БЕБЕТА ЮНИ 27 :-)

  • 10 801
  • 289
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 212
Kory   да ти кажа аз май нямам голям избор и се нагласям психически за секцио. едното бебче е с главата надолу а другото с дупето.... ама незнам още на 100%. определено по добрия вариант е нормалното раждане ама... квото сабя покаже

# 286
  • Мнения: 3 743
Кака Мая, представям си как се чувстваш с двете съкровища в тебе Hug
Ти говори ли вече със Славова за екипа за раждане? Аз мисля да питам на 14.04, когато съм на ЖК.

# 287
  • Мнения: 15
Добри утро и от мен!  bouquet
Аз чак сега се събудих Embarassed.Какво ми става-незнам...Почнала съм да спя над 10 часа на нощ newsm78 Ама няма лошо Wink

ALISA благодаря,че ми каза за тези ампули.Ще говоря с доктора.Май те са ми последното спасение,защото съвсем се отчаях...

А за зехтина...понамирисва да!Вчера като се намазах и си ляхам,а приятеля ми вика "Все едно съм си легнала със един голям пържен картоф... Joy" Уф...и на мен едно гадно ми стана,че мириша на запръжка,та сега си мисля с какво да го смеся та да притъпя малко миризмата на пържено Rolling Eyes?!А иначе и аз само с бяла теениска спя!

geneva2008 приятно изкарване на Боровец.Много ти завиждам,защото и аз го карах моя да ходим някъде,ама тази работа....
 ooooh!

# 288
  newsm10 stork-girl
Zdraveite!Snetarpenie gi chakame malkite pilencha kyllmg
Lek i sporen den ot men.

# 289
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Ама кога станаха 15-страници.  Shocked Мисля, че е време за нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт