С глас се смее вече ДЕКЕМВРИйското човече!

  • 10 250
  • 298
  •   1
Отговори
# 45
Жайгарова, ние замразихме в клиника "Малинов", но само защото в Майчин дом-София пускаха само тях. Иначе исках в КриоСеиф или СмартСелз. По-изгодно е като цена, а мисля, че е и по-сигурно.

# 46
  • Мнения: 331
Жайгарова, ние замразихме в Криосейф, доволна съм от цената, условията, много са експедитивни, мили и отзивчиви. Имат хубав сайт, приятелката ти може да го разгледа. Работят при едни и същи условия със страни от цял свят.
Иве - много хубава темичка  bouquet
Дечицата в албумчето са страхотни - толкова нежни и пухкави, направо да ги схрускаш. И аз утре ще наредя моята Невена в тази сладурска компания.

# 47
  • Мнения: 630
Ние замразихме в Булген - работят с МД Варна. Няма как да сравня за да преценя кои са по-добри  newsm78
Ох така ме боли едната гърда - не бяха изцеждания, горещи душове... бива ли? Четири месеца ще станат вече кърмя. Има ли такива образи като мен???

# 48
  • Мнения: 1 210
Амадис има - намират се. Аз, Вещичка, Нонич, Цветито, Баба Тонка, Стела Мария - за тези се сещам на първо четене. Със сигурност има още много. А номера със запушените канали си е редовен  при мен - поне 1 път в месеца. Ей тази нощ малкия цокал само от едната гърда, пък майка му не се сетила да се врътне, че да цока и от другата. В резултат на това днес цял ден яде от пропуснатата - да я поизцеди и отпуши. Ама те хората са го казали: "Каквото сам си направиш, друг не може да ти го направи".

Лека нощ от мен.

# 49
  • Мнения: 686
И аз съм като теб Амадисче,че и поизцеждам и за каката от време на време(две кърмачета имам hahaha)

# 50
  • Мнения: 630
Аааа, имах предвид след 4 месеца кърмачески опит да допусна запушване  Peace Всъщност май направих точно като Аничка
И аз съм като теб Амадисче,че и поизцеждам и за каката от време на време(две кърмачета имам hahaha)
Каката опита още като се върнахме от МД и от тогава не е изявявала желание.

# 51
Амадис, има, има. Кърмя винаги от двете гърди (и не винаги стига). Вечер дохранвам по малко, че Дамян пищи от глад всяка вечер, аз сутрин се будя омацана в кърма до кръста. Е, нямам сили да ставам да се цедя като спи детето. Правим пауза около 5-6 часа. И редовно сутрин (до обяд) си ме боли някоя гърда от "препълване".  Crazy А как съм уморена от тия вечерни 2-3 часови ревовеееее  Sick

# 52
  • Мнения: 219
Да се запиша и аз в новата пролетна темичка,Иве   bouquet
Днес много скапано време,как пък не спря цял ден да вали  Sad
Имахме гости-свеки и свекъра.Само мога да кажа,че в близките поне година и нещо у тях няма да го пусна-най-много ме влудява нон стоп държането на ръце,той досега не се е научил,няма да допусна тепърва да се учи,като ги гледам баш тва ще стане,ако се докопат. #2gunfire #2gunfire
Сега ще пиграя малко Хироус и ще лягам после.Лека от мен  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 144
Привет, момичета. Днес бяхме в Пловдив и чак сега влизам. Виждам, че и вие не сте писали много, много, ясно днес сме обръщали повече внимание на половинките Simple Smile))

За запушен канал - обърни бебчето така, че брадичката да му е насочена към мястото, където ти е подуто и го остави да суче, дори позата да ти е неудобна. Би трябвало да се отпуши канала. Иначе и аз се изцеждам чат пат, като се налага.

Валка, ти пък сигурно знаеш испански, а аз него не го знам. Simple Smile)

Алексче, много добре изглежда вашия хотел.  Hug Аз резервирах в Сани Бийч Клуб в Халкидики през септември, дано сме здравички да отидем. http://www.saniresort.gr/page/default.asp?id=9&la=1

Стволови клетки замразихме в Малинов. Дано никога не ни потрябват.

Валката, апаратът ми е панасоник лумикс, наистина снима добре.
Мерси за комплимента за модела Simple Smile))

Вещичке, твоят Филип да ти е жив и здрав, има много палав поглед. Шъ стане любовчия, да знаеш Simple Smile)) Познавам ги аз отдалеч!


# 54
  • Мнения: 219
Ей, за почивки вече говорите.
Я да ви питам, като ходите на Халкидики, къде се къпете? Ние имахме подарък от нашите почивка там, ама честно казано, нашето черноморие е по-хубаво (ако се намери хубав плаж, ама ние и това сме си намерили  Grinning ). Та морето в Гърция е едно каменисто - ужас  ooooh! Е, сигурно има места където са насипали пясък, ама и с колата обикаляхме и нещо не ни хареса. И Солун нищо интересно (е, сигурно, ако има кой да те разведе... Thinking) Та ако идем на море ще е на Синеморец (ако вече и там не е станало като на другите места, но 2006г беше все още девствено местенце).
А нашата стена, вместо червена, стана розова  Laughing Но и така изглежда добре. Да видим утре какво ще кажат майсторите, и кога ще сложат настилката, че те стените са лесна работа и винаги може да се смени цвета.
Айде майчета, лека нощ. Аз ще простирам и лягаме с бебка, че не иска да спи и ми мрънка в ръцете. Голямо диване е напоследък все иска внимание. Ако я оставя да спи, и се събуди и види, че няма никой, леле мале. А тази вечер, даже бях угасила лампата и влязох да се къпа. Рев голям е бил, мъжа ми я гушкал, люшкал и т.н., ама не, чак като отишъл на светло тогава. Явно се е уплашило детето. А и днес нещо мн ми повръща. Дали защото като се наяде и после или я държим на ръце, или я слагахме в количката или столчето. Ама май трябва да я мина на режим от 4ч. Тя вечер като запси и си спи цяла нощ, до 6ч (от 23-24ч де). После яде в 10 и после вече като се събудим и ...различно. Май аз не мога да я преценя кога за какво реве, а тя за цица винаги е готова.
А колкото до гърдите, и на мен ми се е случвало да се запуши някой канал (и то как няма, като се храним почти само легнали, най много на ръце, ама мн рядко).

# 55
  • София
  • Мнения: 1 626
Мацки, много съм щастлива! Моето момиченце днес се обърна от коремче по гръб. Съвсем случайно го направи разбира се, натежа й главичката, загуби равновесие и се търкулна. Много ме зарадва обаче. Жестоко е да прави нещо различно. Затова черпя виртуално с торта

# 56
  • Мнения: 1 144
Да ти е жива и здрава, мацко Simple Smile)) И ние го правим този номер понякога, ама обратното още не можем. Simple Smile))

Цвети, на Сани Ризорт плажът е пясъчен и златист. Само че с това спукано тъпанче не знам дали ще ми позволяват да влизам във водата...А розова стена ми звучи много секси Simple Smile)) Какво те притеснява?

Последна редакция: пн, 07 апр 2008, 00:23 от Stella Maria

# 57
  • Мнения: 534
Добро утро,
днес се очертава хубав ден, за разлика от вчера и ще има разходки Party
Маце, цункай твоята мацка за постижението...ние още не го можем този номер... Heart Eyes
слагам кафето, че само с торта не върви Wink


# 58
  • Мнения: 1 210
Стела Мария - тъпанчето е "спукано" точно и само докато изтече гнойта. После зараства като най-обикновена рана - за отрицателно време. Лошото е, че се губи част от еластичността на тъпанчевата мембрана и слуха намалява. Колко точно зависи от организма на човека. Така че не се притеснявай - главата ти си е наред.

# 59
  • София
  • Мнения: 1 078
Добро утро  Grinning Мерсаж за капучинцето, ей сега ще мушна заедно с диетичното кексче от овесени трици.

Това с обръщането от корем по гръб го правим вече отдавна и ние, а май вървим и към обратното. Така както лежи по гръб и се обръща лекичко настрани, после се подпира с главата и аха да се обърне по корем. Каката му на Филип така падна от леглото на 5месеца. Тогава разбрах, че вече може да се обръща - беше сеобърнала по корем и някака пълзешком назад - цака-цака и хоп към края на леглото. В този момент влизам и виждам, че нашата се свлича. Филип и той почва да пропълзява - като го сложа по корем и се хваща с ръчичките, рие и се подпира с главата и краченцата. Такка може леко да пропълзи напред, докато не "настъпи" с гърдичките ръчичките, тогава вече запецва - не се сеща още да ги извади Laughing

Общи условия

Активация на акаунт