С глас се смее вече ДЕКЕМВРИйското човече!

  • 10 266
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 144
За Ирена Милянкова ли говорите? Тя беше в Моето бебе на корицата и вътре имаше интервю с нея. Страхотна мацка, но малко превзета ми изглежда. Аз знам какво е с три деца. Независимо, че имаш помощница, си е жива лудница. В интервюто като четеш изглеждат като идеалното семейство, но чак малко прекалено. Не знам, кажете как беше на живо.

# 271
  • София
  • Мнения: 210
Галинаник, да не би да го мъчат зъби мъничето? Предполагам, че си яде ръчичките не от глад, а по-скоро, за да се почесва.  Или пък расте и са й се увеличили нуждите от храна. newsm78 Откакто започнахме да се дохранваме с АМ, Теди си възстанови нощната пауза, и спи от 12-1 до към 8-9 сутринта. Пу-пу...
Грийн_епъл, ха така  Hands Thumbsup , ама да не вземеш да тръгнеш с кенгурото? Ние сме утре в 11 на втора ваксина и след туй направо към Южния ще се упътваме.
Иначе мисля към 12.30 - 13.00 е удачен час за среща на входа откъм Нишава.
Анисофт, тази с рецептите Дюканови заслужава ли си парите? Гледах я тия дни, ама нещо ми се досвидяха за книжка с рецепти. Виж ако беше излязъл някой нов Пратчет...

# 272
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз гледах малко Часът на мама, но слушах с половин ухо, та не бях разбрала каква е тая русата, но не се и очудвам на нищо вече...

Аз родих на 18 и бях егати хлапето... Мислех, че гледането на бебе е игра на кукли Tired
Сега определено всичко е различно и тъкмо си ми беше време да поема тази отговорност...

Нашта Алекс от вчера на два пъти заспива самичка, но начинът по който го прави не ми харесва- смучейки палеца си Rolling Eyes
И ние сме от малко качващите и само 200 гр. е качила за две седмици.
Може и да не успее да си удвои килата до 6 мес. но тя се роди все пак 3,700, а ако беше 3 кила вече щяха да са удвоени.

# 273
  • Мнения: 1 144
Аз пък забременях на 16 и го махнах. Най-ужасната ми болка и най-големият ми срам. После изгубих две желани деца и досега си мисля, че това ми беше наказанието, че убих детенцето си. Но и да се връщам назад, няма смисъл. Имам си разни оправдания, но никое от тях не е достатъчно. Няма значение, не знам защо изобщо го казвам. Сигурно всеки си има някаква болка, която ги го гложди отвътре.

Бабо Тонке, няма да дойда утре, че Косето има рожден ден,

# 274
  • Мнения: 84
стелче пиши ми на лични,кутията ти е палнс та не мога да ти пиша

# 275
  • Мнения: 84
моля те пиши ми

# 276
  • София
  • Мнения: 165
Стелче  Hug и суперско изкарване утре на ден дена на Косето   cook

За килцата - ние се родихме 3,150 сега сме 8,000, май ги удовихме ( даже ще ги утроим  Wink )предстрочно  Joy.

# 277
  • Мнения: 84
стелче,пиши ми на лични Praynig Praynig

# 278
  • Мнения: 219
И аз мисля, че не е най-доброто решение да родиш на 15-16г, и да се наречеш зрял човек. А колкото до това как изглежда, косата й ама никак не ми хареса, иначе в тяло е супер. Ама като се замисля, ми то на 16 си си дете, тогава и метаболизма ти е мн по-бърз, а тя си е била слаба (сигурно и аз ако бях родила на 18 щях да си стана кльоща мн бързо). Като гледам е добре осигурена, ама както казва Стелето, не е лесно с 3 деца, на колкото и години да си.
И Стеле, аз на почти 18г забременях и в 12-та седмица го махнах (пак по-късно разбрах и докато се ориентирам...) един месец преди да навърша 18 (та беше безплатно). Нашите така и не знаят, и това мн ме притесняваше дали ще мога да имам деца. И когато вече мин година видях 2-те чертички (без да сме го планували, и то направо съм си хванала от въздуха) много се зарадвах. Сигурно ако бяхме започнали да го правим и не станеше скоро щях мн да се шашна, а това нямаше да е никак добре за зачеване. Но честно казано, не съжалявам никак, защото с тогавашното гадже нямаше и 6м да изкарам, камо ли да имам сем с него (само дето плашех нашите, голямо диване бях).

# 279
  • Мнения: 57
Честити месечинки на Калоян и Мартин!Днес ни биха последния Пентаксим,но какъв рев му сложихме,на предните 2 не е плакал изобщо,какво му стана днес и аз незнам.Сега заспа и дано поспи повечко,защото не е спал от 11.00 часа.Лека вечер мами и бебки!

# 280
  • Мнения: 219
Галинаник, на теб щях да казвам (забравих преди малко). Не се притеснявай, преди има няма 3 дена и ние бяхме така няколко дни. Ядеше през 2ч, а нощно време през 3 (а почти винаги си е спала нощем). Така, че просто явно расте сега. Не се безпокой, малко ще ти е дискомфортно, ама ще отмине до няколко дни. Мисля, че ако бяха зъби, щеше да е както казват другите мами, да не иска да яде, а само да дъвче нещо и да плаче без причина. Но явно при вас е просто растеж  Hug

# 281
  • Мнения: 337
Аз родих на 18 , забременях на 17 .Когато моите връстници се забавляваха и ходеха насам-натам , аз гледах бебе вкъщи , съвсем сама .Мъж ми отсъстваше непрекъснато.Ходеше по лагери и състезания (тогава , като активен състезател)Прибираше се за по 2-3 дена и пак заминаваше . Тогава обаче , не ми е изглеждало толкова страшно , както сега , като се сещам.Макар , че бях станала кожа и кости с тъмно кръгове около очите , всичко ми минаваше по-леко.Едно преимущество  на младия родител , че има неизчерпаеми сили.Сега съм далеч по неиздръжлива , но и бебка  е много по-кротка. Усещането да си майка на 18 и на 30 е коренно различно .Било ми е трудо , но и за миг не съм съжалила за избора да стана родител толкова млада .Сега имам един прекрасе син , който безкрайно обичам , който много ми помага и освен това е най-добрия ми приятел.

# 282
  • Мнения: 99
Книжката с рецептите още не съм успяла да я разгледам подробно, но ми направи впечатление, че има от всичко и за всички - даже разни сладкарски вкусотийки. Ще пиша мнението си по-късно.
И аз съм на същото мнение, сега ги мъчат зъбчетата и затова са по-нервни дечицата. И при нас беше така миналата седмица, но само за 2 дни. Другото обяснение е че в момента растете. По Дискавъри гледах едно предаване в което казаха, че децата си засилват апетита и хапват повече когато растат и обратно - нямат апетит и ядат по-малко когато са в застой. Спокойно, каквото и да е ще мине скоро.

# 283
  • Мнения: 337
аннисофт , добре дошла ! Малката Вики е невероятна сладурка Heart Eyes

Майки, на висчки ли бебчовците , вече се обръщат , защото мойта мързелана не ще и не ще....

# 284
  • Мнения: 99
maxi   благодаря ти, всички бебоци са страхотни сладурковци. Не се притеснявай, че Криси още не се е обърнала. Има време, пък и си мисля, че другите малко са подранили. Нали знаеш,всяко бебче си има свой часовник, а пък ела да видиш при нас къв страх е сега. Барикадирала съм я с фотьойлите и пак ме е страх да я оставя сама.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт