Нивея са мошеници!

  • 16 770
  • 176
  •   2
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 66
Хубаво, че се намериха хора,които са спечелили от тази игра -  и аз пусках няколко SMSßа и нищо. Иначе по принцип съм доволна от марката - ползвам крема им за лице матиращия за мазна кожа, както и от балсамите за устни. Козметиката за коса обаче не ме кефи хич

# 121
  • Мнения: 606
И аз пратих код от интимния сапун на Нивеа и нищо
Ама като гледам на съм единствена Grinning

# 122
  • Мнения: 686
Една приятелка днес ми се похвали, че е спечелила бонбони "Мерси". Пратила е само един SMS. Тази година не съм участвала в томболата им, но миналата година участвах и ми пратиха хавлиени кърпи и дезодорант. Изглежда е въпрос на късмет.

# 123
  • варна
  • Мнения: 564
Вчера си получих бонбоните Мерси!Аз съм късметлийка! Laughing

# 124
  • Sofia
  • Мнения: 270
Играта им, която тече в момента е пълна измама! А аз вярвах, че са коректни, защото моя позната спечели волцваген поло от тяхна стара игра,та си мислех, че са коректни... Wink

# 125
  • Мнения: 249
Играта им, която тече в момента е пълна измама! А аз вярвах, че са коректни, защото моя позната спечели волцваген поло от тяхна стара игра,та си мислех, че са коректни... Wink



и аз искам волцваген  rotfImbo

# 126
  • Мнения: 4 916
Козметиката на Нивея,за мен не е лоша ,винаги имаме продукт от тази марка в къщи.....Използващите Юсерин ,да не си мислят ,че е кой знае колко различен от Нивеята-производителя е един,както и вносителя в България...

Аз ползвам Юсерин - разликата с Нивеа е от небето до земята, всеки дерматолог ще ти го каже.

# 127
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Използвам Юсерин,по причина ,че съм с много чувствителна кожа,но познавам жени ,които са на достатъчна възраст за уважение и използват Нивея ,на кожата им биха завидели и момичета на 20-25 години.Друг е въпроса ,какво качество  достига да обикновения потребител.

# 128
  • Мнения: 1 334
Използващите Юсерин ,да не си мислят ,че е кой знае колко различен от Нивеята-производителя е един,както и вносителя в България
Според теб качеството на Loreal-масова козметика еднакво ли е с това на LaRoche Posay newsm78.Защото производителят е един и същ-Loreal Mr. Green

# 129
  • Мнения: 24
Аз спечелих 4 кутии бонбони мерси!!!!!!!!!!! Още не съм си ги взела... Blush Иначе и аз не харесвам нивеа като цяло. Само Nivea lip care...Те и от там са ми всички кодове  Embarassed постоянно си го губя! Embarassed много съм заблуденичка...

# 130
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Използващите Юсерин ,да не си мислят ,че е кой знае колко различен от Нивеята-производителя е един,както и вносителя в България
Според теб качеството на Loreal-масова козметика еднакво ли е с това на LaRoche Posay newsm78.Защото производителят е един и същ-Loreal Mr. Green
Ами смея да твърдя ,че никога не бих си купила Лореал и то този който е на българския пазар...За разлика от небето до земята между Нивея и Юсерин не бих твърдяла,подобно нещо,що се отнася за моята кожа.Всичко е много индивидуално....
За Ла рош всички знаем....,че си заслужава.

# 131
  • Мнения: 1 334
За Ла рош всички знаем....,че си заслужава.
Да,това всички го знаят,така както и всички,които са поне малко повече запознати знаят къде и как се произвежда Eucerin...А също въпросният произвидител Байерсдорф стои зад Juvena.Просто споменавам PeaceРазбира се,че всичко е индивидулално,когато говорим за кожа.Исках да кажа,че не бива да се обобщават марки,които са от съвсем различен клас,независимо от това,че се произвеждат от една компания.

# 132
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
А къде се произвежда Нивея,говоря за качествената Нивея.....,не за тази която достига до нашия пазар? Laughing

# 133
  • Мнения: 1 334
А къде се произвежда Нивея,говоря за качествената Нивея.....,не за тази която достига до нашия пазар? Laughing
В едно китно градче Хамбург Laughing

# 134
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
....И аз съм на това мнение ,но жалкото е ,че само определени хора достигат до тези продукти в България....Така и не разбрах как може обикновения потребител да си ги купи от тук...,но ги има и в България?
Преди няколко дни направих малка справка за новата опаковка на Аква бюти еднаква е с тази в немския сайт,но различна с тази в турския,както и за нощния регенериращ....мисълта ми е да не би да са се излъгали да внесат нещо от Хамбург!?

Общи условия

Активация на акаунт