Бебешори СЕПТЕМВРИйски чакат мами късметлийски!

  • 12 801
  • 285
  •   1
Отговори
# 255
# 256
# 257
Ще се радвам да си пиша с вас !

# 258
  • София
  • Мнения: 3 121
Здравейте и от мен! Вчера като никога не съм влизала изобщо в Нета, въпреки че си бях вкъщи. Хубавичко си поспахме, занимавах се с децата, гледахме филми- децата гледаха "Шрек трети" и "Малката русалка", вечерта изгледах два филма един след друг- китайския "Проклятието на златното цвете" и английския "Кралицата". Останах много доволна и от двата.  Simple Smile

Ходили сме два пъти на цирк "Балкански" и двата пъти ни хареса много. Сега ще почакаме да дойде към Младост- обикновено след представленията до МОЛ-а се местят тук при нас.  Simple Smile

Да ви се оплача, че тези дни много страдам от синузита си.  Cry Още към обяд се започва едно главоболие...направо отвратително! От вчера започнах да се лекувам със Синупрет Форте в комбинация с хомеопатичния спрей Еуфорбиум и слава богу, имаше ефект.

Зайко, честити розови гащи! Аз също вече съм много любопитна за пола- скоро ще съм в 16 г.с. и се надявам да има новини и за мен!

Julis, аз бих ти препоръчала няколко книги; за съжаление те са купувани `98 г. и съответно вече трудно се намират....Едната от тях е Дисни енциклопедия в два тома "Грижи за бебето и детето", Ан Бакюс- "Моето бебе от 0 до 3 години", Франсоаз Долто- "Когато се появи детето". Последната е повече в областта на психологията, за мен беше безценна.

# 259
  • Мнения: 21
Асенце, ние засега сме с  stork-girl
Ирина пробвай топло душче и масажче  Hug

# 260
  • Мнения: 571
Зравейте и от мен в този ужасен и дъждовен неделен следобед Laughing
Ние от вчера каквото хапнем връщаме обратно не зная защо така  ooooh!сега се пробвах с една супичка да видим до кога ще я задържа!Много се очудвам защото уж гаденето и повръщането трябваше да са отшумяли вече нооо уви не са!!Очаквам с нетърпение прошавването на малкия човек да видим кога ще е!А за пола бая има да чакам-цял месец #Crazy
Нел добре додала при нас!От мен пожелания за лека и безпроблемна бременност  bouquet
честито за розовите и сини щъркелчета на всички!!то почти не останаха неразкрили се бебоци Blush
Танче благодаря ти миличка за куража!Зная че е безумие да се притеснявам за такива неща,ама нали знаее-бременна глава-празна глава Joy/не е с цел убида към някой аз за себе си говоря/силно ти стискам палци на теб и се надявам всичко да е наред!!Не се и съмнявам че ще е така,ти си много смела и силна   bouquetи наистина само добрите мисли могат да сътворят чудеса!!!  bouquet

# 261
  • Мнения: 288
Мирката и аз съм така и вчера и днес също.Толкова се бях зарадвала че това драйфане свърши ,но ............. уви не CryНямам настроение за нищо и водата почнах пак да повръщам

# 262
  • София
  • Мнения: 7 673
За трета поредна година гледам цирк Балкански и за трета поредна година съм възхитена. (дано не прозвучи като реклама Simple Smile) Снощи се върнахме в превъзходно настроенийце с Павчо Heart Eyes

# 263
  • Мнения: 1 226
ОООООООООО Иринка как си, слънце?Значи  изкарахте добре, а?Бравос.
Аз да ви кажа, май ще имаме сини гащи, не на 100%, но ми се искаше розови. Wink Hug

# 264
  • София
  • Мнения: 7 673
Стелче Heart Eyes Hug къде си бе, злато.
Честитооооо, ще видиш колко се обичат и момченцата Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 1 226
Абе аз ще го обичам, к`вото и да е.Само да е живо и здраво.Ама к`ът гледам кви неща има за момиченца и ми се ще, затова.За момченца по няма.Е макар, че не е сигурно, поне сватя на морето ще си имам  hahaha Joy JoyУандааааааа, за теб говоря. Hug

# 266
  • Мнения: 3 926
Иринче, може да ти се стори странно, или дори смешно, но... аз предната бременност ис купих Космодиск. Само това ме спасява от болки в гърба и кръста. А моите са много и силни, защото съм с изкривяване и съм ошипена по целия гръбначен стълб Confused Като се налага дори съм спала с него и облегчението е страхотно Grinning
Зайче, то със игурност много малко ще си родят на термините Wink Но този списък е с термини, затова си те пиша когато трябва, пък ти ще си кажеш когато му дойде времето Hug

# 267
Здравейте момичета,с радост се присъединявам към вашата темичка.В 17г.с съм и живот и здраве септември ще станем три деви,тъй като аз съм на трети,а мъжът ми на шести септември Simple SmileПостоянно ми се хапва нещо,както върви ще стана сто кила,а първата бременност нищо не хапвах,мъжът ми взимаше какво ли не,месо,за хемоглобина,ама не кусвах.Иначе се чувствам супер,откакто минаха първите три месеца де,че тогава си беше мъка.

# 268
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен днес!! много гадно жреме SadПресаединявам се кам повращтащите тия дни!УЖАССС от месец и нешто не бях посещавала банята ама...и едно главоболие ...ама стига сам се уплаквала кат баба.стягаите се че идва топло време тея дни !!! JoyЩе разхождаме коремите!!!

# 269
  • Мнения: 571
stelllla честити ви сини гащи!  bouquet
момичета аз май усетих бебето  newsm78 ама не съм сигурна!Нещо като побутване долу под пъпчето!Сякаш ме почуква отвътре newsm12изпадам в една чуденка!снощи се случи както лежах два поредни пъти като леко боцване от вътре...и сега отново както си лежах и почувствах че ме побутва! smile3521после пак и след малко за трети път и след това за четвърти!и все е там нисичко долу където гледа доки с ехографа newsm44!Ох дали е бебето???Така ми се иска да е то!но аз очаквах да е като плуване на риба или пеперудени крилца или мравчици...не е такова а е като ве едно те побутва нещо отвътре но съвсем леко  newsm78 newsm78

Общи условия

Активация на акаунт