава ми е колежка от работата.

за спането, сигурно се повтарям, ама си спя спокойно, понякога ми изтръпват краката и ми се запушва носа, и задължително ставам до тоалетна, ама това е. Ама, аз съм пред компютъра поне 12-13 часа на ден и се разхождам минимум 1 час на ден и се изморявам порядъчно. Ще видим, как ще се чувствам, като изляза в болничен.
Ами бебка ме щади, не мога се оплача.

Пазете се!
 Hug

# 280
Добро утро  Hug стига толкова сън..

ALISA, какви са тези ампули ТОТHEMA? Лекарство ли е или хранителна добавка. Кажи моля те.

А лекарство са защото едвали биха си позволили с този падащ хемоглобин да ми изпишат хранителна добавка. Но опаковката с листовката я дадох на едно друго майче и немога нищо да цитирам със сигурност.
Ти си питай лекаря да ти ги изпише, но те и без рецепта се дават де  Hug

Аз пък егоистка вчера забравих да кажа за бебето бе, само за мен си се похвалих тц тц .Човека е вече 1200 гр. и за мое съжаление се е завъртял с главата на долу..
Съжаление защото се надявам на секцио и вчера вече казах на доки, а той ме отряза  Crossing Arms а пък за епидорална упойка незнам дали ще стане щото  с тази протузия на кръста не било така лесно и като дойде май месец ще си поискам аз телефона на анестезиолога да си поговорим и с него, пък моя нека си повтаря има време.  Praynig

Катенце отивай на доки като те боли, и обеснявай им по цветно, че те трудно се трогват.

Леле колко написах а още не съм станала и кафе да пия, днеска ще съм като латерна.
Аиде хубав съботен ден на всички   bouquet

# 281
  • Мнения: 279
Цитат
katentze, това с болките е много гадно. Какво ти казват лекарите? Защо продължава да те боли? Ами да ти изпишат нещо, то така търпи ли се. Не може да няма нещо дето да помага, но ти си стискай пък дано ти олекне, миличка!
Ми аз пия гинепрал, магнерот също за контракциите. Ама тя тая болка е друга, като някакво разтягане на коремната стена и с болка, сякаш ми опъва... newsm78
В понеделник съм на лекар, дано не е нещо сериозно Praynig
А, аз макар и да будувам вечерта, после се събуждам в 7 Rolling EyesАма аз цял ден съм в леглото и сигурно и не мога да се изморя. А напоследък и какви гадни сънища сънувам-голяма гадост. Сигурно е от страх.
ksenia, аз не съм чувала това за водата. Знам ,че е хубаво по принцип да се пие повече , ама за да се завърти бебчо не знам..

Последна редакция: сб, 05 апр 2008, 11:11 от katentze

# 282
  • Мнения: 212
_ALISA_   това че бебо е с главата надолу не съвсем означава че не можеш да родиш секцио по желание.  твоя доки навярно те насочва към естествено раждане защото е по добрия вариант за теб самата... ама ако кажеш че искаш секцио - никой не може да ти откаже. това е проверена информация Simple Smile  Wink

# 283
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен Simple Smile
Да се отчета и аз.
Добре дошли на новите мами!
Бързо възстановяване на тези които не се чувстват добре!
Някои беше казал, че му се вие свят и аз съм така много често. Даже някой път като се наведа или клекна като се изправя и звездички ми се въртят пред погледа!
Приятен week end на всички и се пазете Simple Smile  Hug

# 284
  • Miami
  • Мнения: 413
kaka Maya ти как ще раждаш? Нормално или секцио?
Алиса и аз не съм чувала това за водата!
Катенце може да не е нещо сериозно, ами просто да ти се разтяга корема и да се намества бебето, ти нали си много слабичка. Но питай все пак док  Peace

Абе, къде се изгубиха Трънчето и Слийпинг бюти  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт