"В пролетна премяна е нашата Монтана"

  • 11 689
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 4 753
stanislav4eto това с АБ-то, ако го имаш черно на бяло може да го показваш в цирковете като атракция...   hahaha
 

   eee  Whistling те в епикризата са писали А  ooooh! 
       ама иначе на мен ми казаха,че не са сигурни - дали е А или Б  Sick  даже доста време въртяха съу4ениците ми да се ваксинират ли .... да не се ли ваксинират  ooooh! 

Хм  Thinking значи те не са сигурни от какво си болна, ама са се чудили дали да не ваксинират съучениците ти.... от какво обаче...  Thinking най-добре някои доктори да се ваксинират... против малоумие...

# 241
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
stanislav4eto това с АБ-то, ако го имаш черно на бяло може да го показваш в цирковете като атракция...   hahaha
 

   eee  Whistling те в епикризата са писали А  ooooh! 
       ама иначе на мен ми казаха,че не са сигурни - дали е А или Б  Sick  даже доста време въртяха съу4ениците ми да се ваксинират ли .... да не се ли ваксинират  ooooh! 

Хм  Thinking значи те не са сигурни от какво си болна, ама са се чудили дали да не ваксинират съучениците ти.... от какво обаче...  Thinking най-добре някои доктори да се ваксинират... против малоумие...
E чак този път ще забогатеят фирмите които ще произведат ваксината.Все пак 90 % от лекарите не са такива.Те са си купували дипломите и сега само искат да ни вземат парите.

# 242
  • Мнения: 4 753
Ако знаете пък в други теми какви лекарски малоумия чета...  ooooh!
Ето това например....
Цитат
Ох и да споделя Thinking настръхна ми косата!На едно момиче в моето положение но тя е 25 седм,а плода 21седм. и предизвикали раждане,под предлог,че плода няма шанс,обаче минала нейна позната лекарка да я види и като разбрала какво става ги спряла.Но момичето получило контракции,кървене ,...ще ражда.Доцентката назначила  раждането се уплашила и с всички сили се борили да спрат родовия процес.  #2gunfire Успели,през това време излезли резултатите на момичето от амниоцентезета и се оказало,че бебето е абсолютно здраво.Сега лежи вече 5та седмица там и всички треперят над нея!!!!   Praynig


...идиоти...  ooooh!

# 243
  • Мнения: 770
Хора, дайте по-ведро  Party
Ето малко снимки от близнашката среща - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=236915 , паролата е 1234

# 244
  • Мнения: 210
desin4o,много са ти хубави дечицата HugДа са ти живи и здрави,и много да ви радват Hug
Момичета,помагайте Praynig.Кажете ми ефикасен и бърз начин за сваляне на температура.Поли цяла нощ не е спала и ми вдигна температура 38.7.Не мога да разбера от какво е ,гърлото и е чисто,няма да кашля.Панадола не ми сваля температурата.

# 245
  • Мнения: 770
ki4o22 мерси
За температурата опитай с Нурофен и с къпане в хладка вода. Сигурно е някой вирус пак. И Криси от вчера ми е със сополи, пък ще видим накъде ще се развият нещата ooooh!

# 246
  • Мнения: 274
desin4o наистина са ти прекрасни дечицата.   Hug ki4o22 когато малката ми вдигне температура и аз давам Нурофен, а когато е много висока я налагам с кърпи напоени с оцет и вода.В краен случай педиатъра ми е казал да давам Хексалгин.Панадола и на нас не ни действа.Пожелавам ви бързо оздравяване.   Simple Smile

# 247
  • Мнения: 4 753
Десита, колко двойни колички бяхте...  Joy  Хората гледаха ли ви странно...  Crazy

# 248
  • Мнения: 770
Стеле, този път не се събраха много близнаци. На предишната среща е имало повече. Ето тук можете да видите снимки от нея, някъде към края на форума са: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=270230.0
Иначе хората винаги ни гледат странно, дори когато сме си сами  Crazy

# 249
  • Мнения: 770
Мале как ме издразниха тези със снимките, които поръчах по интернет на адреса, който го публикувахте тук. Направо съм бясна. Пишеше да потвърдя поръчката на кю-то, на скайпа или по телефона. Направих го на кю-то и преди малко ми писаха, че поръчката не била потвърдена. Как е възможно #Cussing out

# 250
desin4o,много хубава срещичка сте си направили,толкова близнаци...Винаги страшно много им се радвам като видя близначета,но как се справяте не знам!Да са ви живи и здрави дечицата и по -добрички!Дано се оправи времето и да се съберем всички да се видим! newsm74

# 251
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Здравейте момичета, темата ни много набъбна. Мислете име за нова тема свързана с Великден.

# 252
  • Мнения: 4 753
На прима виста " Като Великденско яйце червено е монтанското дете засмено"... много тъпо...  Mr. Green ще помисля още...  newsm78

# 253
  • Мнения: 210
Момичета,благодаря за съветите Hug
Моето преложение за име на новата темичка е:"Монтанските деца щастливи,са като писани яйца красиви"

# 254
  • Мнения: 43
Лелее,много сте изписали!
Петя,поздравления за успешните изпити!
Сладкарницата,за която се чудите се казва "Перла",но в събота сме на рожден ден,а в неделя имам имен ден и ще се съберем в къщи,така че няма да присъстваме,ако ще е тогава срещата.Но се надявам до есента все някой ден да се съберем всички/дали е възможно?/.
Пожелавам на всички болни дечица да оздравеят,а тези,които ще сменят личната си лекарка,да уцелят наистина добра.
Кики,ако помниш Блага ми е препоръчвала при температура да давам хомеопатичното Белла Донна,още не ми се е налагало,но ще купя.Някоя мама ползвала ли го е?
Благодаря на всички,които ми помогнахте с тези фондове,ще прочета даденото от Петя.
Хайде и аз да дам предложение:"С усмивка на лице и монтанското дете,ще се чукне с яйце".

Последна редакция: пн, 14 апр 2008, 16:16 от Камелия-МС

Общи условия

Активация на акаунт