Music Idol 2 - 9-та тема

  • 24 484
  • 598
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 1 305
Деница е много чаровна и аз много я харесвам. Обаче на последния концерт ме разочарова. Песента, която й бяха дали, е драматична,пее се рязко, отсечено (не знам термините, описвам го както аз го виждам), а тя ги виеше едни, хич не ми хареса. Според мен не успя да предаде чувството и емоцията на песента. Може и заради аранжимента да е било, не знам, но не ми хареса.

Ти сериозно ли!  Shocked За една и съща песен ли говорим? Тази песен е толкова плоска и бозава, че няма докъде! А Деница, точно обратното на което твърдиш, я изпя с много повече чувство и хъс, вложи повече мощ, повече глас и техника в изпълнението си. Ти не чу ли Дони какво точно каза във визитката й - да не се увлече да пее РАВНО като Риана.

# 571
  • Мнения: 3 405
В началото харесвах най-много Нора и след нея Деница. Но Нора все повече ме отблъсква - и с изпълненията си и с ролята си.

Их, пак си се изказала вместо мен Wink
Нора много взе да преиграва.

# 572
  • София
  • Мнения: 431
А ясно, заради Дони я е изпяла така. Явно Дони смята, че този вариант е по-хубав от оригиналния, но аз не съм на същото мнение. Това, че Деница я изпя с хъс съвсем не означава, че успя да предаде емоцията на песента.
Не ме разбирайте погрешно, Дeница пя добре, но според мен това не беше същата песен, като вината за това явно не е нейна.

# 573
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз пък се кефя, когато чуя нещо в различен аранжимент. Пак ще пусна линк към Америкън Айдъл да видите как звучи Били Джийн на М.Джексън. Е, много е яка.

http://youtube.com/watch?v=h_aiawC-9aM

Дразня се, когато някой се мъчи да "прекопира"

# 574
  • Мнения: 1 735
Пействам от официалния сайт на айдъл-а,просто защото 100% се покрива с моето мнение,но аз не бих могла да го кажа така стегнато и подредено Sad  Това е само част,пълният текст тук http://forum.musicidol.btv.bg/index.php?s=1f965f982ce377d4cad962 … &#entry154164

Ето го оригиналният линк: http://bg-media-critics.blogspot.com/2008/04/blog-post.html

И на мен много ми хареса това писание. Намирам го справедливо и много точно.

# 575
  • Мнения: 3 271
Дразня се, когато някой се мъчи да "прекопира"[/b]

E, да, ама аз само анти-Тома коментари с подобни забележки чета последните 10-тина дни  ooooh!

# 576
  • София
  • Мнения: 431
Аз пък се кефя, когато чуя нещо в различен аранжимент. Пак ще пусна линк към Америкън Айдъл да видите как звучи Били Джийн на М.Джексън. Е, много е яка.

http://youtube.com/watch?v=h_aiawC-9aM

Дразня се, когато някой се мъчи да "прекопира"


Да, съгласна съм, това изпълнение има собствен стил и ми доставя удоволствие. Не мога да кажа същото обаче за опитите за по-различен аранжимент в нашия МИ. А това много се отразява върху впечатлението за изпълненията на участниците.

# 577
  • Мнения: 1 305
Аз пък се кефя, когато чуя нещо в различен аранжимент. Пак ще пусна линк към Америкън Айдъл да видите как звучи Били Джийн на М.Джексън. Е, много е яка.

http://youtube.com/watch?v=h_aiawC-9aM

Дразня се, когато някой се мъчи да "прекопира"


Само на мен ли този младеж ми е малко бозав?  newsm78 Хич даже не ме впечатлява с нищо!

И не намирам нищо лошо в аранжиментите на нашия МА. Даже много си ми харесват, поне повечето!

# 578
  • Мнения: 229
Аз пък се кефя, когато чуя нещо в различен аранжимент. Пак ще пусна линк към Америкън Айдъл да видите как звучи Били Джийн на М.Джексън. Е, много е яка.

http://youtube.com/watch?v=h_aiawC-9aM
Дразня се, когато някой се мъчи да "прекопира"


 Понеже се цитира втори или трети път, бих искала да уточня - това е Крис Корнел ( Soundgarden (1984–1997) and Audioslave (2001–2007)

http://youtube.com/watch?v=c2MgwAJrfXo

изпълняващ "Били Джийн". И съм съгласна - върхът е, просто и Американският айдъл е далеч от него Grinning

Слушайте го, наистина е супер!

# 579
  • Мнения: 229
Е, какво ще кажете?

# 580
  • Мнения: 2 185
Не мога да понасям Стоян, Денислав, Ана и Мария...НО ако изкарат Дурачок, без да се е появил изобщо на концерта на елиминация срещу някой от тях, това ще е тотална несправедливост, а недай си Боже да е срещу някой от другите участници  ooooh!
Единственото смислено нещо, което може да се направи от тук нататък е Иван да си тръгне по живо, по здраво, всичко друго би било върха на наглостта от страна на "продуцентите"  Sick

Да бе, да!
Погледна ли гласуването в сайта ва МА? Над 65% от гласувалите са за него. Ако го изгонят , това ще е най- бързия срив в рейтинга на подобно предаване, от както свят светува. Кой губи от това - продуцентите.

Виж, не ми се влиза в спорове, особено относно хора, които не заслужават моето внимание  Crossing Arms . Изобщо не ме вълнува колко точно процента подкрепят някой си, който не си е мръднал със седмици пръста да свърши нещо смислено. Щом има хора, за които това е нормално и го подкрепят- хм, още по-зле  newsm78...остава ми само да се радвам, че не съм от тях.
И нека да си говорим реално. Ако на работното ти място имаш колега, който по-цял ден нищо не прави, бърка си в г*за и в пъпа, идва неадекватен на работа и пречи на всички и накрая повишат него вместо теб, сигурно няма да ти е особено приятно, предполагам. Не го приемай лично, просто си излагам гледната точка. Ако се случи нещо такова на коя да е от фенките на Дурачок, форума ще се напълни с "Ох, каква несправедливост" и  #2gunfire #2gunfire #2gunfire .
И така...не ме интересува особено рейтинга на някакво предаване, интересува ме предаването да е стойностно и да ми носи положителни емоции. За момента това все по-рядко е такова и аз все по-рядко го гледам. Ако на теб ти харесва си напълно свободна да го подкрепиш, гласувай с смс-и и пълни джоба на """продуцентите""" , но после недейте да руптаете срещу тях и сценариите им, защото сте им дали свободата и сте ги финансирали да си правят каквото искат. А като се нагушат и започнат да продуцират още 5-6 предавания...е тогава жална ни майка на телевизионните зрители  ooooh! .

# 581
  • Мнения: 3 271
Clairette, и аз го дадох примера с колегата в темата за Иван. Не знам защо не разбират, че ситуацията е същата и това, че някой според някого субективно е бил по-добър не е достатъчно да сметнем ситуацията за справедлива  Peace

# 582
  • на село
  • Мнения: 1 028
Че кой е казал че съм гласувала?
Аз просто гледам отстрани и се забавлявам! Интересно ми е колко ниско могат да паднат още Иван и Андрей в борбата за по- големи печалби. В интерес на истината преди МА ги харесвах -  вече не! Сценария, който ни предлагат е толкова зле скалъпен, че за мен нормален и уважаващ себе си човек не би се вързал.

# 583
  • Мнения: 2 185
Clairette, и аз го дадох примера с колегата в темата за Иван. Не знам защо не разбират, че ситуацията е същата и това, че някой според някого субективно е бил по-добър не е достатъчно да сметнем ситуацията за справедлива  Peace
Извинявай...не чета там  Crazy

# 584
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Сценария, който ни предлагат е толкова зле скалъпен, че за мен нормален и уважаващ себе си човек не би се вързал.
newsm10
И да допълня, че според мен днес ще се гласува лудо само ЗА Ванката (ако наистина решат да правят подобен "зрителски вот"). Съмнявам се, че ще има много хора да се включат с SMS-и ПРОТИВ. Струва ми се безсмислено.

Последна редакция: ср, 09 апр 2008, 14:27 от anuschka

Общи условия

Активация на акаунт