"В пролетна премяна е нашата Монтана"

  • 11 690
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
ебати гадното време.пак само у дома Cry Cry Cry
светле май и днес няма да се видим?
за сре6тата съгласни ли сте?сабота или неделя?
преди обяд или след обяда?казжаите кои кога иска Peace

# 256
  • Мнения: 43
Mайчета,къде ходите?Хем вчера беше студено,а ви няма. Rolling Eyes
Сега се опитва да изгрее слънце,май следобед ще се излиза.Ако пак не завали.

# 257
  • Мнения: 4 753
По БТВ го даваха целия месец дъждовен, та не знам какво ще се разбирате за събота или неделя, но може да вали....

# 258
  • Мнения: 4 753
Искам да ви питам, когато отваряте форума на bg-mama, компютъра дава ли ви информация, че се е заразил със spyware вирус???  newsm78 Мене ще ме побърка от два дни... Постоянно сканирам с  Касперски, но той май лови по-сериозни вируси, а разни куки и качки ги пропуска.  newsm78 Чудя се дали да не пусна и Ad-aware, но май Касперски не я понася тая антивирусна и ще блокира...   #Crazy Някой работи ли с тези две антивирусни???

# 259
  • Мнения: 210
stelt77,при мен не излиза,че има вирус.Относно антивирусните нашият компютър е с NOD32,ама аз съм малко скарана с компютрите,та не мога да ти помогна Wink
За срещичката,и аз съм на имен ден в неделя.Но ако е в събота ще дойдем с Поли.

# 260
  • Мнения: 770
Стеле, ние сме с AVG антивирусна програма и всичко е ок. Никакво съобщение за вирус не ми излиза.

# 261
  • Мнения: 4 753
То това май не е кой знае какъв вирус... spyware би трябвало да е някаква шпионска качка, демек някой ме шпионира  Wink От държавна сигурност са ме прихванали (въпреки, че съм със стелт, ама тия американски техники дават фира  hahaha), нали се изказвам остро в някои теми и противно на общественото мнение, та си ме държат под око.  Mr. Green А иначе и аз бях с NOD32, но брат ми сложи Kaspersky (Кашмерски  Joy) като уж по-добър... само че той не търпи други антивирусни покрай него и прави големи магарии....

# 262
  • Мнения: 210
Ей,мацки много гости в нашата темичка,цели 8 броя.Дайте да слагаме масата Wine Glass cook moresmile

# 263
  • Мнения: 4 753
Ей,мацки много гости в нашата темичка,цели 8 броя.Дайте да слагаме масата Wine Glass cook moresmile

Объркали са се...  Wink

# 264
  • Мнения: 770
desin4o,много хубава срещичка сте си направили,толкова близнаци...Винаги страшно много им се радвам като видя близначета,но как се справяте не знам!Да са ви живи и здрави дечицата и по -добрички!Дано се оправи времето и да се съберем всички да се видим! newsm74
wili.b това е дежурния въпрос, който ми се задава. И ако кажа, че ми е лесно, ще преувелича, но не е и толкова трудно, а и децата ми не са много диви. Колкото повече растат и разбират, толкова по-добре вървят нещата. Но определено не разбирам майките, които са с по едно детенце и постоянно се оплакват от него... Всеки с късмета си! На мнение съм, че децата са най-хубавото, което може да се случи в живота на човек  Peace Айде живот и здраве като се приберем ще се видим с вас
Биси оздравяхте ли?

# 265
  • у дома
  • Мнения: 7 163
Вики,въобще изключих че се разбирахме нещо с теб-и двамата ми поддържат висока температура и от вчера са на АБ,диагнозата е бронхит,така че ние отпадаме от срещата със сигурност,по-точно децата де,аз може и да се измъкна,ама не  есигурно...Разбирайте се за събота за някакъв час,щам като повечето са ан имен ден в неделя.Аз в петък вечерта ще знам със сигурност ще мога ли да разчитам на някой да е при децата ...

# 266
  • Мнения: 43
Аз нещо съм се пообъркала,хич не е за разходки днес.А ако наистина цял месец ще е дъждовно... Cry
Поне да не е студено,ние когато вали излизаме на улицата,като поспре,така като пак започне,бързо се прибираме.
Светле,а защо пиете АБ,бронхита не минава ли със сироп само/аз понеже не ги обичам АБ и все мисля ако може да мине без тях/?Пожелавам ти бързо да им мине на юнаците ти,както и на всички болни дечица.

# 267
  • у дома
  • Мнения: 7 163
Ками,защото колкото пъти пробвам да минем с хомеопетични,толкова пъти оставаме в болница и затова съм се отказала да пробвам...а и нашата лична си ни го изписа антибиотика ,аз не давам лекарства на совя глава...Просто стигнах до извода ,че на моите деца не им дейсва хомеопатия и така...

# 268
  • Мнения: 4 753
Десита, късметлийка си ти... имаш си и от двата вида по едно...  Peace Имаше една циганка, родила 11 момчета, ама искат момиче и продължава да опитва... а и мъж ми иска момиче, та не знам...  Mr. Green

# 269
  • Мнения: 43
Светле,коя ви е личната лекарка?
И нали знаеш,че зависи кой ви ги изписва хомеопатичните,ако не е хомеопат,няма да помогне.Не дечицата са виновни.Аз на моите съм давала Стодал,но никой не ми беше казал,че когато се приемат хомеопатични,не се употребяват билки и ментови бонбони или дъвки.То там работата е дълга и широка,но май няма такъв подходящ лекар тук.

Десита, късметлийка си ти... имаш си и от двата вида по едно...  Peace Имаше една циганка, родила 11 момчета, ама искат момиче и продължава да опитва... а и мъж ми иска момиче, та не знам...  Mr. Green

Ти защо се чудиш,Стелт,това не ти ли е първо бебче?Имаш време за момиченце.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт