"В пролетна премяна е нашата Монтана"

  • 11 705
  • 286
  •   1
Отговори
# 225
еми светле 6те направя така............6те попитам

# 226
  • Мнения: 3 317
за коя сладкарница става въпрос  newsm78

# 227
  • Мнения: 406
Тази сладкарница с детския кът  Peace само че как се казва  newsm78 срещу Балкан турист   newsm78

# 228
  • Мнения: 196
 HugМи вирус ...Мари го донесе от детската в групата ходят само 6 деца  Shockedвсичко е болно.Имаха съмнения за пневмония на нея Rolling Eyes и бронхит на малкия Rolling Eyes... ooooh!но не е така   Praynigвирус много гаден....вирус...Така че по-добре от мен съвет не се събирайте много много и  Naughtyи никакви срещи.Днес имахме малко време излизахме та ходихме и на черква

Последна редакция: нд, 13 апр 2008, 17:20 от bisssy

# 229
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
stelt77 със сигурност е била болна.Ваксинирана е може би за това се е проявила много слабо болестта.Ако си спомняте преди месец и нещо ви казвах че Криси е болна.Тя първо започна да има хрема после имаше суха кашлица, която премина във влажна сериозно пристъпна.Аз за първи път я чувах така да кашля,но мислех че е от грипа.Не беше отпаднала но имаше температура която аз свалих с хапчета и след което бяхме на антибиотик.И както пише в темите които си ми дала,тя и сега изкарва храчки което рядко се проявява при нея като боледува.Но ние не сме зле както пишат другите майки.А в момента Криси не е заразна.Чисти са и дробовете и нее със зачервено гърло,а и сополи няма а не спира да кашля.За пристъпната кашлица личната лекарка ни беше изписала Вентолин.Ох решила съм да и направя и изследвания за коклюш.Ще питам личната да ни даде направление за да съм сигурна.Е друго не се сещам.

# 230
  • Мнения: 4 753
pеtia задължително й направете изследванията... така ще си сигурна дали го е прекарала или не.. (ако не се лъжа от коклюш се боледува само веднъж)... За ваксината те питах, защото много лекари отричат диагнозата, ако детето е ваксинирано...

# 231
  • Мнения: 196
pеtia 
 и аз съм намнение да си направите изследвания....даже защо си и чакала толкова време!

# 232
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Ако отрекат че е коклюш тогава ще ги попитам да ми дадат диагноза на детето какво му е та кашля вече месец и половина.Видимо нищо и няма.Дори и да кажат че е алергия и за нея има изследвания и може да се докаже че е.bisssy аз знам от петък.Тогава и беше поставена тази диагноза.Иначе според личната на детето му няма нищо.Според мен не е така.Не е нормално здрав човек да кашля пристъпно.Като не е и алергия,защото тогава щеше да има и други признаци.Сериозно се подготвям за караница със личната.

# 233
  • Мнения: 4 753
Да ти кажа petia понякога наистина е трудно да се постави правилна диагноза, защото по симптоми много заболявания си приличат. Обаче на дете на възрастта на твоето (което вече говори и може да обясни какво го боли) и като се има впредвид, че е необременено с други заболявания, направо са си немарливи. Когато направих пристъпа ме държаха 10 дни в монтанската болница без поставена диагноза... на 10-ия ден ми казаха, че не могат да ме държат повече (не знам защо) и ме изписаха с някаква измислена диагноза, а устно ми казаха, че не знаят какво ми е. Добре, че в МВР-болницата в София попаднах на кадърна лекарка. Майка ми още се ядосва, че не ме е завела направо там.... Брат ми като малък е имал гъбични налепи по сливиците от антибиотици и е поддържал много висока температура, но лекарите тук са твърдяли, че това е гнойна ангина и са наплашили майка ми, че ако спре антибиотиците детето й ще умре... Та след време тя съвсем се е била отчаяла и го е занесла в същата болница в София... ония са се хванали за главата... Кардиолозите там споделиха, че много хора от Монтана се лекуват при тях и че почти всички са лекувани некадърно в нашата болница....
Та аз по тези и други причини вече не вярвам много на лекарите... те самите си противоречат... ако ми е удобно спазвам каквото ми кажат... ако не е - не го спазвам...

# 234
  • Мнения: 3 317
Тия на6ите лекари просто са .....  Thinking  "големи спецове"  ooooh! Mr. Green  преди няколко години преболедувах хепатит - А или Б никои неможа да ми каже  ooooh!  първо казаха А,после Б после казаха,че незнаят какъв вид е  #Crazy после ми казаха,че е АБ  newsm78   ooooh! #Crazy

# 235
  • Мнения: 406
Тия на6ите лекари просто са .....  Thinking  "големи спецове"  ooooh! Mr. Green  преди няколко години преболедувах хепатит - А или Б никои неможа да ми каже  ooooh!  първо казаха А,после Б после казаха,че незнаят какъв вид е  #Crazy после ми казаха,че е АБ  newsm78   ooooh! #Crazy
       #Crazy този е нов вид  #Crazy до година сигурно ще има и  ВС  #2gunfire

# 236
абе доктор му кажи и се се6таи по натам Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 237
  • Мнения: 4 753
stanislav4eto това с АБ-то, ако го имаш черно на бяло може да го показваш в цирковете като атракция...   hahaha
 

# 238
  • Мнения: 3 317
stanislav4eto това с АБ-то, ако го имаш черно на бяло може да го показваш в цирковете като атракция...   hahaha
 

   eee  Whistling те в епикризата са писали А  ooooh! 
       ама иначе на мен ми казаха,че не са сигурни - дали е А или Б  Sick  даже доста време въртяха съу4ениците ми да се ваксинират ли .... да не се ли ваксинират  ooooh! 

# 239
  • Мнения: 406
stanislav4eto това с АБ-то, ако го имаш черно на бяло може да го показваш в цирковете като атракция...   hahaha
 

   eee  Whistling те в епикризата са писали А  ooooh! 
       ама иначе на мен ми казаха,че не са сигурни - дали е А или Б  Sick  даже доста време въртяха съу4ениците ми да се ваксинират ли .... да не се ли ваксинират  ooooh! 
Това звучи като филм на ужасите  Twisted Evil

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт