Февруарските дечица крачат във редица!

  • 9 445
  • 285
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 974
Аним, ако ти дава сърце Даум ескол мисля се казваше онази горчилка.. верно си за убиване, но човек се учи с опит [/color]

Засрамих се Embarassed Горчилка казваш Thinking ммм ще изчакам за сега, но ще си го запиша, дано не го използвам  Wink  За сега мисля да се пробвам да я откажа от одеялото hahaha И аз като Цвети все отлагах...да оздравее, да не я стресирам допълнително, да знам за какво реве Thinking ...и времето минава, минава...
 Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 1 481
Майка ми беше на гости повече от седмица, много голяма помощ ми оказа. През деня почти не се прибирах, ходех по задачи, с Ева са се гледали без проблеми- не е мрънкала, заспивала е сама, играли са си, и на разходки са ходили. Но се получи нещо обезпокоително за мен- щом се приберях, Ева започваше да мрънка , да се тръшка, да ходи като опашка подир мен, искаше постоянно да я нося...предполагам, че дългите ми отсъствия са я тревожили. Но в мое отсъствие се е държала идеално  Thinking
Майка ми си тръгна преди малко, надявам се нещата да се нормализират вече, когато ще сме си заедно целодневно.
Относно дразненето и забележките- вчера ми намекна, че имам доста труден характер и ми стана криво  Confused
Ева оздравя, остана само лека хрема, но пък аз си имам "жива рана" и запушен нос. Преди да забременея боледувах изключително радко, сега съм болна през месец.

# 242
  • Мнения: 255
И аз се загубих тези дни, но голямо търчане по задачи. Сутрин ставам супер недоспала, а цялото тяло ме боли все едно съм копала на нивата.  Rolling Eyes На всичкото отгоре в спалнята пак изби страшен мухъл точно до главата на Яско, напръскахме и сега спим в хола. Снощи цяла нощ се въртях. Айде оплаках се.  Simple Smile

Честито на празнуващите, които съм пропуснала - Мила и Мартинковците.   bouquet

За махането на бибата използвах период, в който Ясен беше крив и сам я буташе и не я искаше. Сега преди заспиване лочи вода от шише с биберон и това е. Обаче и без биба през ноща пак си се буди.
В петък бихме гадната ваксина, в края на седмицата очаквам включване - Т, обриви.

В темата за децата и бабите няма смисъл да се включвам, защото моите не гледат. В редките случаи, когато на майка ми й се случи, винаги на първо място са сапунките, а за свекървата - прическата и гримът й. Спирам, щото взех да се ядосвам.  smile3515

# 243
  • Мнения: 958
Bettie Page, Никол е същата работа, тя свикна вече, през деня да е с майка, обаче вечер в 6 часа, почва да хленчи, като се приберем плаче, и едно мънкане като коте, гушка ме непрекъснато, направо се впива в мен. Сутрин също, буди се, гушка ме и не ме пуска, майка направо със сила я изтръгва, като излизаме. Говоря и непрекъснато, че мама и тати трябва да работят, но още не разбира  Cry  Надявам се, това мое ранно връщане на работа, да не и се отрази лошо. Самообвинявала съм се хиляди пъти.
А пък и с този наш, вече 8-месечен ремонт, и събота и неделя не и отделям достатъчно време. Слава богу че ми се вижда края  Peace

# 244
  • Мнения: 2 096
А пък и с този наш, вече 8-месечен ремонт, и събота и неделя не и отделям достатъчно време. Слава богу че ми се вижда края  Peace
предполагам си имала предвид Му, инак не е слава богу, а Боже прости..

# 245
  • София
  • Мнения: 718
А пък и с този наш, вече 8-месечен ремонт, и събота и неделя не и отделям достатъчно време. Слава богу че ми се вижда края  Peace
предполагам си имала предвид Му, инак не е слава богу, а Боже прости..

 Joy

# 246
  • Мнения: 1 516
За пръстчето: Моя приятелка се бори с това. Тя сподели, че горчилката не помага хич. След две-три близвания вече не горчи и пръстчето пак се засмуква сладко , сладко....Та сега чака да дойде свекърва й. Тя да приложела нейния метод, който имал успех при баткото , а именно: 2-3 нощи неотлъчно до него и при всяко слягане на пръста в устата, тя го вади. През нощта. Той го слага, тя го вади. Но това би значило някой да не спи поне 3 нощи...

# 247
  • София
  • Мнения: 928
Днес успяхме да се излъжем с времето и направихме една двучасова разходка  Laughing
Бибата при нас е болна тема. Ники ако не я види, не я търси, но приспи ли му се почва да вика "бр-бр-бр" и докато не я получи не спира ooooh! Нощем, когато се събуди си я търси и без нея няма заспиване.
В редките случаи, когато на майка ми й се случи, винаги на първо място са сапунките, а за свекървата - прическата и гримът й. Спирам, щото взех да се ядосвам.  smile3515
Как въобще можеш да се съмняваш, че животът започва и свършва с "Дързост и красота", "Блясък", "Вдовицата в бяло" и тем подобни Twisted Evil
За мухъла: На Боро има един препарат "Саниращ концентрат за отстраняване на плесени". Мъжът ми намаза с него, след това мина с латекс за влажни помещения (отново на Боро) и засега нямаме проблем. Хубавото е, че грам не мирише. Можете да пробвате  Peace
Слава богу че ми се вижда края  Peace
Недей така, бе момиче - кураж, ето че и Никол е спала цяла нощ - вижда се светлина в тунела  Joy Joy Joy

# 248
  • София
  • Мнения: 974
За пръстчето: Моя приятелка се бори с това. Тя сподели, че горчилката не помага хич. След две-три близвания вече не горчи и пръстчето пак се засмуква сладко , сладко....Та сега чака да дойде свекърва й. Тя да приложела нейния метод, който имал успех при баткото , а именно: 2-3 нощи неотлъчно до него и при всяко слягане на пръста в устата, тя го вади. През нощта. Той го слага, тя го вади. Но това би значило някой да не спи поне 3 нощи...

Това вече съм го правила, така че няма проблем hahaha
Но Петя си лапа палеца само с любимото одеало Rolling Eyes В болницата го нямаше, естествено, и не се сети, и веднъж да си лапне пръста...Но не се усетих навреме, и като се прибрахме, първата й грижа беше да го издърпа измежду решетките на леглото, чучна на пода и лапна пръста. Като я видях ми стана толкова жал, че само я преместих на по-удобно Sad
Първо одеалото, а после ще будувам Shocked ... Hug

# 249
  • Мнения: 2 818
Аним, мисля си, че щом е свързано само с конкретно одеало можеш да поотложиш нещата. Одеалото дебело ли е? Може някой път да го изпереш с нещо силно миризливо... или нещо такова... не знам... но едва ли ще си смуче пръста дълго, поне според мен... а тя одеалото ли смуче или пръста?  newsm78

# 250
  • русе
  • Мнения: 141
Здравейте от нас! Да се похвалим, пу-пу, днес и двете с малката имаме леко подобрение! Ясна, благодаря ти за бързите отговори! В крайна сметка продължих с оспексина, тъй като личната на Мимето каза, че не би трябвало да й повлияе щом я кърмя само веднъж. Малката и тя е на антибиотик и се надявам така да го пресечем вируса още в началото - поне днес не е вдигала висока температура!
Сиер, как е Ивка? Свалихте ли т?
Яс, гледах ви по нетерата с Миата - много сте хубави и двете!
Цитат
За през деня нямам проблем - ако не я вижда, въобще не се сеща за нея. Но задължително заспива с биберон и като се разбуди през нощта , го търси упорито...
И ние сме така с бибата! И не виждам изгледи скоро да я махнем!

Я кажете - дечицата ви падат ли често като вървят? Моето дете върви много добре вече два месеца, но постоянно бърза и притичва и никога не гледа в краката си, вследствие на което все се спъва и удря! И двете й крачета от колената надолу са в синки! Луда е за две момчета! А лятото като заголим крачетата - все в рани ли ще ходим!? Последно любимо й е да се покатери на спалнята, оттам се изправя права на нощното шкафче и цъфти в усмивка   #Crazy, а аз не смея да я оставя две минути сама в спалнята!

# 251
  • Мнения: 2 818
Стеф, има наколенки за малки деца.  Peace
Ако е вирус за какво е антибиотика? Thinking

# 252
  • София
  • Мнения: 1 715
Преди малко се върнахме от цирка Grinning Представлението беше невероятно Peace Алекс спи, така че и аз ще лягам. Дано поспя поне час без нея Twisted Evil

# 253
  • Мнения: 1 516
Ох , лятото, към средстават за почистване на ръце задължително ще трябва да прибавим и кислородна вода и риванол. За сега панталоните пазят, ама като оголим колената, ще стане много весело.... Дано до тогава да са се стабилизирали малките пъргавелковци.

# 254
  • Мнения: 958
Леле кви съм ги писала Simple Smile
Не е моя край, надявам се  Praynig
Иначе, снощи докато приспивах Никол, си мислех, как можах вчера, да го похваля, туй мойто дете. Заспа в 24 ч.  #Crazy
Събуди се в 7.
И аз искам наколенки, в два магазина питах, нямали. От къде ги купувате?
За пръсчето, като четях "отнесени от вихъра", навремето, съм запомнила, че една от старите южнячки, аристократки, даваше съвет: " топвате палеца в хинин, и детето повече не го лапа". Знам че хинина много горчи обаче, аз не бих рискувала, слава богу че не ми се и налага  Peace

Общи условия

Активация на акаунт