С глас се смее вече ДЕКЕМВРИйското човече!

  • 10 255
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 078
Пък аз на 16 още не бях видяла гол мъж Joy Joy Joy
Видях го на 17 Rolling Eyes

Ет' ви малко сладички дюкянски рецепти - не се харчете по книги
http://dukanskirecepti.wordpress.com/category/Десерти-П/

# 286
  • Мнения: 337
Цитат
Видях го на 17
Е, то и аз така , ама докато го видях и забременях Laughing Laughing
Е не баш така ама почти , на  17-тия ми РД се гледахме , малко преди 18-тия забременяхме и имаше "ми сиа ко ша прайм..." Laughing
Той милия тамън беше чукнал 20.Ама си спретнахме една детска сватбичка и те така ...после малко се поразведохме за известно време , но тази история вече съм ви я разказвала...

# 287
  • Мнения: 534
veshti4ka  ти пак си се дръпнала по-овреме с гледането... ами кво да кажа ( срам си ме е направо!) че то... доста след тебе си отворих очите Shocked и ... мани-мани... Joy

ама требваше да почакам още толкова (кажи-речи) та сегашното ми ПИЛЕ да ми ги отвори къ си требва!  newsm78 (или затвори... )

# 288
  • Мнения: 219
Вещичке, закъсняла си била начи  Joy Mr. Green
М/удругото, братовчедка ми е на 15г., след 2м прави 16. Майка й не й дава да си има гадже все още. След като направи 16г. Вие дето имате по-големички щерки, как мислите да процедирате?  Аз мн съм се чудила. Нашите  не са ме спирали (имайки предвид, че на 14г виках колко съм грозна и как не ме харесват, а на 15 вече имах гадже, на 16 имах сериозно гадже). Но с майка ми никога не сме били приятелки както ми се е искало и не съм могла да споделям спокойно. Научавала е нещата в последствие и то ако ме пита (щото не мога да лъжа, даже и като ме питаха дали пуша си казах, идиотче). Искам с моята дъщеря да бъда приятел и да споделя всичко с мен. Но не знам как бих реагирала, ако каже, че иска, или че вече е правила секс на 14г примерно (щото границата май все повече пада).

# 289
  • София
  • Мнения: 1 078
Ох, Цвети, не задавй трудни за майчино сърце въпроси, че не мога да го мисля от сега вече. А за баща й да не говорим Mr. Green

# 290
  • Мнения: 219
Бе то бащите са ясни, и на 25 да видят момче, за тях ще е рано  hahaha Но майките как реагират, може би пак така  newsm78

# 291
  • София
  • Мнения: 165
Кат си говорим за татковци.............нашият си купи пушка..... и го спукахме от майтап естествено  #Sniper

# 292
  • Мнения: 219
Катюшка, ловец ли е?
Абе май нова тема ще трябва да откриваме.

# 293
  • София
  • Мнения: 1 078
Катюшка, ловец ли е?
Абе май нова тема ще трябва да откриваме.
аха...на бъдещи гаджета  Joy

# 294
  • София
  • Мнения: 165
аха...на бъдещи гаджета  Joy
[/quote]

 Peace

# 295
  • Мнения: 1 144
Simple Smile)) Аз пък за пръв път видях гол мъж на 16 и досега само него си гледам. И аз така, от първия път - бременна. Но при мен завърши злополучно. Браво, Макси, че си била толкова смела. Той искаше да се оженим, ама аз се страхувах. Е, после пак се омъжих за него. Но защо го направих? Защото не бях достатъчно уверена, че ще се справя. А сега като се замисля, нямаше да ми е лесно, но щях да се справя. Вече е късно, но сега се опитвам поне да науча децата си (засега само големият) да се пази и да мисли какво прави, но също и да знае, че ако се случи нещо, ние сме зад него и може да разчита на нас. Той е голямо келешче, да ми е жив и здрав и никак не ме слуша, но поне споделя какви ги върши (донякъде).

..... мама, сега ще си разчистя пощата.

# 296
  • Sofia
  • Мнения: 409
Катюшка, ловец ли е?
Абе май нова тема ще трябва да откриваме.
аха...на бъдещи гаджета  Joy

а нашия си имаше пушка,но отскоро си купи по-добра оптика! hahaha  Joy

# 297
  • Мнения: 42
Здравейте, аз докато ви изчета и забравих какво щях да пиша newsm78
За срещичката в Южния парк съм ЗА, но сме на лекар в Токуда и незнам татито кога ще ни заведе, ако успеем ще дойдем, т.е. ние ще сме в парка със сигурност, но може да е по-късно, та ако може някой да си даде телефончето та да ви проверим дали сте там и да ви намерим с Дениславчо Sunglasses
За хапването нощем Денис ме оставял само два пъти да поспя 6-7 часа нощем и тва беше, иначе много рядко се случва да спи от 23-24.00  до 4-5, т.е. да цока само веднъж нощем, буди си се, даже понякога и се разсънва и ми е много тежко да си гукам с него, защото така ми се спи, че немога да си държа очите отворени ooooh!
Сетих се какво още щях да пиша, Валка и ние така само се приспиваме, и то само денем на активната гимнастика или на легълцето, след като е поплакал малко, а понякога и без да го разбера, даже от извесно време го забелязах, че ако се разбуди пак бута палеца (защото като се успи го пуска) и продължава да спинка.

Последна редакция: чт, 10 апр 2008, 20:14 от Alex83

# 298
  • Мнения: 534
Катюшка, ловец ли е?
Абе май нова тема ще трябва да откриваме.

готова съъъъъъъъъъъъъъъъъъм  Hug
хайде, че първа страничка е празна  Joy

Общи условия

Активация на акаунт