Заразна болест ли е ракът

  • 25 828
  • 101
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 820
Не е нито яд,нито подигравка! ConfusedПросто ти казах какво бих направила аз.Утре е неделя,но ако аз съм на твое място още в понеделник тръгвам по лекари.А до тогава споко!Мини през някоя нощна аптека  и си купи няколко валерияна!Баба ти хулиганка ти писа,ама и тя не е разбрала "горката"че сте пили от една и съща немита чаша! JoyНо ако найстина си правиш ташак с хората тука в тоя форум жалко за тебе,найстина!И не забравяй че рано или късно всичко се връща и то по най-мизерния начин! Naughty

# 76
  • Мнения: 1 820
Една съфорумка те пита,а кажи сега ти от на кого чашата пи и на кой слюнките..........

# 77
 paneva защо го правиш,виждаш че съм обезбекоена и ме притесни още повече

# 78
 paneva  не става въпрос за мен
Една съфорумка те пита,а кажи сега ти от на кого чашата пи и на кой слюнките..........

# 79
  • София
  • Мнения: 4 423
Не е нито яд,нито подигравка! ConfusedПросто ти казах какво бих направила аз.Утре е неделя,но ако аз съм на твое място още в понеделник тръгвам по лекари.А до тогава споко!Мини през някоя нощна аптека  и си купи няколко валерияна!Баба ти хулиганка ти писа,ама и тя не е разбрала "горката"че сте пили от една и съща немита чаша! JoyНо ако найстина си правиш ташак с хората тука в тоя форум жалко за тебе,найстина!И не забравяй че рано или късно всичко се връща и то по най-мизерния начин! Naughty
Панева, как не те срам??????
От къде на къде си позволяваш да обиждаш и да пращаш хората по лекари и аптекари, на каква се правиш, а?
Чухме те всички, разбрахме те що за груб човек си, не ме интересува какво те е направило такава, но не си Господ и не се намираш у вас за да раздаваш класификации.
Не си прави ташак ( простотия пълна) момичето, може да не знае, да не разбира, да го е страх и да търси отговори, които за нас може да са нещо което знаем, но не е задължително всеки да е гледал болен от рак за да знае!!!! ( моята майка си отиде от това заболяване, така че съм гледала)
Монлор, не се страхувай и не тръгвай по лекари, наистина нищо не се знае, нищо не е доказано, защото медицината не е 100%, винаги има вероятност, просто се успокой, не се тревожи и недей да се връзваш на груби и недодялани хора.

# 80
  • Мнения: 953
Monlor,
хайде да спреш да се подиграваш вече с форума... не може да си толкова тъп/тъпа че да не си разбрала  отговора на въпроса ти от близо 5 страници тема.
НЕ МОЖЕШ ДА СЕ ЗАРАЗИШ  ОТ РАК КОГАТО ЯДЕШ/ПИЕШ С ПРИБОРИТЕ НА ОНКОБОЛЕН НЕЗАВИСИМО ДАЛИ СИ ГИ МИЕ ИЛИ НЕ , БЕ ЧОВЕК
Стига паника вече.

# 81
Буболина! благодаря ти.Ако знаех нямаше да Ви питам 100 пъти,но наистина съм много,много притеснена.Разбрах че от слюнка неможеш да се заразиш с рак, а именно като пият здрав и болен от рак от една чаша.
И по твойта логика  paneva,това е добре  сега в къщи всички ще се разболеем  и ще сме заедно ooooh!
Candy girl благодаря ти!!!  bouquet
Не се подигравам с никой от форума,такъв човек съм си едно нещо трябва много пъти да ми се каже за да го приема Embarassed

# 82
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Имам предвид точно това дали от пиенето от един и същи съд с болният от рак, здравият човек може да се зарази?
Можеш да си пуснеш едно изследване- за всеки случай Peace

# 83
  • София
  • Мнения: 4 423
Ясно е, че ако знаеше нямаше да питаш 100 пъти Hug, Панева няма логика, така че не й обръщай внимание Peace

# 84
Рени,ти сериозно ли?Или и ти ме подиграваш?

# 85
  • Мнения: 953
Рени,
стига де...
Монлар без паника нямаш причини за притеснения, нито трябва да тичаш по лекари.
Бъди спокойна за семейството си и за теб, не е опасно.

# 86
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени,ти сериозно ли?Или и ти ме подиграваш?
Сори.
Няма нужда от изследвания, не се притеснявай. Не е заразна болест.

# 87
  • София
  • Мнения: 4 423
Монлор, слушай Candy girl  Peace

# 88
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Не мисля,че е заразен  Thinking

# 89
  • Мнения: 4 585
Нямала си врана рана, та си разчекнала задника.     
Не само ракът, и морската звезда е заразна.
Я що народ си вързала да ти отговаря.

Общи условия

Активация на акаунт