"В пролетна премяна е нашата Монтана"

  • 11 700
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
еми светле 6те направя така............6те попитам

# 226
  • Мнения: 3 317
за коя сладкарница става въпрос  newsm78

# 227
  • Мнения: 406
Тази сладкарница с детския кът  Peace само че как се казва  newsm78 срещу Балкан турист   newsm78

# 228
  • Мнения: 196
 HugМи вирус ...Мари го донесе от детската в групата ходят само 6 деца  Shockedвсичко е болно.Имаха съмнения за пневмония на нея Rolling Eyes и бронхит на малкия Rolling Eyes... ooooh!но не е така   Praynigвирус много гаден....вирус...Така че по-добре от мен съвет не се събирайте много много и  Naughtyи никакви срещи.Днес имахме малко време излизахме та ходихме и на черква

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 17:20 от bisssy

# 229
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
stelt77 със сигурност е била болна.Ваксинирана е може би за това се е проявила много слабо болестта.Ако си спомняте преди месец и нещо ви казвах че Криси е болна.Тя първо започна да има хрема после имаше суха кашлица, която премина във влажна сериозно пристъпна.Аз за първи път я чувах така да кашля,но мислех че е от грипа.Не беше отпаднала но имаше температура която аз свалих с хапчета и след което бяхме на антибиотик.И както пише в темите които си ми дала,тя и сега изкарва храчки което рядко се проявява при нея като боледува.Но ние не сме зле както пишат другите майки.А в момента Криси не е заразна.Чисти са и дробовете и нее със зачервено гърло,а и сополи няма а не спира да кашля.За пристъпната кашлица личната лекарка ни беше изписала Вентолин.Ох решила съм да и направя и изследвания за коклюш.Ще питам личната да ни даде направление за да съм сигурна.Е друго не се сещам.

# 230
  • Мнения: 4 753
pеtia задължително й направете изследванията... така ще си сигурна дали го е прекарала или не.. (ако не се лъжа от коклюш се боледува само веднъж)... За ваксината те питах, защото много лекари отричат диагнозата, ако детето е ваксинирано...

# 231
  • Мнения: 196
pеtia 
 и аз съм намнение да си направите изследвания....даже защо си и чакала толкова време!

# 232
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Ако отрекат че е коклюш тогава ще ги попитам да ми дадат диагноза на детето какво му е та кашля вече месец и половина.Видимо нищо и няма.Дори и да кажат че е алергия и за нея има изследвания и може да се докаже че е.bisssy аз знам от петък.Тогава и беше поставена тази диагноза.Иначе според личната на детето му няма нищо.Според мен не е така.Не е нормално здрав човек да кашля пристъпно.Като не е и алергия,защото тогава щеше да има и други признаци.Сериозно се подготвям за караница със личната.

# 233
  • Мнения: 4 753
Да ти кажа petia понякога наистина е трудно да се постави правилна диагноза, защото по симптоми много заболявания си приличат. Обаче на дете на възрастта на твоето (което вече говори и може да обясни какво го боли) и като се има впредвид, че е необременено с други заболявания, направо са си немарливи. Когато направих пристъпа ме държаха 10 дни в монтанската болница без поставена диагноза... на 10-ия ден ми казаха, че не могат да ме държат повече (не знам защо) и ме изписаха с някаква измислена диагноза, а устно ми казаха, че не знаят какво ми е. Добре, че в МВР-болницата в София попаднах на кадърна лекарка. Майка ми още се ядосва, че не ме е завела направо там.... Брат ми като малък е имал гъбични налепи по сливиците от антибиотици и е поддържал много висока температура, но лекарите тук са твърдяли, че това е гнойна ангина и са наплашили майка ми, че ако спре антибиотиците детето й ще умре... Та след време тя съвсем се е била отчаяла и го е занесла в същата болница в София... ония са се хванали за главата... Кардиолозите там споделиха, че много хора от Монтана се лекуват при тях и че почти всички са лекувани некадърно в нашата болница....
Та аз по тези и други причини вече не вярвам много на лекарите... те самите си противоречат... ако ми е удобно спазвам каквото ми кажат... ако не е - не го спазвам...

# 234
  • Мнения: 3 317
Тия на6ите лекари просто са .....  Thinking  "големи спецове"  ooooh! Mr. Green  преди няколко години преболедувах хепатит - А или Б никои неможа да ми каже  ooooh!  първо казаха А,после Б после казаха,че незнаят какъв вид е  #Crazy после ми казаха,че е АБ  newsm78   ooooh! #Crazy

# 235
  • Мнения: 406
Тия на6ите лекари просто са .....  Thinking  "големи спецове"  ooooh! Mr. Green  преди няколко години преболедувах хепатит - А или Б никои неможа да ми каже  ooooh!  първо казаха А,после Б после казаха,че незнаят какъв вид е  #Crazy после ми казаха,че е АБ  newsm78   ooooh! #Crazy
       #Crazy този е нов вид  #Crazy до година сигурно ще има и  ВС  #2gunfire

# 236
абе доктор му кажи и се се6таи по натам Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 237
  • Мнения: 4 753
stanislav4eto това с АБ-то, ако го имаш черно на бяло може да го показваш в цирковете като атракция...   hahaha
 

# 238
  • Мнения: 3 317
stanislav4eto това с АБ-то, ако го имаш черно на бяло може да го показваш в цирковете като атракция...   hahaha
 

   eee  Whistling те в епикризата са писали А  ooooh! 
       ама иначе на мен ми казаха,че не са сигурни - дали е А или Б  Sick  даже доста време въртяха съу4ениците ми да се ваксинират ли .... да не се ли ваксинират  ooooh! 

# 239
  • Мнения: 406
stanislav4eto това с АБ-то, ако го имаш черно на бяло може да го показваш в цирковете като атракция...   hahaha
 

   eee  Whistling те в епикризата са писали А  ooooh! 
       ама иначе на мен ми казаха,че не са сигурни - дали е А или Б  Sick  даже доста време въртяха съу4ениците ми да се ваксинират ли .... да не се ли ваксинират  ooooh! 
Това звучи като филм на ужасите  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт