Нивея са мошеници!

  • 16 741
  • 176
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
От играта, която тече в момента не се печели нищо. Купила съм си вече 5 продукта - 1 мляко за разгримиране и шампоана, балсама, пяната и лака от серията Даймъндс глосс, за да ги пробвам. Реших днес да изпратя кодовете на всичките и нито един не печелеше. Оплаках се на приятелките ми. И те имат поне по 3 продукта и нито един не печели нищичко.
Не че съм им за тъпите подаръци ама сигурно има хора, които ще изберат техните продукти не заради качеството, а заради играта. Раздаваха по едно време листовки по супермаркетите, че едва ли не всеки втори печели. Не е така! Ако някой е спечелил нещо моля да сподели, та поне да разберем, че има някой късметлия, намазал от хилядите им подаръци!

И не на последно място искам да кажа, че серията Даймънд Глосс  не струва!!! Особено пяната  е най-ужасното нещо, което съм си слагала на косата. Блясък няма, така че въпростните продукти отиват в кофата!
И още - адски са развалили качеството на всичко от шампоаните до млеката за тяло. За бронзиращия им лосион няма да говоря защото няма такъв боклук  Sick  #Cussing out
Вече дори класическия им крем, който преди беше страхотен в момента е на ниво нискокачествена българска козметика!  #Cussing out

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 09:07 от Tony_in_love

# 1
  • варна
  • Мнения: 1 830
Вчера пратих 2 кода от шампоаните им , разбира се не спечелих нищо Mr. Green.И на мен ще ми е интересно дали има спечелили Thinking

Последна редакция: пн, 31 мар 2008, 22:51 от mimi_82

# 2
  • Мнения: 2 414
Аз тъкмо се каних на пяната от серията-благодаря,че сподели. Hug

# 3
  • Мнения: 234
Купих и аз вчера едно кремче, обаче още не съм пуснала кода. Сега ще го пусна, че ми стана интересно и ще пиша дали съм спечелила  Whistling

# 4
  • Мнения: 234
Ни пичели  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 282
Само Нивея-та да бяха така. Изобщо не разчитам на това да спечеля каквото и да било, от която и да било фирма, марка и т.н. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 779
Само Нивея-та да бяха така. Изобщо не разчитам на това да спечеля каквото и да било, от която и да било фирма, марка и т.н. Rolling Eyes
    Peace то не може вси4ки да спе4елят от "хилядите"награди,защото си нямаме на представа реално колко хора у4астват-много..аз съм пе4елила от подобни игри.късметлийка съм Blush....и при по-големите фирми,когато става на въпрос за награди не нагласят нещата,имам близки пе4елили доста големи награди,аз само малки съм

# 7
  • Мнения: 3 830
"мошеник" се пише, едно "н". Rolling Eyes

Как не разбрахте, че всички тези игри, промоции и т.н. са просто за да увеличат печалбите на марката, да им се купуват продуктите, а не да дават награди?

Често им казвам на тези игри и на онези по телевизиите, че са създадени, за да броят глупаците в България. Лошото е, че никога не могат да се преброят, защото е пълно с такива hahaha Joy

# 8
  • Мнения: 3 830
И още нещо... знаете ли колко продукти на Нивеа има на пазара, във всеки един град, във всеки квартал, във всяко едно магазинче? Като погледнете реално, какъв Ви е шансът да уцелите някоя дреболия?

И на всичкото отгоре печелят от смс-ите Ви. Ето на това му викам "маркетингова стратегия"  hahaha Joy hahaha Joy hahaha

# 9
  • Мнения: 779
"мошеник" се пише, едно "н". Rolling Eyes

Как не разбрахте, че всички тези игри, промоции и т.н. са просто за да увеличат печалбите на марката, да им се купуват продуктите, а не да дават награди?

Често им казвам на тези игри и на онези по телевизиите, че са създадени, за да броят глупаците в България. Лошото е, че никога не могат да се преброят, защото е пълно с такива hahaha Joy

да,те са,за да увели4ат интереса към марката!реални награди дават кола,сони,ейвън,..награди,които съм пе4елила са дискове,козметика,вино,както казах мои близки спе4елиха кола!..но тези по телевизията са менте определено hahaha

# 10
  • Мнения: 5 173

Често им казвам на тези игри и на онези по телевизиите, че са създадени, за да броят глупаците в България. Лошото е, че никога не могат да се преброят, защото е пълно с такива hahaha Joy

hahaha hahaha hahaha

# 11
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
В тази игра не съм участвала но ако сравня с играта на кока кола лайт там изпих поне 20 бутилки  и пуснах сума смс-и за сребърните бижута. Накрая реших да им се обаждам че са мошенници и нищо не печеля и взех че спечелих сребърен пръстен. Вярно че беше пълен боклук, но все пак печалба. та може и тук да е така - рядко, но все пак да се печели.

# 12
  • Мнения: 3 830
В тази игра не съм участвала но ако сравня с играта на кока кола лайт там изпих поне 20 бутилки  и пуснах сума смс-и за сребърните бижута. Накрая реших да им се обаждам че са мошенници и нищо не печеля и взех че спечелих сребърен пръстен. Вярно че беше пълен боклук, но все пак печалба. та може и тук да е така - рядко, но все пак да се печели.


Ти с тези двадесет смс-а си си го изплатила(че и отгоре) този пръстен!

# 13
  • Мнения: 2 211
Как не разбрахте, че всички тези игри, промоции и т.н. са просто за да увеличат печалбите на марката, да им се купуват продуктите, а не да дават награди?


Разбрали сме, разбрали сме! Никога не участвам в такива игри, не го провете и вие, безмислено е.

П.П. Съчувствам на авторката на темата.

# 14
  • Мнения: 1 107
В интерес на истината не купувам нищо на Нивея-още преди години сестра ми ме предупреди, че специално козметиката за коса е под всякаква критика. Интересно обаче, половинката много се радва на мъжката им серия-шампоан, кремове за лице....явно се стараят повече, като имат по-малък сегмент клиенти Wink

# 15
  • Мнения: 3 830
Как не разбрахте, че всички тези игри, промоции и т.н. са просто за да увеличат печалбите на марката, да им се купуват продуктите, а не да дават награди?


Разбрали сме, разбрали сме! Никога не участвам в такива игри, не го провете и вие, безмислено е.

Явно много хора не са разбрали Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 193
И аз съм, от не спечелилите  Mr. Green Не, че съм се и надявала  Wink
Преди 3 год. бях спечелила един колан, още го чакам  newsm78 ( мисля, че от антицелулитната им серия  #Cussing out).              

# 17
  • Мнения: 1 875
Аз си бях купила 5 хидратиращи маски за лице, на 28.02., преди започването на "играта", изпратих номерата  на самия 1.03., един след друг - не печеля, естествено, но пък се сдобих с ултратъпа картинка - някаква рекламка на Нивеа, в отговор на смс-а. hahaha Подчертавам - само една картинка, в отговор на 5 смс-а.  Joy
Амери hahaha Рекох, че съм объркала темата Hug

# 18
  • Мнения: 3 830
А колко струва единият смс?
 Joy

# 19
  • Мнения: 234
30 стотинки

# 20
  • Мнения: 113
 Поне смс-а не е 1,20 или 2.40, както при някои др. игри. А някой ползвал ли е шампоана Diamond gloss (не съм сигурна дали така се пише)?

# 21
  • Мнения: 293
Аз си купих рол-он и си пробвах късмета- спечелих някаква картинка Laughing

# 22
  • Мнения: 234
Е, те тази картика всички я печелят  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 912
от кога е играта? аз имам ролка и дезодорант, но са от около месец, може би.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз имам дезодорант и рол он със стикерчета, но не съм ги трила и пращала. УТре от интерес може да го сторя, по добре да пратим смс за кампанията на Мтел и децата с увреждания, отколкото да се надявам на някоя дреболия.

от кога е играта? аз имам ролка и дезодорант, но са от около месец, може би.

Щом са ти от месец би трябвало да имат и моите ги купих горе- долу преди месец. Виж дали имат лепнато условие за играта и място за търкане.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 912
няма  Rolling Eyes възможно ли е в магазина да са ми спестили вълненията и разходите по смс-и и да са ги отлепили?

# 26
  • Мнения: 234
Аз имам дезодорант и рол он със стикерчета, но не съм ги трила и пращала. УТре от интерес може да го сторя, по добре да пратим смс за кампанията на Мтел и децата с увреждания, отколкото да се надявам на някоя дреболии
Аз по такива кампании прашам винаги Peace

# 27
  • Мнения: X
Това с тези смс-и не е само при Нивеа, а по принцип. Наградите са малко, аз много рядко съм уцелвала нещо от такъв тип игри.
 ПП. Харесвам много от продуктите на тази марка.

# 28
  • Мнения: 35 961
и аз не печеля  Twisted Evil

# 29
  • Мнения: 4 371
Има един подфорум тук, Нивеа бейби се казва, оплачете се там Joy

# 30
  • Мнения: 2 211
Има един подфорум тук, Нивеа бейби се казва, оплачете се там Joy

 Joy Joy Joy
Блестяща идея!

# 31
  • Мнения: 249
3 кода пратих и нито един не печелеше Laughing

# 32
  • Мнения: 1 885
Оправих си заглавието.

Не съм ги купила заради играта и по принцип рядко се лъжа, но ето че покупката е факт.
Дано поне бебешките им продукти да са по-качествени!

Нека темата се възприема като предупреждение към всички които са склонни да закупят подобен продукт и заради играта.

# 33
  • Мнения: 2 926
На подобни игри никак не вярвам,нито пък купувам кофти козметика като Нивея.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 751
И аз не спечелих  Laughing

# 35
  • Мнения: 4 371
Дано поне бебешките им продукти да са по-качествени!
Хубави са им. А и само те имат мокри кърпички, които се пускат в тоалетната.

# 36
  • Мнения: 630
Два кода съм пуснала, не печеля

# 37
  • Мнения: 1 081
Аз също съм разочарована от въпросната марка! Продуктите им нямат нищо общо с тези, които се продават извън нашата мила Родина  Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 4 170
Наградата е кутия бонбони,не ми трябва и без това съм си  Animal Pig.А иначе аз съм много доволна от Nivea.

# 39
  • варна
  • Мнения: 564
Аз СПЕЧЕЛИХ!Купих си стик за подмишниците/който обожавам-няма и помен от изпотяване,камо ли да намирисвам Simple Smile/ ,изпратих кода и спечелих.Писаха ми да се обадя на един номер,обадих се-записаха ми координатите и казаха че до 1 месец куриер направо ще ми донесе печалбата-БОНБОНИ МЕРСИ/който също обожавам Laughing/Сега не знам,колко време ще се забавят/пуснах смс миналия понеделник/,но ще си чакам подаръка.Казаха само да пазя кода.

# 40
  • Мнения: 375
С ИЗТЕКЪЛ СРОК, КОЙТО СЕ ПРОМЕНЯ  ТУК В БГ . ВСИЧКИТЕ ПРОДУКТИ НА НИВЕЯ СА СТАРИ . МОЖЕ БИ САМО БЕБЕШКИТЕ СА ОК!

# 41
  • София
  • Мнения: 38 489
Аз още миналата година се бях излъгала на играта с СМСи и си накупих  сума неща.
Нищо не спечелих.
Тази година са много агресивни и отвсякъде ти тикат огледалната брошурка.
Но може би именно затова реших да ги бойкотирам.
Нищо няма да си взимам на Нивеа.  smile3534

# 42
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз лятото спечелих i-pod от дезодорант на НИвея. Получих си го и си го ползвам. В последния ен на промоцията една колежка ме накара да изпратя кода и спечелих. Две седмици по-късно се бях отчаяла, че ще получа каквото и да е и те ми го доставиха. За протокола - купих си 2бр от въпросния продукт от Метро.

# 43
  • Мнения: 249
Е, те тази картика всички я печелят  Peace



аз и картинка нямах,пинтии Joy

# 44
  • София
  • Мнения: 1 638
Доволна съм от някои продукти на Нивеа. Ползвам техните тампони за почистване на грим.
Бях много приятно впечатлена от техен душ гел.
Преди да почне промоцията бях купила едни тампони за грим. Видях стикерчето и реших да взема техния интимен гел и един душ гел. На 1.03 пуснах трите кода, които бяха непечеливхи. Получих кода, че съм от първите 1000 с 3 непечеливши кода, които печелят някакъв комплект на Нивеа. Следващата седмица се обадих за да се регистрирам на въпросния телефон. Още чакам куриер да ми донесе наградата. Любопитна съм какво съдържа!

Не учасвтам попринцип в такива игри! В редките случаи, когато съм пускала смс за нещо -  не съм печелила. Може да се каже, че за първи път печеля нещо...да видим дали изобщо ще го получа.

# 45
  • Мнения: 4 371
Аз лятото спечелих i-pod от дезодорант на НИвея.
Направо удари в земята всички пращащи кодове Laughing

# 46
  • Мнения: 1 243
Аз си взех от новия лак за коса - Даймънд глос, не е лош, да ви кажа!  Rolling Eyes Имам и стикер, но нямам ни най-малко намерение да пращам смс. Никога не съм пускала смс-и в подобни игри. Просто не им вярвам! Crossing Arms

# 47
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
От играта, която тече в момента не се печели нищо. Купила съм си вече 5 продукта - 1 мляко за разгримиране и шампоана, балсама, пяната и лака от серията Даймъндс глосс, за да ги пробвам. Реших днес да изпратя кодовете на всичките и нито един не печелеше. Оплаках се на приятелките ми. И те имат поне по 3 продукта и нито един не печели нищичко.
Не че съм им за тъпите подаръци ама сигурно има хора, които ще изберат техните продукти не заради качеството, а заради играта. Раздаваха по едно време листовки по супермаркетите, че едва ли не всеки втори печели. Не е така! Ако някой е спечелил нещо моля да сподели, та поне да разберем, че има някой късметлия, намазал от хилядите им подаръци!

