Варненчета беснеят по алейките майките им бъбрят си по пейките - 41

  • 12 818
  • 293
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 50
Добро утро  Hug

Бела браво на вас  Peace представям си какъв кошмар е било  Sad Тъкмо сега като се оправи времето ще щъката на вън  Joy

Гвендолин много яко стихче  Heart Eyes накараме да си усмихна сънената физиономия  Joy Много е приятно да четеш и пишеш за положителни неща и да разтовариш гнева  #Crazy  Заслугата е на всички мами в темичката и основно на всепризнатите ни стихоплетки  Heart Eyes  Едната май още се успива или мисли новата си рима  Joy

Днес се надявах да сме цял ден из морската ама като гледам няма май да се получи  Mr. Green Коя мама ще се одвизава днес в морската по - точно до кафемашината  hahaha ?

# 271
  • Мнения: 2 960
Добро утро,мацки,  bouquet


Леле мале- от де се взеха тези шматки поетични Rolling Eyes
де слаудурски стават ,де  кат  резил  са комични
,де  се правят на писателки ритмични Mr. Green
ама важното е да не ни оставят безразрични!!!!
Я стига сте писали в hahaha рими закачливи
а грабвайте чеда  весели и обичливи
Че слънцето  кафе машина огрява
нейде наблизо Фтичка пролетна запява
Настроение на мацките форумски дава
да сте там под строй за Вас остава!!!


П.П.Кой кога ще бъде на сглядата ,мацки

# 272
  • Мнения: 50
Аз мисля най - късно към 11:00 ч. да съм в градината, гледам че на вън просветна. За прибирането не съм решила още зависи от дзвера дали ще заспи в количката ама най - рано към 14:30 ч. ще се прибираме.

# 273
  • Мнения: 29
Добър ден и от нас! Laughing
Харесва ми много денят да започва с поезия!  bouquet Благодаря на двете дами- поетеси. Ама, Петс и ти май нещо се зарази. Laughing
Днес ще съм към 12 часа на извора на благодат/разбирай- кафе/.
Бела, много се радвам, че кошмарът вече е към края си, ще те чакаме скоро- познай къде! Joy
А пък за дамите, дето им е далече- хващате татковците за ушите/ може и майка, свекърва, брат, сестра- който има кола/ и да ви карат. Вдигате един скандал от рода на:" Абе само аз ли съм единствената будала, дето не е на кафемашината, детето има нужда от разходки в Морската, откачих само в нашия квартал..." и така нататъка, може много да се импровизира с нервите на татковците. Но да не забравите- много е важно да пуснете два реда крокодилски сълзи и след положителен резултат, се мятате сърцераздирателно на врата му , с думите:"Ама много те обичам!" Гарантирам, че след тази конспирация, на следващият ден ще бъдете лично откарани и ескортирани до кафемашината. smile3521
Само не казвайте кой ви е дал акъл, че скоро бой не съм яла. Joy
 toni6a , ще те чакаме! И Коко- най- вече.
На  Франческа вчера и взехме здравето от разходки, ама и днес ще дойдеш, нали? Grinning
Айде, до скоро, който иска- да заповяда на кафенце. Hug

# 274
  • Мнения: 317
Егати пак нямаме вода  Shocked....авария,два дни след двудневната профилактика  #2gunfire #2gunfire.300 цирея да им излязат  Joy обадих се и оставих съобщение, че ще се обадя в БТв И Нова Joy
Данинка, я ги изтипосайте в някой репортаж. Ако трябва ще участваме с бебата, малко ще я поумажа / още малко/ и аз по мръсен анцунг и рошава  Mr. Green
Тя естествено сега се напъва да ака за втори път  Sick

# 275
  • Мнения: 1 554
 bye здравей те,аз днес неможах да се присъединя,бях с 2 мацки които не съм виждала от 100години,после с леля се разходих и накрая се прибрах Tired а как ми се спиииииии снощи в 2 се прибрах ме Outta Joint

# 276
  • Мнения: 125
Ой, блазе ви за купона!   bouquet за поетесите, вдигате ми тонуса, даже 1-во превъртам за куплетче и тогава чета наред! Heart Eyes
Айде, не плачете за мен (нищо, че с повечето не се познаваме), в неделя към 12,30 съм до кафе машината.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=210453&photo=116 - за да ни познаете. Лека ви нощ и сладки сънища.

# 277
  • Мнения: 518
Добро утро Hug
Ние днес ще сме из Морската и ще обирам бебета изпаднали от количките ако има такива Laughing Таман да си затвърдя уменията Simple SmileЩе се завъртя и край кафемашината, ама няма гаранция,че ще позная всяка 1 от мамите, така че моля обаждайте се ако ме видите, че съм ужасен физиономист ooooh! Embarassed

# 278
  • Мнения: 2 960
ДобрЮ Утро мадмоазелки

Ко я правите днес бе сладички  мадамки
дан сЪ шматкате кат мен още по пижамки Mr. Green
Да не Ви  загоря манджа на котлона
и да ви остане прането на балкона!!
Аз още насам натам се  точа и се мая
чудя се от де да му захвана края.
МъжО в леглото още здраво  дреме Twisted Evil
кво се излежава , #2gunfireдявол да го вземе.
Щерката мързи я днес да учи
ами как тогази в школото ще сполучи Sick
Котарака легленцето превзел е здраво
че да мърка на земята е кораво
все за манджа се  нещо ослушва
в печката пиленцето ми подушва. #Cussing out
А бебока спи си вече втори сън
аз пък искам вече да съм вън Joy Joy
На разходка сред птички и тревички
да ви видя ко си праите вие всички!!!!
Айде стига рими спирам-стига  вече
отивам да приготвям мъничкото си човече. :love
:




# 279
  • Мнения: 745
 Grinning Добро утро!!!
Данинка, хубаво казано! HugЯ дай  и едно предложение за ново заглавие Peace

# 280
  • Мнения: 78
Добро утро мамчета  Grinning
Днес ще сме в Морската, но с батко и татко.Ще се врътнем до кафе-машината,щото батко там кара колело или скутер и може да се скиваме.Ще правя номера с пръстите smile3533, ако някоя мама ми се стори позната от снимките, които съм виждала. Laughing

# 281
  • Мнения: 29
Добър ден и от нас! Laughing
Днес сме нанкали цяла нощ, че после и от 6 до 9! Сложила съм зелеви сърмички на печката и се стягам за разходка. Ще гледам да съм към 12:30 около кафемашината.
Данинка, ще ни разглезиш и някоя сутрин ако няма стихче ще се цупим!  bouquet
Айде момиченца, стягайте дисагите, бебетата/татковците/ , гласете тоалетите и в Морскатаааа! Hug
Петс, как е на вилата? Не че знам, че си там, ама нали всяка събота и неделя ходите. Grinning

# 282
  • Мнения: 3 971
Петс, как е на вилата? Не че знам, че си там, ама нали всяка събота и неделя ходите. Grinning
Дай направо да отидем да видим как е Mr. Green Пък няма да ни върне Whistling
Знам къде е горе долу  Joy

# 283
  • Мнения: 29
Ами може, как не съм се сетила Joy

# 284
  • Мнения: 3 971
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Много обичам да давам такива идеи аз Joy
Петс чакай ни идвамееее  Joy

Общи условия

Активация на акаунт