И не на последно място искам да кажа, че серията Даймънд Глосс  не струва!!! Особено пяната  е най-ужасното нещо, което съм си слагала на косата. Блясък няма, така че въпростните продукти отиват в кофата!
И още - адски са развалили качеството на всичко от шампоаните до млеката за тяло. За бронзиращия им лосион няма да говоря защото няма такъв боклук  Sick  #Cussing out
Вече дори класическия им крем, който преди беше страхотен в момента е на ниво нискокачествена българска козметика!  #Cussing out
Ами че това не е от днес! Хубав и качествен продукт на Нивеа няма от времето на баба ми, когато дядо ми й носеше крем Нивеа от чужбина! От шампоан на въпросната марка ми е излизал най-отвратителния пърхот, и то преди десетина години.

# 48
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
С ИЗТЕКЪЛ СРОК, КОЙТО СЕ ПРОМЕНЯ  ТУК В БГ . ВСИЧКИТЕ ПРОДУКТИ НА НИВЕЯ СА СТАРИ . МОЖЕ БИ САМО БЕБЕШКИТЕ СА ОК!
Склонна съм да ти повярвам Rolling Eyes

# 49
  • София
  • Мнения: 1 638
Аз си бях купила 5 хидратиращи маски за лице, на 28.02., преди започването на "играта", изпратих номерата  на самия 1.03., един след друг - не печеля, естествено, но пък се сдобих с ултратъпа картинка - някаква рекламка на Нивеа, в отговор на смс-а. hahaha Подчертавам - само една картинка, в отговор на 5 смс-а.  Joy
Амери hahaha Рекох, че съм объркала темата Hug


Ето това е подозрително и странно. Аз пратих 3те смс-а на 1.03 късно вечерта! И спечелих награда/пак казвам, която още не съм видяла/ за един от първите 1000 с 3 непечеливши кода!

# 50
  • Мнения: 1 885
Радвам се за тези които са спечелили. Явно ние сме страшни каръци.
И въпреки всичко продуктите на Нивея са скапани и аз обявявам бойкот! Повече няма да ги купувам.
Същото казах преди известно време и за Нестле и вече месеци наред си спазвам обещанието  Grinning

# 51
  • Мнения: 2 211
С ИЗТЕКЪЛ СРОК, КОЙТО СЕ ПРОМЕНЯ  ТУК В БГ . ВСИЧКИТЕ ПРОДУКТИ НА НИВЕЯ СА СТАРИ . МОЖЕ БИ САМО БЕБЕШКИТЕ СА ОК!

  #Cussing out #2gunfire

# 52
  • Мнения: 2 152
Изобщо не се изненадвам Tired

Затова от Ив роше си купувайте, защото като има промоции ти дават наградките веднага,още на касата Grinning

# 53
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
аз от едно балсамче за устни пратих преди 2-3 седмици код, но веднага ми върнаха, че не печеля и че наградите за 1вите 1000 непечеливши кода са раздадени вече. а и тая игра е от поне преди 1 месец, така че нормално всичко да е раздадено, ако е така разбира се.  Mr. Green иначе и аз съм от непечелившите по принцип - само 1 път билет за INXS Mr. Green

# 54
  • Мнения: 483
Хич не обръщам внимание на такива промоцийки и игрички. Не се връзвам изобщо. Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 235
 Дори не изпращам ессемес, смятам го за още един начин да печелят!

# 56
  • Мнения: 223
и аз днес пратих 3 кода
ама нищо.....
то кой знае от каква хилядна партида продукти из цялата Бг само 100-тина пе4елят, ама.... пробвах се все пак.....

# 57
  • Мнения: 966
Аз също съм разочарована от въпросната марка! Продуктите им нямат нищо общо с тези, които се продават извън нашата мила Родина  Twisted Evil

И тук Монреал качеството им отвратително Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 58
  • Мнения: X
Точно се чудех струват ли си продуктите и дали бих спечелила нещичко,ако се прежаля да си взема някой балсам,а ето че вече успяхте да ме разубедите.
Благодаря за което  bouquet

# 59
  • Мнения: 3 826
в такива томболи не участвам никога ,
обаче шампоаните им за коса са най-добрите в тоя ценови клас - до 5 лева ..пробвала съм всичко и само от тях нямам сърбежи и други такива ..много по-добри са от Хед енд Шолдърс или недай си , боже , -  Уош анд Гоу и т.н.
по- скъпите им кремове също не са лоши

# 60
  • Мнения: 4 371
Ползвам ФДТ на Нивеа м/у другото и по-добър от него не съм имала. В БГ го няма обаче. Или поне до скоро го нямаше.

# 61
  • Мнения: 1 318
За мен Нивеа си е боклук отвсякъде - няма продукт, от който да съм била доволна. По принцип в томболи не участвам, не спонсорирам разни фирми и много се дразня като отворя някое списание - снимка на някоя холивудска убавица и отдолу обяснено как е постигнала прическата си - с Нивеа не знам си какъв спрей, с Нивеа блясък за коса и т.н. И кой ще се върже? По-добре да се дадат малко повече пари и да се вземе нещо наистина качествено.

# 62
  • DE
  • Мнения: 967
Купувам си малко неща на Нивеа, но само от Германия и съм забелязала, че немския Нивеа Софт, няма нищо общо с нашия.
То с всичко е така, де.
Навремето като живях в страната на Нивеа, една приятелка немкиня ме беше предупредила да не си купувам нищо от тази марка, щото били буклуци. Е, още си купувам. Mr. Green Ама не участвам в томболи.

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз изпратих код-не спечелих нищо.

# 64
  • София
  • Мнения: 3 797
Вчера си купих анти-целулитен крем и нищо не печеля, но дано поне крема си струва.

# 65
  • Мнения: 249
аз пък съм доволна от някой неща,купувам си шампоани,тоалетни млека,балсами,сега си взех измиващ гел и тоник и също ми харесаха  bouquet

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 11:22 от alona

# 66
  • Мнения: 2 211
За мен Нивеа си е боклук отвсякъде - няма продукт, от който да съм била доволна...

Това си е масова козметика, не очаквайте чудеса.

# 67
  • Мнения: 165
аз ползвам един крем за лице на нивея кутийката е с розови сърчица и съм доволна(въпреки че  преди време ме бяха наплашили че от кремовете на нивея излизали много мъхчета по лицето  Thinking),също така имам пяна за руса коса  и много си я харесвам, косата ми става още по руса от нея  Flutter

# 68
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Печелила съм бански от предната игра на Нивея с дезодоранта Nivea Fresh. Само един продукт купих случайно и спечелих, така че е до късмет. НО искам да кажа, че банските нямаха размери  #Crazy Според девойката в кол центъра, те били с връзки и лесно се регулирали  #Crazy Еми станаха ми криво-ляво, но всяка по-пълна жена няма да се напъха в тях. Освен това са пълен боклук като плат. Но това е нормално, тези игри се организират от ПР или рекламните агенции на съответната марка. Един приятел каза, че се ходи до Илиенци и от там се взимат примерно банските, след което им се пришива етикет Пантен или Нивея или все едно какъв.

# 69
  • Мнения: 282
Аз си взех шампоан и балсам за изправяне на косата ...просто в момента косата ми е меко казано УЖАСНА!!! Преди време имах крем за лице на Нивеа - лицето ми се покри от бели пъпки  smile3511 сега с тоя шампоан пак съжалявам и вече няма да си взимам нищо! Нито игрите им ми трябват нито нищо! Забравих да вметна че само интимния им гел сензитив е добре, на заради др продукти и него няма да си взимам вече!

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 16:48 от svetla_81

# 70
  • Мнения: 9 865
Аз си купих наскоро един сапун на нивея (някакъв с ягода и мляко) и имаше промоутърка в Ремедиум, която ми буташе в ръцете брошурки и проповядваше "Пуснете смс, пуснете смс, та пуснете смс!". Е, не пуснах, никога нищо не съм спчелила. Но все пак честито на печелившите де!

# 71
  • Мнения: 1 885
Печелила съм бански от предната игра на Нивея с дезодоранта Nivea Fresh. Само един продукт купих случайно и спечелих, така че е до късмет. НО искам да кажа, че банските нямаха размери  #Crazy Според девойката в кол центъра, те били с връзки и лесно се регулирали  #Crazy Еми станаха ми криво-ляво, но всяка по-пълна жена няма да се напъха в тях. Освен това са пълен боклук като плат. Но това е нормално, тези игри се организират от ПР или рекламните агенции на съответната марка. Един приятел каза, че се ходи до Илиенци и от там се взимат примерно банските, след което им се пришива етикет Пантен или Нивея или все едно какъв.

Тогава с банските май е имало адски много бройки, защото имам 2 приятелки, които са спечелили  Grinning
Иначе си права - на едната не И станал, а другата никога не го е слагала защото бил ужасно грозен!

# 72
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Да, банският наистина е отвратителен. И аз просто го пробвах и повече не съм го носила, прашасва в гардероба. Нищо чудно и платът да се скапва при допир със солена вода  Twisted Evil

# 73
  • Мнения: 61
никога не съм печелила от каквато и да е игра, а освен млякото за след бръснене на мъЖо нищо друго на нивеята не се ползва Naughty

# 74
  • Мнения: 14 489
аз сега се сещам за един случай, който имах в пикадили. имаше промоция на дав ако не се лъжа и всеки закупил продукт на дав с касовата бележка отиваше при две момичета промоутърки, които бяха до касите, теглеше картичка и евентуално печелеше нещо, написано на нея. най-голямата награда беше парео, другите не помня какви бяха.
аз се оказах за последната останала картичка като явно досега никой не беше спечелил пареото и момичето каза - о ясно е, че сега вие ще го спечелите. да, ама не. на картичката пишеше - не печелите нищо.
правете си изводите.

# 75
  • Мнения: 3 372
Аз като пратих код ми казаха, че промоцията била свършила, а на сладващия ден в Ремедум ми дадоха рекламка на промоцията Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 167
По принцип  не се хващам на номерата с промоциите, защото това го правят, само за да събират парите на хората, едва ли има много подаръци.
Иначе използвам шампоана на Нивея за кестенява коса, скалпът ми се е изсушил доста, но все още не съм го изхвърлила и си го ползвам.

# 77
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
От доста отдавна не им ползвам продуктите.А камоли заради играта им.  Crazy

# 78
  • Мнения: 408
Не искам да прозвучи като защита, но всичко си зависи от късмета. Аз съм от тия, които си знаят, че не печелят, залагайки на случайността. Но пък имах една приятелка, която печелеше в 90% от случаите. Най- голямата й награда беше пералня/не помня марката/ от Аче и то без да е обвързано с покупка. Майка й пък спечели пералня от Ехо. Баща й купил 3 кутийки прах от 600гр. Така, че е въпрос на късмет.

# 79
  • Мнения: 483
Не съм съгласна, че Nivea са болкуци, някои неща може би, но не всичко. Аз не използвам козметиката им, но просто гледам да съм обективна: Oвлажняващият им лосион за тяло в Skin Deep го дават като по-добър от овлажнителя на The Body Shop, Eucerin, Neutrogena, Idealist na Estee Lauder (нищо че този е за лице) и др. А майка ми например има много чувствителна кожа и от почти всичко получава алергия (по тази причина не слага грим, само червило и то пак някакво специално избирано). Та тя ползва нощния им крем DNAage и не е получила алергия, което все пак означава, че не ползват агресивни съставки  Peace

# 80
  • Мнения: 158
здравейте и аз да се оплача от лошото качество на продуктите на нивея.обаче искам да ви кажа че който не участва не печели.участвах в промоциите на кола и двата пъти спечелих -кожено портмоне и дигитална рамка(от вторият път).двата подаръка са супер качество портмонето е невероятно а рамката е уникална.много им се радвам,после спечелих и от активия.така че не губете надежда ,а участвайте поне в игри ,които си струват.а за нивея,те почти всички продукти българско производство не стават

# 81
  • В центъра на мръсотията
  • Мнения: 605
Чак ме е срам да кажа, че спечелих часовник - купих си крем за изправяне, по настояване на щерките пуснах СМС и .... Embarassed

# 82
  • Мнения: 441
Малко извън темата, защото не съм участвала в играта им, но класическият крем и бебешкото мляко за кожа са доста добри, бебешките им сапуни също, но не са купувани в България.

# 83
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
класическият крем и бебешкото мляко за кожа са доста добри, бебешките им сапуни също, но не са купувани в България.

И аз това мисля - продуктите им са качествени, но само ако си ги купиш от чужбина. Нашите търгаши тук кой знае с какво ги разреждат и блъскат, даже не си сигурен дали шампоанът в шише Нивеа наистина е Нивеа или най-долнопробно българско веро ... На една позната й се появи плешивина на главата, само че от "Пантен". Е, какво мислите, се оказа - в шишето малко от шампоана, повечко веро и някакъв препарат за чистене ... Оттогава си купувам шампоани само от аптека.

# 84
  • Мнения: 103
Преди около десет години една дерматоложка ми препоръча шампоан против косопад и балсам на Нивеа, и още от първото ползване ми се появи пърхот и ужасни сърбежи. Спрях да го ползвам и след няколко месеца купих от друг магазин същия шампоан- и ефекта беше същия. От тогава не купувам нищо на Нивеа.

# 85
  • Мнения: 120
От играта, която тече в момента не се печели нищо. Купила съм си вече 5 продукта - 1 мляко за разгримиране и шампоана, балсама, пяната и лака от серията Даймъндс глосс, за да ги пробвам. Реших днес да изпратя кодовете на всичките и нито един не печелеше. Оплаках се на приятелките ми. И те имат поне по 3 продукта и нито един не печели нищичко.
Не че съм им за тъпите подаръци ама сигурно има хора, които ще изберат техните продукти не заради качеството, а заради играта. Раздаваха по едно време листовки по супермаркетите, че едва ли не всеки втори печели. Не е така! Ако някой е спечелил нещо моля да сподели, та поне да разберем, че има някой късметлия, намазал от хилядите им подаръци!

И не на последно място искам да кажа, че серията Даймънд Глосс  не струва!!! Особено пяната  е най-ужасното нещо, което съм си слагала на косата. Блясък няма, така че въпростните продукти отиват в кофата!
И още - адски са развалили качеството на всичко от шампоаните до млеката за тяло. За бронзиращия им лосион няма да говоря защото няма такъв боклук  Sick  #Cussing out
Вече дори класическия им крем, който преди беше страхотен в момента е на ниво нискокачествена българска козметика!  #Cussing out

Много интересно  купуваш си цяла кошница Нивеа от всичко си не доволна , а и нищо не пичелиш от късметчетата !
Simple Smile)))))

# 86
  • София
  • Мнения: 1 638
След повече от месец -  получих подаръка, който спечелих - комплект от Нивеа, за първите 1000 изпратили 3 непечеливши кода.
Подаръкът ми включва: шампоан, душ гел и дезодорант против изпотяване Simple Smile

# 87
  • Мнения: 4 784
Аз редовно купувам за дупето на малкия бебешките кърпи Нивея Пюр, както и интимен гел Нивея за себе си. И там има залепени от въпросните талони за игра и пише - като изпратиш смс с кода, дори и да не печелиш, ще получиш картинка. Нанайци. Не че ми трябват подаръците им, обаче ме хвана яд, защо лъжат хората. Пращахме няколко смс-а с различните кодове, обаче ни картинка, ни нищо. И писахме емайл до Нивея.бг, а оттам някаква госпожа ни отговори - абсурд, не може да не сте получили картинка, кажете си номера, от който сте пратили смс-а, аз ще проверя!  И така стана, вече един месец проверява жената...

# 88
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Нивея никога няма да си купя, не ми се обяснява защо. По-добре Талодерма и Ален Мак, че и по-евтино, че и по-качествено, че и подкрепяме родния пазар.
Немската Нивеа е друга бира, няма нищо общо с това тука дето се продава. И там е супермаркетна козметика, но добра, особено прословутия крем Нивеа тъмносиния.
Иначе за промоциите - последно мъж ми спечели шейкър на Бейлис, за протокола купихме само 2 бутилки, едната аз, другата той, обаче аз спечелих само картинка за телефона  hahaha По принцип не пускам на такива игри нито смс-и, нито листовки, нито нищо. Незнам кой печели, но знам кой не - аз  hahaha

п.п. промоутърките на Нивеа са супер досадни, дебнат и по супермаркетите и по аптеките, ужас  Sick

# 89
  • Мнения: 186
Нивея никога няма да си купя, не ми се обяснява защо. По-добре Талодерма и Ален Мак, че и по-евтино, че и по-качествено, че и подкрепяме родния пазар.
Немската Нивеа е друга бира, няма нищо общо с това тука дето се продава. И там е супермаркетна козметика, но добра, особено прословутия крем Нивеа тъмносиния.
И аз съм на това мнение.Не си спомням от кога не съм купувала продуктите им.

# 90
  • Мнения: 6
И аз като вас реших да си пробвам късмета -ама  познаите купих 5 продукта от които 3 за мъжа ми и пускам кодовете ама .....нищо.Не мога да си представя че  от 5 един не е печеливш

# 91
  • Мнения: 197
И аз от недоволните. Ползвала съм шампоан-не ми хареса, но може да не е бил за моя тип коса. За малкия  бях заредила продукти на Нивея по препоръка на приятерка-шампоан, мляко за тяло и цинков крем. Колкото пъти го мазахме с кремовете, толкова пъти се обрива със ситни червеникави пъпчици по намазаното, а дупето се подсича и зачервява.  И така раздадох каквото имам на желаещи и повече няма да купя техни продукти. Пробвала съм и мостра на измиващ гел  и много ми хареса, но се съмнявам продуктите в магазина да са като мостричката, която ми беше дадена "на ръка".

# 92
АЗ  си купих Нивея интимни кърпички , и ей така на майтап реших да пратя и спечелих бонбониера Мерси. Викам си на акъла за първи път да спечеля нещо от тези смс игри и то пък да се окаже бонбони. Чак се чудя да звъня ли за потвърждение.... Пууу че ме хвана яд.
А от шампоаните за изправяне и този за блясък съм много доволна. Не че ми блести кой знае колко косата , ами като цялостно я чувствам добре.
А относно картинката , те не ти я пращат директно , ами пращат втори смс със линк от къде да си я изтеглиш ама за тази цел телефона трябва да има  настройки за интернет

# 93
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Не се вързвам на подобни промоции- ако е да събирам етикети или опаковки, да, но трябва ли да пращам СМС, да звъня по телефони и пр.- не!
Иначе доста печеля от подобни рекламни игри, като най- големият ми късмет е телефона на Кока- кола от миналото лято.
А продукти на Нивея купувам рядко, по- скоро почти никога.

# 94
  • Мнения: 4 447
Купила съм едно лосионче на детето. Не спечелих.
Само някаква тъпа мелодия, която дори не ми пратиха,
а трябваше да си я тегля от сайта им.

Мелодия ли, картинка ли... все тая.

Майка ми си купи крем на Нивеа от тия най-малките дето са
по лев и нещо.
Каза, че е спечелила бонбониера Мерси.

# 95
  • Мнения: 4 170
И аз спечелих бонбони! Simple Smile

# 96
днес си купих шампона от серията за диамантен блясък, още не съм го пробвала, но за сметка на това изпратих кода от опаковката.НЕ ПЕЧЕЛЯ! (както и се очакваше). колко е нагласено не знам, но .... това че доста хора не са спечелили нищо е факт. ама както и да е. аз също не съм фен на продуктите им, но все пак реших да пробвам този шампоан.
дано не остана чак толкова разочарована! Rolling Eyes

# 97
  • Мнения: 4 447
Явно има бая бонбонки... ooooh!

# 98
  • София
  • Мнения: 1 638
На самия стикер с кода, който се изпраща има картинка, която показва за какво участвате в томболата -  за бонбони /тях ги помня, че са 5000 броя кутии/, за часовник на Ескада и третото мисля беше за 1000лв. Часовниците и парите не помня по колко броя награди бяха.
Като ми донесоха подаръчния комплект на два от продуктите имаше стикери за бонбони Мерси. Не съм пращала смс, защото не ми трябват тези бонбони. Ако имаше за часовник, сигурно щях да пратя смс.

# 99
  • София
  • Мнения: 276
И аз съм на това мнение:
1. Мошеници

2. продуктите им са с отюратително качество, само позорят марка наложила се през годините.

Дерматоложката ми разказваше, че на някаква конференция им показвали филмче, от производственният цикъл на НИВЕЯ. Оказва се, че за нашият пазар и за Третеия свят козметиката се произвежда на кораби и буквално се бъркала в казани....отврат.

 

# 100
  • Мнения: 121
Да се присъединя и аз към недоволните. Специално продуктите им за коса не струват грам.

# 101
  • Мнения: 4 447
Не мога да разбера на какво отгоре кремовете им за лице са 20лв и кусур?
Та това е козметика за шир потреба. Нищо особено.

Имат само някои попадения и това е.

# 102
  • Мнения: 994
е аз вчера спечелих кутия бонбони Мерси от смс от промоцията на Нивеа  Hug Ще ви пиша когато ми ги доставят

# 103
  • Мнения: 994
а от слънцезащитните им лосиони доволни ли сте  newsm78 Аз лично много ги харесвам

# 104
  • Мнения: X
а от слънцезащитните им лосиони доволни ли сте  newsm78 Аз лично много ги харесвам

И аз много ги харесвам слънцезащитните на Нивеа и само тях ползвам.  Heart Eyes

# 105
  • Мнения: 186
Да ви кажа честно,сега се сетих,че от олиото за слънце съм получавала най-хубавия си тен. newsm10

# 106
  • Мнения: 35 961
а от слънцезащитните им лосиони доволни ли сте  newsm78 Аз лично много ги харесвам

И аз много ги харесвам слънцезащитните на Нивеа и само тях ползвам.  Heart Eyes

Ц! детският яко цапа  Tired

# 107
Момичета, мисля че прекалявате с глупостите! Първо - не може да искате всички да спечелите - направете проста сметка има някакви си 1000 или 1200 награди, а над 10000 човека пращат смс-и, как може всеки да иска да спечели! Това е като при тотото - защо не се сърдите за джакпота????
А по отношение на продуктите - имате ли идея какво представлява един производствен център? И колко струва на една фирма да отвори пет завода за едни и същи продукти - това е немислимо от икономическа гледна точка. Искам да ви кажа, че повечето големи фирми произвеждат продуктите си за цял свят на едно и също място, защото е по евтино.
Но ние с нашия манталитет,че всичко чужбинско е по- по- и най- ... не можем да се отървем!!!!

# 108
  • Мнения: 35 961
Но ние с нашия манталитет,че всичко чужбинско е по- по- и най- ... не можем да се отървем!!!!

не манталитетът ни е виновен особено, когато имаме опит и с двете - трудно ми е да кажа на черното бяло  Tired

# 109
  • Мнения: 550
айде аз да се похваля- вчера спечелих! часовник ESPRIT. много се зарадвах Simple Smile изобщо не очаквах, защото де що видя игра- пращам. още не са го донесли, като дойде ще пиша пак! късмет на всички пожелавам, защото дори часовника да е грозен аз вчера цял ден си бях много щастлива Simple Smile))

# 110
  • София
  • Мнения: 8 932
Аз си купувам само интимният им сапун за чувствителна кожа, много е хубав. Купих наскоро и от маските за лице. Три кода съм изпратила и нищо. Laughing Но според мен всички тези игри с награди са пълна измама. Peace

# 111
  • Мнения: 9 093
Не знам дали темата е за фалшивите награди или за качеството на продуктите Crazy
Абсолютно погрешно е да се генерализира кое е лошо и кое добро, що се отнася до козметика - всичко е строго индивидуално!
Всяка марка си има успешни и неуспешни продукти, а кожата на всяка жена пък си има своите капризи и нужди...

Относно томболите - не знам как има хора, които се връзват, макар че никога не знаеш къде ще ти излезне късметът Laughing
Аз лично си знам, че нямам късмет, досега никога не съм печелила, а и не обичам да давам пари на вятъра, било то и няколко стотинки...

# 112
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Козметиката на Нивея,за мен не е лоша ,винаги имаме продукт от тази марка в къщи.....Използващите Юсерин ,да не си мислят ,че е кой знае колко различен от Нивеята-производителя е един,както и вносителя в България......Във всеки крем на Нивея присъства съставката юсерин(дори в синия -универсален),която пък е водеща и в двете марки козметика.Всичко е много относително,зависи си от кожата на човека ,който използва даден продукт.За производствените цехове в Турция вече се спомена в други теми от хора ,които лично са ги посещавали и са в тази професионална сфера и нивото на хигиена и база е на доста високо ниво.

# 113
  • Мнения: 282
Печелила съм от подобни игри на други марки, но от Нивея - никога.

# 114
  • Мнения: 630
Използващите Юсерин ,да не си мислят ,че е кой знае колко различен от Нивеята
.За производствените цехове в Турция вече се спомена в други теми от хора ,които лично са ги посещавали и са в тази професионална сфера и нивото на хигиена и база е на доста високо ниво.
И Юсерин ли имаш предвид, че се произвежда в Турция

# 115
  • Мнения: 35 961
е, да! Л'ореал пък притежават Ланком и ХР, но какво от това Simple Smile

# 116
  • Варна
  • Мнения: 11 340
В тази игра не съм участвала но ако сравня с играта на кока кола лайт там изпих поне 20 бутилки  и пуснах сума смс-и за сребърните бижута. Накрая реших да им се обаждам че са мошенници и нищо не печеля и взех че спечелих сребърен пръстен. Вярно че беше пълен боклук, но все пак печалба. та може и тук да е така - рядко, но все пак да се печели.


Ти с тези двадесет смс-а си си го изплатила(че и отгоре) този пръстен!

Тази игра не беше с SMSо телефона, а с регистрация на кода в и-нет, което си беше съвсем безплатно. Аз от 20 изпити коли лайт, спечелих 2 пръстена и една гривна, които дори не са лоши, според мен. Peace

От играта на Нивея и аз не спечелих. Rolling Eyes

# 117
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Използващите Юсерин ,да не си мислят ,че е кой знае колко различен от Нивеята
.За производствените цехове в Турция вече се спомена в други теми от хора ,които лично са ги посещавали и са в тази професионална сфера и нивото на хигиена и база е на доста високо ниво.
И Юсерин ли имаш предвид, че се произвежда в Турция
Не.....

# 118
  • Мнения: 1 671
И аз нищо не печеля  Sad.
Купих си пяната - също съм на мнение, че е пълен боклук!

# 119
И аз не печеля  нищо #Cussing out,даже и мелодия не ми пратиха,иначе съм доволна от лентичките за черни точки, измиващия гел за нормална кожа и интимния гел.

# 120
  • София
  • Мнения: 66
Хубаво, че се намериха хора,които са спечелили от тази игра -  и аз пусках няколко SMSßа и нищо. Иначе по принцип съм доволна от марката - ползвам крема им за лице матиращия за мазна кожа, както и от балсамите за устни. Козметиката за коса обаче не ме кефи хич

# 121
  • Мнения: 606
И аз пратих код от интимния сапун на Нивеа и нищо
Ама като гледам на съм единствена Grinning

# 122
  • Мнения: 686
Една приятелка днес ми се похвали, че е спечелила бонбони "Мерси". Пратила е само един SMS. Тази година не съм участвала в томболата им, но миналата година участвах и ми пратиха хавлиени кърпи и дезодорант. Изглежда е въпрос на късмет.

# 123
  • варна
  • Мнения: 564
Вчера си получих бонбоните Мерси!Аз съм късметлийка! Laughing

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 270
Играта им, която тече в момента е пълна измама! А аз вярвах, че са коректни, защото моя позната спечели волцваген поло от тяхна стара игра,та си мислех, че са коректни... Wink

# 125
  • Мнения: 249
Играта им, която тече в момента е пълна измама! А аз вярвах, че са коректни, защото моя позната спечели волцваген поло от тяхна стара игра,та си мислех, че са коректни... Wink



и аз искам волцваген  rotfImbo

# 126
  • Мнения: 4 916
Козметиката на Нивея,за мен не е лоша ,винаги имаме продукт от тази марка в къщи.....Използващите Юсерин ,да не си мислят ,че е кой знае колко различен от Нивеята-производителя е един,както и вносителя в България...

Аз ползвам Юсерин - разликата с Нивеа е от небето до земята, всеки дерматолог ще ти го каже.

# 127
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Използвам Юсерин,по причина ,че съм с много чувствителна кожа,но познавам жени ,които са на достатъчна възраст за уважение и използват Нивея ,на кожата им биха завидели и момичета на 20-25 години.Друг е въпроса ,какво качество  достига да обикновения потребител.

# 128
  • Мнения: 1 334
Използващите Юсерин ,да не си мислят ,че е кой знае колко различен от Нивеята-производителя е един,както и вносителя в България
Според теб качеството на Loreal-масова козметика еднакво ли е с това на LaRoche Posay newsm78.Защото производителят е един и същ-Loreal Mr. Green

# 129
  • Мнения: 24
Аз спечелих 4 кутии бонбони мерси!!!!!!!!!!! Още не съм си ги взела... Blush Иначе и аз не харесвам нивеа като цяло. Само Nivea lip care...Те и от там са ми всички кодове  Embarassed постоянно си го губя! Embarassed много съм заблуденичка...

# 130
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Използващите Юсерин ,да не си мислят ,че е кой знае колко различен от Нивеята-производителя е един,както и вносителя в България
Според теб качеството на Loreal-масова козметика еднакво ли е с това на LaRoche Posay newsm78.Защото производителят е един и същ-Loreal Mr. Green
Ами смея да твърдя ,че никога не бих си купила Лореал и то този който е на българския пазар...За разлика от небето до земята между Нивея и Юсерин не бих твърдяла,подобно нещо,що се отнася за моята кожа.Всичко е много индивидуално....
За Ла рош всички знаем....,че си заслужава.

# 131
  • Мнения: 1 334
За Ла рош всички знаем....,че си заслужава.
Да,това всички го знаят,така както и всички,които са поне малко повече запознати знаят къде и как се произвежда Eucerin...А също въпросният произвидител Байерсдорф стои зад Juvena.Просто споменавам PeaceРазбира се,че всичко е индивидулално,когато говорим за кожа.Исках да кажа,че не бива да се обобщават марки,които са от съвсем различен клас,независимо от това,че се произвеждат от една компания.

# 132
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А къде се произвежда Нивея,говоря за качествената Нивея.....,не за тази която достига до нашия пазар? Laughing

# 133
  • Мнения: 1 334
А къде се произвежда Нивея,говоря за качествената Нивея.....,не за тази която достига до нашия пазар? Laughing
В едно китно градче Хамбург Laughing

# 134
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
....И аз съм на това мнение ,но жалкото е ,че само определени хора достигат до тези продукти в България....Така и не разбрах как може обикновения потребител да си ги купи от тук...,но ги има и в България?
Преди няколко дни направих малка справка за новата опаковка на Аква бюти еднаква е с тази в немския сайт,но различна с тази в турския,както и за нощния регенериращ....мисълта ми е да не би да са се излъгали да внесат нещо от Хамбург!?

# 135
  • Мнения: 539
а някой има ли идея защо на много от нещата им не мога да намеря срока на годност-скоро си купувах няколко неща на нивеа от аптеката,и дори накарах аптекарката да разгледа опаковките и да ми покаже къде е срока на годност,и само защото им имам доверие си ги купих.А и за детето си купувам шампоан и тоалетно мляко-само на едното имаше срок на годност.
и как разбирате кое къде е произведено-на моите неща не пише произведено в,или made in,а само beiersdorf,hamburg,wien,като хамбург е подчертано.май са от там,нали?
иначе за играта с смс и аз не спечелих нищо,но и пише че за всеки пратен смс получаваме картинка или мелодия-ама и това не получих.

# 136
  • Мнения: 1 334
а някой има ли идея защо на много от нещата им не мога да намеря срока на годност
Има един щампован код на опаковката или на самия продукт.Първата цифра е годината на производство,втората и третата са седмицата от годината.И от този срок броиш 3 години.

# 137
  • Мнения: 4 916
а някой има ли идея защо на много от нещата им не мога да намеря срока на годност-скоро си купувах няколко неща на нивеа от аптеката,и дори накарах аптекарката да разгледа опаковките и да ми покаже къде е срока на годност,и само защото им имам доверие си ги купих.А и за детето си купувам шампоан и тоалетно мляко-само на едното имаше срок на годност.
и как разбирате кое къде е произведено-на моите неща не пише произведено в,или made in,а само beiersdorf,hamburg,wien,като хамбург е подчертано.май са от там,нали?
иначе за играта с смс и аз не спечелих нищо,но и пише че за всеки пратен смс получаваме картинка или мелодия-ама и това не получих.

По щрихкода. Но това, че нямат дата на годност или "най-добър до" на леснооткриваемо място е доста притеснително. Обади се в Комисия за защита на потребителите  Peace

# 138
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На мен ми се случвало и на Юсерина да няма дата на годност.....та бях крайно възмутена....,на дъното на хартиената опаковка аптекарката ми показа някаква дата като че ли дупчена с игла....ужас...
Всичко идва от представителството в България,дори и да са хубави продукти  са способни да ги опорочат...

# 139
  • Мнения: 1 334
На мен ми се случвало и на Юсерина да няма дата на годност.....та бях крайно възмутена....,на дъното на хартиената опаковка аптекарката ми показа някаква дата като че ли дупчена с игла....ужас...
Всичко идва от представителството в България,дори и да са хубави продукти  са способни да ги опорочат...
Това,което написах в предния си пост е валидно и за Eucerin.Но определено е редно да бъде опоменато на опаковката-как да се разчете този срок на годност.Дълго време много други марки бяха с кодове....но сега вече не е така.Което е само в улеснение на клиента.

# 140
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
На опаковката и на буркана на Юсерина  ,нямаше щамповани кодове,така  и не успях да го ползвам,защото ми се зачерви кожата и посипа с малки пъпки... Rolling Eyes
На тубата за около очния имам щамповани цифри-71711430,знам,че трябва да ги разчета ...., в указанието нямаше никакво направление относно срока на годност....,но явно е в срок защото всичко с кожата ми е на ред. Laughing

# 141
  • Мнения: 1 334
На тубата за около очния имам щамповани цифри-71711430
Годно до 2010,април. Peace Иначе 12 месеца след отварянето на продукта.

# 142
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря Hug

# 143
  • Мнения: 550
мацки, пристигна ми часовника, ихууууу! много е готин, ще го снимам по-късно да ви го покажа! Simple Smile

# 144
  • Berlin
  • Мнения: 11 260
от един крем за бръснене или нещо такова на нивеа, не разбрах, дядо ми е спечелил кутия бонбони мерси. ама не знам кога и дали ще се получи.  Mr. Green

# 145
  • София
  • Мнения: 38 489
Пак се върнах към един Юсерин от зимата и се изпъпчих.
Ще го хвърля и него!
Вече обявявам пълен бойкот! Naughty

# 146
  • Мнения: 4 447

Хайде дееее  atwork

мацки, пристигна ми часовника, ихууууу! много е готин, ще го снимам по-късно да ви го покажа! Simple Smile

# 147
  • Мнения: 4 170
Моите бонбони също пристигнаха,вече дори са изядени. Laughing Animal Pig Animal Pig Animal Pig Не смятам,че Нивея са мошеници!

# 148
  • Мнения: 550

призовавам авторката на темата да си вземе думите обратно Simple Smile
нивеа не са мошенници! Crossing Arms
виж, ако ще си говорим за козметиката им, това е друга тема...

# 149
  • Мнения: 4 916
Zero,
Часовника е много готин  Hug Поздравления, много добре стои на ръката!

# 150
АЗ СПЕЧЕЛИХ ЕДНА ОТ ГОЛЕМИТЕ НАГРАДИ!наистина.неможах да повярвам.аз сам от варна и всичко се случи савсем случайно.за втори път пращам и то само защото смса беше 30ст. иначе не участвам други игри.извадих голям касмет.пойелавам и на вас да спечелите.

# 151
  • Мнения: 4 447
Гостенката е позакъсняла с пожеланията   Whistling

# 152
  • Мнения: 1 885
Е радвам се, че сте спечелили, но за мен си остават мошеници тва е! Не ги купувам вече  Peace

# 153
  • Мнения: 4 447
А така!Време е и таз тема да се оключи  Crazy

# 154
  • Мнения: 12
Дааа, аз също се включих в промоцията на Нивеа. Изпратих 5 смс-а. 4 непечеливши и 1 печеливш. И какво от това. Спечелих бонбони Merci преди 2 месеца и все още си ги чакам. Звънях два пъти на посочените телефони и... нищо. Просто ни се подиграват в очите. За втори път се захващам с промоционални игри и май това беше.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 155
  • Мнения: 250
Шампоаните им са ужасни...ползвах го преди година и ме напълни с пърхут

# 156
  • Мнения: 4 447
От 1-ви ще имат нова смс игра от Даймънд Глос серията.
Някакви фиби, някакви колиета...  Whistling

# 157
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Представям си какви фиби и колиета ще бъдат.... Laughing

# 158
  • Мнения: 4 447
Представям си какви фиби и колиета ще бъдат.... Laughing

Ами тази, която ги лепеше в магазина прочете, че фибите били блестящи,
а колиетата златни... третата награда не я запомних, но не беше бонбони.... Mr. Green

# 159
  • Бургас
  • Мнения: 380
Миналата промоция с часовника, изпратих 3 смс-а, върна ми се съобщението че печеля комплект Нивеа, да се обадя на еди-кои си номер, обаче така и забравих да го направя. Днес сутринта приятно ме изненадаха с обаждането си, като казаха да чакам техния комплект с куриер. Така че мошеници чак, не са.

# 160
  • Мнения: 1 306
Да се включа и аз-качеството на козметиката-няма да коментирам Stop,но по повод игрите им,миналата година с 1 смс спечелих комплект хавлиени кърпи и дезодорант,пращайки кода на дезодоранта си спечелих бански костюм,като всичко ми беше доставено много бързо и коректно.А тази година с три непечеливши кода спечелих комплект Нивеа/шампоан,душ-гел и дезодорант/,като кода на шампоана ми донесе и бонбониера "Мерси",която отдавна свърши Simple Smile...и това при условие,че съм си абсолютен никога нищо не печелил карък...Така,че по повод на коректността им-за мен е безспорна Peace....а другото си е просто  късмет Simple Smile

# 161
  • Мнения: 1 310
Никога не съм харесвала качеството на Нивеа no Когато видях, че са пуснали награди съвсем ми стана ясно, че са я окъсали откъм продажби Mr. Green

# 162
  • Мнения: 1 432
Пък аз спе4елих бонбони от тази игра........ Mr. Green

# 163
  • Варна
  • Мнения: 640
Аз също спечелих бонбониера, която още не ми е доставена. Никога не съм печелила в игри, но сигурно защото не играя, а пък толкова се зарадвах, още повече ,че случайно си купих кремчето, не знаех за играта. Някой да знае къде да звънна да питам защо аджеба още не сме яли бонбони?

# 164
  • Мнения: 9 973
свекито ме кара да пускам смс-не спечели

# 165
  • Мнения: 1 432
Аз също спечелих бонбониера, която още не ми е доставена. Никога не съм печелила в игри, но сигурно защото не играя, а пък толкова се зарадвах, още повече ,че случайно си купих кремчето, не знаех за играта. Някой да знае къде да звънна да питам защо аджеба още не сме яли бонбони?


Обади се на същия телефон, на който си заявила ,4е си спе4елила  Peace

# 166
  • Мнения: 342
Пък аз спе4елих бонбони от тази игра........ Mr. Green
И аз така обаче реших че не си струва за една кутия бонбони да звъня и се отказах и онзи ден учудващо ми се обади една жена да ме пита искам ли си бонбоните и щели да ми ги доставят с куриер обаче още нищо не съм получила.
Иначе от козметиката си купувам само ролоните -от тях съм доволна.

# 167
  • Мнения: 99
Аз спечелих кутия бонбони Мерси, само дето не са ми я донесли още  Laughing Може сега да ги увиват бонбонките.

# 168
  • У нас
  • Мнения: 304
Момичета ,макар да не харесвам Нивеа миналата година от няколко смс-а с кодове на продукти спечелих комплект кърпи-2бр и дезодорант,след което трябваше да се обадя на телефон ,за да си кажа адреса и чаках около 3 седмици доставка.

# 169
  • Мнения: 1 085
И аз пуснах 2 смса но нищо не спечелих , иначе съм доволна от продуктите им.Ползвам повече продукти на нивея но наистина не е за достойнство да го правят това с играта. #Cussing out

# 170
  • Мнения: 99
Казаха, че до 1 месец ще бъдат доставени спечелените неща, ама лошото е че не помня кога беше това. Хайде някой ако си получи подаръка да пише, иначе ще им звъня да им буча. Заради тези бонбони развалих диетата  Laughing

# 171
  • София
  • Мнения: 1 423
Изпратих 3 кода и нищо не печеля.  Rolling Eyes

# 172
  • Мнения: 6 164
Не харесвам Нивеа и няма игра, която да ме накара да купя техен продукт. Имала съм балсам за устни и един крем, но мъж ми пък много ги уважава, той харесва всичко де що е немско, макар, че не знам колко немски наистина са тези Нивеи, които купува... А сетих се, че и лосионите за плаж са ми Нивеа... май имам повече техни неща, отколкото си мислех, хах...

# 173
  • Мнения: 98
Зa втори път си купувам пяна за коса,понеже рядко ползвам, и заложих на Нivea Diamond gloss. Е не съм очаквала че е такъв боклук,никаква фиксация отговаряща на нивото 4,а няма и блясък. Пратих смс и не очаквах награда, то и не ми се падна  ...newsm47

# 174
  • Мнения: 1 572
4естно казано нивея не са моµенници ами тея дето внасят в бг са такива ,
с голяма предубеденост си купих µампоан и лак за коса понеже имах 5 евро в портомонето си а трябваµе да взема неµто (не от бг )и съм супер доволна особено µампоана е супер а като се сетя преди как давах по 20 евро за керастас и т.н и купувах само от специализираните магазини ,
за съжаление това което се внася в бг е помия понеже няма никакъв контрол и се правят къде ли не, за игрите нямам впе4атления

# 175
  • София
  • Мнения: 1 654
Купих си лосион за тяло, а на мъжа ми пяна и двете разбира се не бяха от "печелившите"

# 176
  • Мнения: 55
Аз също спечелих бонбониера Мерси, която още си чакам. Дали въобще ще ми я доставят? Thinking Thinking Thinking

Общи условия

Активация на акаунт